Pytanie do...

Pieluszkowe gry i zabawy
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Pytanie do...

Post autor: pawelek »

Kiedyś na innym forum podobna zabawa już była ale każdy miał swój wątek do odpowiedzi.
Teraz inaczej, zadajemy pytanie po kolei.

Ten co odpowie wybiera inną osobę i zadaje inne, własne pytanie. Odpowiadamy szczerze! Jeśli jakaś osoba nie odpowie przez trzy dni - to następne pytanie komuś innemu zadaje "kto pierwszy ten lepszy".

Ja zaczynam. Pytanie do mirusa!
Jak odpowiesz mirus to wybierasz kogoś innego i wymyślasz nowe pytanie według własnego uznania.

Mirus, od kiedy zacząłeś zdawać sobie sprawę, że kręci Cię sikanie do majtek? Ile wtedy miałeś lat?
mirus90
Posty: 310
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Odp: Pytanie do...

Post autor: mirus90 »

...
Ostatnio zmieniony 07 lipca 2021, 00:32 - śr przez mirus90, łącznie zmieniany 1 raz.
Manowar

Odp: Pytanie do...

Post autor: Manowar »

Nie musisz "na siłę". Generalnie nikt nic nie musi ale wtedy topik umrze. A cnowu jeśli zdłożymy że ksżdy może pisać "bez pytania" to zrobi się misz masz.
mirus90
Posty: 310
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Odp: Pytanie do...

Post autor: mirus90 »

...
Ostatnio zmieniony 07 lipca 2021, 00:16 - śr przez mirus90, łącznie zmieniany 1 raz.
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Pytanie do...

Post autor: pawelek »

Mirus, mnie Twój temat nie ciekawi, nie jesteś dla mnie zbytnio interesujący. Po prostu to taka zabawa, że się przepytujemy. Nic ponad to. A że padło na Ciebie? Tak wyszło.
Odpowiadając na Twoje pytanie.
Pierwszą pieluchę dla dorosłych kupiłem jeszcze w ubiegłym wieku. Miałem wtedy jakieś siedemnaście,  może osiemnaście lat.
Jak zobaczyłem w drogerii "pieluchomajtki dla dorosłych" to stałem jak wryty i nie mogłem wzroku oderwać.
Po kilku dniach ubrałem tetrowe pieluchy i porządnie wypchany poszedłem do tej drogerii. Były dwie panie. Chyba mama i córka bo tak to wyglądało wtedy. Jedna około czterdziestu lat, druga po dwudziestce.
Ale byłem wtedy podjarany,  szok!
Zadawałem różne pytania, do dziś pamiętam jak spytałem czy te pieluszki można prać. Czy są lepsze do spania czy do chodzenia i takie tam. Oczywiście uważałem że nie można prać ale rozmowa mnie kręciła.
Kupiłem dwa takie pampersy, szeleściły strasznie bo były całe z folii takiej zielonej. Od razu w domu ubrałem i nie muszę chyba pisać jak zareagowałem.

Teraz pytanie do Manowara.
Kiedy pierwszy raz osiągnąłeś orgazm związany z nasikaniem do spodni? I w jakich okolicznościach? Ile miałeś wtedy lat?
Manowar

Odp: Pytanie do...

Post autor: Manowar »

To musiało być w wieku nastoletnim chyba koło 14 - 15 lat. Wtedy zacząłem łączyć jedno z drugim.

Mirus90 pytanie do Ciebie: czy Twoje zamiłowanie do moczenia majtek było spowodowane osobistym doświadczeniem czy wzięło się stąd, że widziałeś jak ktoś inny się zsikał?
mirus90
Posty: 310
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Odp: Pytanie do...

Post autor: mirus90 »

...
Ostatnio zmieniony 07 lipca 2021, 00:17 - śr przez mirus90, łącznie zmieniany 1 raz.
Manowar

Odp: Pytanie do...

Post autor: Manowar »

Już o tym pisałem. U mnie zaczęło się w przedszkolu bo zauważyłem że jedna dziewczynka moczy się podczas leżakowania. Pamiętam że raz zobaczyłem dokładnie ten moment jak pod nią robiła się mokra plama. I wtedy coś mi się przestawiło. Zacząłem myśleć jak to jest tak się zsikać w majtki. Jakiś czas później sam to zrobiłem i to świadomie. Nie pamiętam dobrze czy mnie na tym złapali ale chyba nie bo musiałbym się rozebrać przed wszystkimi a pani oddałaby moje mokre majtki rodzicom - tak wtedy robili.
Później miałem dłuższą przerwę i dopiero jako nastolatek zacząłem znów sikać w majtki prawdopodobnie pod wpływem jakiejś sceny z filmu...

A do Ciebie Mirus mam jeszcze jedno pytanie: nigdy nie miałeś oporu aby się celowo zsikać?
mirus90
Posty: 310
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Odp: Pytanie do...

Post autor: mirus90 »

...
Ostatnio zmieniony 07 lipca 2021, 00:17 - śr przez mirus90, łącznie zmieniany 1 raz.
mirus90
Posty: 310
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Odp: Pytanie do...

Post autor: mirus90 »

...
Ostatnio zmieniony 07 lipca 2021, 00:17 - śr przez mirus90, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ