Dlaczego???

Porozmawiajmy o pieluszkach, smoczkach i naszej pasji do ABDL.
mirus90
Posty: 311
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Odp: Dlaczego???

Post autor: mirus90 »

[quote author=pawelek link=topic=49.msg651#msg651 date=1506636833]To, że ludzie będę czytać to może i nie przeszkadza, ale jedno jest pewne - z niezarejestrowanym "czytaczem" nie będę miał możliwości prowadzenia konwersacji a zależy mi na znalezieniu jak najwięcej osób Twojego pokroju, z którymi można prowadzić logiczne i pouczające dla mnie i innych dyskusje.
[/quote]
Ale taki zamknięty w sobie czytacz i tak by z Tobą ani z nikim nie pogadał.

A jak poczyta, poczyta, pomyśli, dojrzeje powoli... To może za pięć lat się odważy.

I ziarno wyda plon, będziesz miał "mój pokrój" (nb. proszę nie karmić zbytnio mojego ego ;];).
mirus90
Posty: 311
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Odp: Dlaczego???

Post autor: mirus90 »

[quote author=Manowar link=topic=49.msg213#msg213 date=1505942618] Od razu pojawiły sie w moim bystrym umyśle pięciolatka pytania: co ona tak naprawdę odczuwa, jak to jest się zsikać itp. No i zacząłem to empirycznie sprawdzać :-).
[/quote]
Od razu w przedszkolu zacząłeś sprawdzać?
Manowar

Odp: Dlaczego???

Post autor: Manowar »

[quote author=mirus90 link=topic=49.msg674#msg674 date=1506649281]
[quote author=Manowar link=topic=49.msg213#msg213 date=1505942618] Od razu pojawiły sie w moim bystrym umyśle pięciolatka pytania: co ona tak naprawdę odczuwa, jak to jest się zsikać itp. No i zacząłem to empirycznie sprawdzać :-).
[/quote]
Od razu w przedszkolu zacząłeś sprawdzać?
[/quote]
Tak. Ale potem miałem długą przerwę gdzieś tak do 14. roku życia.
mirus90
Posty: 311
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Odp: Dlaczego???

Post autor: mirus90 »

[quote author=Manowar link=topic=49.msg675#msg675 date=1506660221]
[quote author=mirus90 link=topic=49.msg674#msg674 date=1506649281]
Od razu w przedszkolu zacząłeś sprawdzać?
[/quote]
Tak. Ale potem miałem długą przerwę gdzieś tak do 14. roku życia.
[/quote]
Zlałeś się całkiem? Więcej niż raz? Jak się tłumaczyłeś?
A jak miałeś 14, co Cię skłoniło do powrotu, jak myślisz?
Najpierw była masturbacja czy moczenie?
Manowar

Odp: Dlaczego???

Post autor: Manowar »

Zlałem się całkiem. Niby to przez sen ale ja nigdy nie spałem podczas leżakowania. O dziwo nikt się nie zorientował więc nie było publicznego napiętnowania.

A co mnie skłoniło później? Chyba cały czas to we mnie siedziało ale czasy były takie że nie było gdzie się przekonać że nie jestem jedyny. Jak teraz o tym myślę, to mi się przypomina, że oglądałem na video jakiś film w którym było coś o zsikaniu się w majtki. Nawet nie scena tylko ktoś coś mówił... To chyba był ten moment

A co było wcześniej? Chyba najpierw mokre majtki a potem "marszczenie freda".
Maya
Posty: 69
Rejestracja: 23 października 2016, 09:31 - ndz

Odp: Dlaczego???

Post autor: Maya »

Panowie, wiem że się czepiam w tym momencie jednak ten temat chyba jest bardziej poświęcony odpowiedzeniu na pytanie ,,Dlaczego stajemy się /jesteśmy ABDL ? ". O ile mogę zrozumieć początki zainteresowania w okresie przedszkolnym o tyle opisy i wyznania pissingu chyba nadają się bardziej do działów związanych z pissingiem a nie ABDL...
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Dlaczego???

Post autor: pawelek »

Racja, posikańce! Fora ze dwora do siebie! To strefa dla nas, maluchów  😃 
Ale zaraz, chwila, moment... Mano w pierwszym poście pytał też o początki PP,  więc w sumie nie ma się co przyczepiać 😜 najwyżej stracą ci, co będą szukać tematu w swoich mokrych działach ;)
mirus90
Posty: 311
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Odp: Dlaczego???

Post autor: mirus90 »

No właśnie, w pierwszym poście jest "dlaczego staliście się ab/dl/pp", a tytuł wątku samo "Dlaczego???". Proponuję przenieść w całości do właściwego działu, skoro poszliśmy w tę stronę. Ja nawet nie zauważyłem, że to dział ABDL, bo wchodzę przez nieprzeczytane.
mirus90
Posty: 311
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Odp: Dlaczego???

Post autor: mirus90 »

[quote author=Manowar link=topic=49.msg703#msg703 date=1506695323]
Zlałem się całkiem. Niby to przez sen ale ja nigdy nie spałem podczas leżakowania. O dziwo nikt się nie zorientował więc nie było publicznego napiętnowania.

A co mnie skłoniło później? Chyba cały czas to we mnie siedziało ale czasy były takie że nie było gdzie się przekonać że nie jestem jedyny. Jak teraz o tym myślę, to mi się przypomina, że oglądałem na video jakiś film w którym było coś o zsikaniu się w majtki. Nawet nie scena tylko ktoś coś mówił... To chyba był ten moment

A co było wcześniej? Chyba najpierw mokre majtki a potem "marszczenie freda".
[/quote]
Też tak przeżywałeś jak w jakimś filmie był temat wspomniany?

Heh, widać, że nasze historie są właściwie identyczne ;] I pewnie wielu nam podobnych by się znalazło wśród posikańców...

A ile masz lat teraz, jeśli można wiedzieć?
Maya
Posty: 69
Rejestracja: 23 października 2016, 09:31 - ndz

Odp: Dlaczego???

Post autor: Maya »

Przenoszenie czy kopiowanie działu i ręczne usuwanie pojedynczych postów jest czasochłonne i ja jako moderatorka nie mam takiego narzędzia co wymagałoby interwencji naszego Administratora. Zgadzam się z mirus'em, każdy powinien mieć możliwość odpowiedzenia na to pytanie jako że istotnie ma ono duży potencjał a odpowiedzi mogą być z każdą następną odpowiedzią różne. Abyśmy sobie nawzajem nie przeszkadzali pozwoliłam sobie utworzyć identyczny wątek jednak w Kategorii przeznaczonej na tematykę Panty Pissing, tak aby na forum panował porządek tematyczny i nikt nie czuł się poszkodowany. Prosiłabym jednak o ponowne napisanie postów ( tym razem w nowym dziale ). Aby nieco oczyścić wątek myślę że usunę posty związane z Panty Pissingiem ( w tym wątku ), jednak aby nie dokonywać tu totalnej samowolki, poczekam z tym aż posty które już napisaliście, przekopiujecie do odpowiedniego wątku.
ODPOWIEDZ