Co zrobiła Kasia?

Pieluszkowe gry i zabawy
Manowar

Odp: Co zrobiła Kasia?

Post autor: Manowar »

Z lodówki wyjęła dużą butlę coca coli. Otworzyła, napełniła dużą szklankę i wypiła duszkiem, po chwili drugą i trzecią (tę ostatnią już nie tak prędko. I...
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Co zrobiła Kasia?

Post autor: pawelek »

Usiadła ponownie przed komputerem, czekając co się wydarzy. Po kwadransie...
kamilka
Posty: 227
Rejestracja: 27 września 2017, 14:10 - śr

Odp: Co zrobiła Kasia?

Post autor: kamilka »

Znowu zrobiła siku w majtki i szybko zawołała mamę
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Co zrobiła Kasia?

Post autor: pawelek »

Mama jednak nie przyszła, bo pomyślała, że Kasia żartuje. Wtedy dziewczyna...
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Co zrobiła Kasia?

Post autor: pawelek »

Może ktoś pociągnie temacik?
Maya
Posty: 69
Rejestracja: 23 października 2016, 09:31 - ndz

Odp: Co zrobiła Kasia?

Post autor: Maya »

No dajmy temu szansę...

(Wtedy dziewczyna... - ostatnia wiadomość ) sama stwierdziła by skonfrontować Mamę z mokrą bielizną, wstała i udała się do pokoju w którym przebywała jej Mama. Gdy tylko Mama zobaczyła Kasię ...

pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Co zrobiła Kasia?

Post autor: pawelek »

Wykrzyknęła: "Kasieńko, czy ty zmoczyłaś majtki?! I całe nogi posiusiałaś! Co się dzieje?" Kasia poczuła przyjemne motylki fruwające w brzuchu. Zarumieniła się, spojrzała na mamę i udając zawstydzoną, powiedziała:
Maya
Posty: 69
Rejestracja: 23 października 2016, 09:31 - ndz

Odp: Co zrobiła Kasia?

Post autor: Maya »

Nie wiem co się stało, nie poczułam, to się po prostu stało... - Brzmiała na zmartwioną choć w głębi duszy czuła się jednocześnie lekko podniecona oraz ciekawa reakcji.
Jej mama na to...
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Co zrobiła Kasia?

Post autor: pawelek »

"Kochanie, nic się nie martw. Jak byłam młoda, zanim cię urodziłam, miałam identycznie." Mama podeszła do Kasi i ją przytuliła po czym zapytała: " Chciałabyś posłuchać o moich wpadkach związanych z posiusianiem się?" Kasia otwarła szeroko oczy ze zdziwienia po czym powiedziała:
Maya
Posty: 69
Rejestracja: 23 października 2016, 09:31 - ndz

Odp: Co zrobiła Kasia?

Post autor: Maya »

- Naprawdę ? Ty też się moczyłaś i tego nie czułaś ? Jak sobie z tym poradziłaś ? - W głosie Kasi rosło zaciekawienie a wyobraźnia już podsuwała jej dziesiątki o ile nie setki różnych scenariuszy.
Mama Kasi zaprosiła ją do kuchni gdzie wstawiła wodę na herbatę, ciszę przerywał jedynie dźwięk czajnika i gotującej się wody. Dla Kasi mijała wieczność, jej rozbudzony umysł podsuwał pytania których sama się nieco wstydziła. Jej Mama widząc ewidentne zakłopotanie córki postanowiła nico przejąć inicjatywę i ...
ODPOWIEDZ