Smoczek

Porozmawiajmy o pieluszkach, smoczkach i naszej pasji do ABDL.
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Smoczek

Post autor: pawelek »

Ja jak śpię w nocy ze smoczkiem to nigdy nie wypada z ust. Raz, że mam na łańcuszku więc nie śpię nerwowo, że smoczek się zgubi to jeszcze tak "zassam",  że  jak się przebudzę w nocy czy rano to zawsze jest w buzi ☺ do spania mam nuka5, więc rozmiar też ma znaczenie. Te dziecięce kiedyś również gubiłem.
ABmiś
Posty: 9
Rejestracja: 25 stycznia 2018, 22:54 - czw

Odp: Smoczek

Post autor: ABmiś »

A widzisz Pawełku; mi wypada.

Niemniej kminiłem dlaczego i okazuje się, że z doniesień świadków podobno lubię sobie pogadać w nocy. Nie są to rozmowy konstruktywne jak przypuszczam a raczej dialogi z fazy REM. Chrapie dodatkowo i tu już świadków nie potrzebuje, bo samego mnie, mnie samego :d chrapanie obudziło.

Toteż mogę przypuszczać; jaki jest powód budzenia się rano bez smoczka. Niemniej, żeby już tak bardzo nie teoretyzować, wziąłem ci ja i przymocowałem sobie smoczkowskiego do buzi na całą noc. I co się stało; obudziłem się ze smoczkiem w buzi nad ranem, ale byłem odrętwiały i jakiś taki opuchnięty nad ranem i ledwo mogłem mówić.
Temat rozkminiam, więc na konkluzję jeszcze za wcześnie.
kamilka
Posty: 227
Rejestracja: 27 września 2017, 14:10 - śr

Odp: Smoczek

Post autor: kamilka »

Ja też mam dydy jak śpię i lubię. Dydy wie, że go lubię i nigdy nie ucieka  ;D
ABmiś
Posty: 9
Rejestracja: 25 stycznia 2018, 22:54 - czw

Odp: Smoczek

Post autor: ABmiś »

Wydaje mi się, że będę musiał jeszcze raz obejrzeć film: 'Jak wytresować smoka'  ;)
...HOPE...

Re: smoczek Ja miałam dyda ale mama mi zabrała w wieku 5 lat brakuje go trochę w 'te dni'

Post autor: ...HOPE... »

:|


Ostatnio przesunięty w górę 23 lipca 2023, 22:43 - ndz przez: Anonymous.
ODPOWIEDZ