Jakie pieluchy sprawiają wam najwięcej komfortu?

Porozmawiajmy o pieluszkach, smoczkach i naszej pasji do ABDL.
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Jakie pieluchy sprawiają wam najwięcej komfortu?

Post autor: pawelek »

Macie jakieś ulubione pieluszki? Moje to na pewno tetrowe, wychowałem się na pieluszkach z tetry i flaneli. W latach 70tych ubiegłego wieku pampersy to owszem, były, ale w Ameryce  :)
Obecnie używam Seni. Są moim zdaniem najlepsze pod każdym względem. Z dziecięcych przeważnie Biedronka i Lidl czyli Dada i Toujours. Są tanie i mega chłonne! No i kompletnie niewidoczne. Te dziecięce noszę na okrągło. A pampersy dla dorosłych ubieram na noc i czasami na "wyjścia". A wy, jakie są wasze ulubione?
Rick
Posty: 38
Rejestracja: 17 sierpnia 2017, 20:52 - czw

Odp: Jakie pieluchy sprawiają wam najwięcej komfortu?

Post autor: Rick »

Według mnie tez polecam Seni jedna z wygodniejszy, chłonniejszych chociaż swoje uroki też mają pieluchy Lille.
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Jakie pieluchy sprawiają wam najwięcej komfortu?

Post autor: pawelek »

"Lille"?  :o a co to za pieluchy? Pierwsze słyszę tę nazwę? To jakieś pewnie zagraniczne, ale mają coś, czego nie ma seni?
Manowar

Odp: Jakie pieluchy sprawiają wam najwięcej komfortu?

Post autor: Manowar »

Jedyne co mi się kojarzy z tą nazwą to miasto we Francji... ale ja nie pieluszak, więc co ja tam wiem.
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Jakie pieluchy sprawiają wam najwięcej komfortu?

Post autor: pawelek »

Zawsze lubiłeś spamować w działach  ;D  widzę,  że nawyk zawsze pozostanie nawykiem  :)
No ale przynajmniej jest ruch, gdzieś trzeba dyskutować.  Dla mnie Lille to francuski klub z Ligue1. Obecnie w strefie spadkowej. Ale o pieluszkach Lille na serio nie słyszałem. A może to jakieś dziecięce, Rick?
Maya
Posty: 69
Rejestracja: 23 października 2016, 09:31 - ndz

Odp: Jakie pieluchy sprawiają wam najwięcej komfortu?

Post autor: Maya »

W moim przypadku są to Super Seni Trio / Quattro jednak tu każdy ma swoje własne kryteria wyboru.
Dla mnie to wygoda i komfort z noszenia oraz chłonność która daje to uczucie którego doznaję  za każdym razem gdy mam na sobie pieluszkę.
Osobiście nie uznaję pieluch dla dzieci w użyciu przez osoby dorosłe jako że rozmiarowo jak i chłonnościowo nie są one przystosowane do użytku przez osobę dorosłą a i komfort noszenia nie jest wysoki. Przy ABDL myślę że ważne jest aby zachować równowagę pomiędzy tym co jest dostępne na rynku a tym jakie są nasze wyobrażenia i tak jeśli chcemy się poczuć jak małe dziecko to ubieranie pampersa dla dziecka nie da nam nawet zbliżonego efektu jak ubranie pampersa dla osoby dorosłej, choć całkiem możliwe że jest to tylko moje zdanie...
Rick
Posty: 38
Rejestracja: 17 sierpnia 2017, 20:52 - czw

Odp: Jakie pieluchy sprawiają wam najwięcej komfortu?

Post autor: Rick »

Jeśli chodzi o te pieluchy Lille zamieszczam o nich krótkie informacje: https://www.adisc.org/forum/showthread.php/82969-Lille-Supreme-Fit-Maxi-Review
amoninowy123
Posty: 3
Rejestracja: 09 października 2017, 00:38 - pn

Odp: Jakie pieluchy sprawiają wam najwięcej komfortu?

Post autor: amoninowy123 »

[quote author=pawelek link=topic=59.msg268#msg268 date=1506149029]
Obecnie używam Seni. Są moim zdaniem najlepsze pod każdym względem. Z dziecięcych przeważnie Biedronka i Lidl czyli Dada i Toujours. Są tanie i mega chłonne! No i kompletnie niewidoczne. Te dziecięce noszę na okrągło.
[/quote]

Jakie z dziecięcych mają odpowiednie rozmiary, żeby zmieścił się w nie dorosły i są chłonne? A najlepiej i w małych paczkach :)
Od dawna mnie korci, żeby kupić sobie jakieś, ale chciałbym dosłownie kilka sztuk, większe paczki są drogie i przyciągają uwagę.
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Jakie pieluchy sprawiają wam najwięcej komfortu?

Post autor: pawelek »

Kiedyś po dwie sztuki były pakowane "babydream" w Rossmanie,  ale dawno nie widziałem.
Trudno ocenić,  zależy kto ile waży,  ja jestem szczupły i się nie mieszczę w dziecięce pieluszki. Pękają boczki przy zakładaniu.
Te z lidla są na przylepce ale ja ich nie zapinam,  noszę luzem w majtkach 🙄
mirus90
Posty: 308
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Odp: Jakie pieluchy sprawiają wam najwięcej komfortu?

Post autor: mirus90 »

W DryNitesy można wejść. Nie są, niestety, bardzo chłonne. Pakowane są po dziewięć sztuk.
ODPOWIEDZ