Pieluchy tetrowe i flanelowe

Porozmawiajmy o pieluszkach, smoczkach i naszej pasji do ABDL.
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Pieluchy tetrowe i flanelowe

Post autor: pawelek »

Czy ktoś z Was, drogie pieluszaki ma w swoim domu pieluszki z tetry albo flaneli?
Pytam ponieważ mam sentyment do takich pieluch. Dlaczego?
Pewnie dlatego bo sam się wychowałem na nich. Gdy się urodziłem dawno temu, to w Polsce pampers był towarem deficytowym, a dzieciaki biegały po ulicach z kuprami wypchanymi tetrą i taki mały jegomość wyglądał  niczym kaczor Donald 😁
Dzisiaj to inna bajka, pampersy są tak cienkie że aż niewidoczne.
Pieluszki tetrowe czy flanelowe mają swój klimat, jak dziwnie by to nie brzmiało.
Wyprana, czyściutka i mięciutka pielucha wypłukana w pachnącym płynie to fajna rzecz.
Kiedyś miałem ich więcej ale moja żona podbierała mi do czyszczenia okien, pucowania szafek i zostało mi niewiele 😉
Ale kilka mam i leżą sobie gdzieś głęboko w szafie. Białe i kolorowe we wzorki. Czasami jak mnie nachodzi to wyciągam taką jedną i sobie z nią zasypiam jak małe dziecko.
Totalnie dziwne. Mają widać magiczną moc 😎
A jak to wygląda w waszym przypadku?
mirus90
Posty: 311
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Odp: Pieluchy tetrowe i flanelowe

Post autor: mirus90 »

Kiedyś były (po mnie i po bracie), ale się rozeszły na szmaty właśnie. ;P
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Pieluchy tetrowe i flanelowe

Post autor: pawelek »

Nie ma tu prawdziwych pieluszaków? Wiem, że to forum z założenia dotyczące panty pissingu i tematów pokrewnych ale skoro powstał dział ABDL to miałem nadzieję, że znajdą się chętni na tematy pieluszkowe. Jest chyba jednak inaczej 😞
Maya
Posty: 69
Rejestracja: 23 października 2016, 09:31 - ndz

Odp: Pieluchy tetrowe i flanelowe

Post autor: Maya »

Odnośnie pieluch tetrowych to tylko raz ich próbowałam i niezbyt mnie to wciągnęło. Czułam się jakbym miała na sobie 4 pampersy i nie było to takie samo uczucie jak w przypadku pampersów. Pieluchy tetrowe mają na pewno w sobie to coś co sprawia że czuję się mniejsza, już sam fakt niemożności złączenia nóg przy kilku warstwach daje genialny efekt jednak w moim przypadku na tym się niestety kończy. Sama chłonność jest tu naturalnym minusem jako że pampersy mają wkłady chłonne a pieluchy tetrowe nie i niejako już poprzez samo to nieco w moich oczach tracą. Komfort noszenia przyznaję był, jednak przy każdym ruchu miałam wrażenie że że o coś ocieram i nie było to miłe. Porzuciłam po tym pieluchy tetrowe, można powiedzieć że jestem z tego pokolenia które oczarowały pampersy.
kamilka
Posty: 227
Rejestracja: 27 września 2017, 14:10 - śr

Odp: Pieluchy tetrowe i flanelowe

Post autor: kamilka »

Aha, pieluszki tetrowe to są te co się pierze i suszy i znowu ubiera? ja takie nosiłam u babci na wakacjach bo pomagałam cioci wieszać na sznurku na podwórku. W domku też mam takie, mama mi jedną zakłada na szyję jak jem i jedną mam na podusi jak śpię :)
Manowar

Odp: Pieluchy tetrowe i flanelowe

Post autor: Manowar »

Miałem kiedyś do czynienia z taką pieluchą. Z jednej strony fajnie, bo sika się do niej jak w majtki, z drugiej - niewygodnie się chodzi. Ogólnie to wolę "bez".
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Pieluchy tetrowe i flanelowe

Post autor: pawelek »

Maya skoro nie mogłaś złączyć nóg to musiałaś słodko wyglądać! A miałaś spodnie czy spódniczkę? ☺

Pieluszka tetrowa jest do wszystkiego. I można nią czyścić i polerować, siusiać do niej, może służyć jako śliniaczek albo przytulanka do snu. ☺ niedoceniany wynalazek 😎
Manowar

Odp: Pieluchy tetrowe i flanelowe

Post autor: Manowar »

[quote author=pawelek link=topic=88.msg929#msg929 date=1507061090]
Maya skoro nie mogłaś złączyć nóg to musiałaś słodko wyglądać! A miałaś spodnie czy spódniczkę? ☺

Pieluszka tetrowa jest do wszystkiego. I można nią czyścić i polerować, siusiać do niej, może służyć jako śliniaczek albo przytulanka do snu. ☺ niedoceniany wynalazek 😎
[/quote]
świetnie też sprawdza się podczas porządków, gdy trzeba coś wytrzeć do sucha.
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Pieluchy tetrowe i flanelowe

Post autor: pawelek »

Siusiaka?
Manowar

Odp: Pieluchy tetrowe i flanelowe

Post autor: Manowar »

Nie. Toż piszę wyraźnie: w czasie porządków, nie toalety.
ODPOWIEDZ