Pytanie do...

Pieluszkowe gry i zabawy
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Pytanie do...

Post autor: pawelek »

No okej. Ale teraz musisz zadać pytanie komuś ;)
kamilka
Posty: 227
Rejestracja: 27 września 2017, 14:10 - śr

Odp: Pytanie do...

Post autor: kamilka »

Aha dobrze  :) to teraz zapytam, hmm? Może ciocię Mayę?

Maya, od kiedy lubisz zakładać pieluszki i czy mama i tata wiedzą że nosisz pieluszki i masz dydy? Widzieli cię kiedyś z dydy czy musisz oszukiwać i się chować? Ja czasami lubię wyciągnąć dydy z szuflady i go trzymać w buziaku a jak słyszę, że mama wchodzi na górę to chowam pod poduszkę  :) A ty?
Maya
Posty: 69
Rejestracja: 23 października 2016, 09:31 - ndz

Odp: Pytanie do...

Post autor: Maya »

Jeśli chodzi o mnie to pierwszy raz pieluszki założyłam w wieku 16 lat ( poza oczywiście etapem niemowlęctwa), jednak była to bardziej naiwna i niezrozumiała zabawa niżeli faktyczny krok w kierunku ABDL. Na poważnie z Pieluchami ( już jako  pełnoletnia AB ) złączyłam się w wieku 20 lat i tak jest po dziś dzień.
Moi rodzice od niedawna, przeszło pół roku wiedzą że noszę pampersy oraz wiedzą co robię w sieci. Kamilko, jestem dorosła i nie mam potrzeby chowania się z własnym życiem przed moimi rodzicami. To że noszę pampersy czy korzystam ze smoczka czy butelki nie jest czymś czego się wstydzę przed moją najbliższą rodziną. Sama wybrałam ABDL, sama się utrzymuje a fakt iż mam na sobie pampersa moi rodzice musieli zaakceptować i zaakceptowali. Nie widzę potrzeby ukrywania się ze swoją osobowością ani ze swoim stylem życia przed osobami na których mi zależy i są one dla mnie bliskie.
Jak to zrobiłam już napisałam i opublikowałam - https://rokotablica.wordpress.com/2017/05/21/wyznania-prowadzacych-wpis-4-maya/

Jak rozumiem teraz ja zadaję komuś pytanie, tak ?
To zadam pytanie Pawełkowi.
Pawełku, czy poza opowiadaniem ,,Hotel" zamierzasz powrócić do pisania opowiadań, również w klimacie ABDL ?
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Pytanie do...

Post autor: pawelek »

Mayu,  na chwilę obecną nie zamierzam wrócić do pisania w tych klimatach. Po prostu nie widzę zapotrzebowania. A kryminałek to tak zacząłem pisać bo mi się nudziło. I postanowiłem wysondować rynek 😉
Pytanie do Manowara.
Co się stało, że ostatnimi czasy tak rzadko pojawiasz się na forum, mało cokolwiek piszesz i w ogóle przestałeś się odzywać na gg albo privy?
Masz jakiś ogólny problem związany z pp? Czy po prostu przyszedł moment odwrotu?
Manowar

Odp: Pytanie do...

Post autor: Manowar »

żaden odwrót. Po prostu brakuje mi czasu na pisanie. Natomiast pojawiam się dość regularnie tyle że nie zawsze jako zalogowany.

Pytanie do Mayi: czy gdybyś migła osiągnąć życiowy sukces (obojętnie zawodowy czy prywatny - to co uważałabyś za ukoronowanie swojego życia) pod wRunkiem rezygnacji z abdl na zawsze - poszłabyś na to?
Maya
Posty: 69
Rejestracja: 23 października 2016, 09:31 - ndz

Odp: Pytanie do...

Post autor: Maya »

Dość ciężkie pytanie jako że ABDL jest moją częścią i rezygnacja z niego byłaby równoznaczna dla mnie z drastyczną  zmianą stylu życia. Przywykłam do swojego trybu dnia, do rutyny    w pampersach i do faktu iż moje życie co jakiś czas samo kieruje mnie w stronę ABDL.
Rezygnacja z ABDL ? Nie wiem czy jestem na to gotowa choć już dostaję propozycję wyjazdów i założenia swojej firmy z dość dużymi zniżkami i bonusami to jednak mam takie przeczucie że dobrze mi jest tak jak jest. Inną sprawą jest to że jakoś nie specjalnie ciągnie mnie do świata nadmiernej kariery i spędzania w pracy 24 godzin na dobę. Miałam tai roczny wstęp do takiego życia i o ile wiąże się ono z wysokim wynagrodzeniem i wieloma innymi udogodnieniami to brak tej prywatności, poczucia wyłączenia dałby mi się mocno we znaki i mogłabym szybko się wypalić. Na pewno gdyby pojawiłoby się teoretyczne dziecko to ABDL musiałoby się usunąć z mojego życia, na pewno gdybym miała stać się postacią społeczną ,,widzianą i rozpoznawaną to ABDL musiałabym bardzo mocno ograniczać.  Nie wiem czy chciałabym takiego życia, raczej dobrze mi jest tak jak jest gdy wszystkiego mam pod dostatkiem a i mam czas dla siebie i bliskich.

Pytanie do Kamilki :
Czy gdyby jutro okazało się że jesteś już zdrowa to co byś zrobiła ? Jak chciałabyś aby wyglądało Twoje życie ? Z czego byś zrezygnowała a co byś robiła ? 
kamilka
Posty: 227
Rejestracja: 27 września 2017, 14:10 - śr

Odp: Pytanie do...

Post autor: kamilka »

Gdybym była zdrowa to nie musiałabym nosić w majtkach pieluszek. I bardzo bym się cieszyła. I umiała bym chyba sama zrobić sobie kolację i umyć się sama i ubrać rajstopki. Ale nie wiem czy od razu bym umiała mówić czy musiałabym się uczyć?  ::) i chciałabym mieć chłopaka ale takiego, który by mi nie zabraniał nosić dydy  :)
Pytanie do mirusa, czy twoja mama wie, że nosisz pieluszki?
mirus90
Posty: 311
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Odp: Pytanie do...

Post autor: mirus90 »

...
Ostatnio zmieniony 07 lipca 2021, 00:22 - śr przez mirus90, łącznie zmieniany 1 raz.
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Pytanie do...

Post autor: pawelek »

Dla mnie nie ma tematów tabu. Więc odpowiem. Nie mam z tym żadnych problemów. Przecież niemowlaki płci męskiej też noszą pieluchy i dają radę. Po prostu miałeś zbyt małą pieluszkę i poszło górą. A w ogóle to jak można oddawać mocz przy pełnym wzwodzie? Jakas form SM? 😎

Pytanie do Morfeusza, co najbardziej Cię kręci u dziewczyny? Konkrety poproszę ☺
Maya
Posty: 69
Rejestracja: 23 października 2016, 09:31 - ndz

Odp: Pytanie do...

Post autor: Maya »

Morfeuszu, prosimy o odpowiedź, chcielibyśmy bawić się dalej...
ODPOWIEDZ