Dlaczego???

Porozmawiajmy o pieluszkach, smoczkach i naszej pasji do ABDL.
mirus90
Posty: 308
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Odp: Dlaczego???

Post autor: mirus90 »

Nie wiem, jak to na tym silniku działa, ale kiedyś też byłem moderatorem na pewnym forum i przeniesienie posta to były trzy kliknięcia (przenieś, wybierz dział, potwierdź). Można też było zaznaczać więcej postów i przenosić hurtem. Jak nie masz uprawnień, by przenieść tam (a chyba w tą stronę powinno to zadziałać), to jest jeszcze drugi mod.

To nie jest kwestia przekopiowania tekstu mojego jednego posta, jak to się zaczęło, bo tu już była dyskusja, której porządek trzeba by zachować.
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Dlaczego???

Post autor: pawelek »

Pousuwajcie te dyskusje i niech to trwa w tym wątku bo robi się totalny chaos. Dwa takie same wątki pod tym samym tytułem a w każdym dywagacje po co, kiedy i dlaczego. Bez sensu.
Manowar

Odp: Dlaczego???

Post autor: Manowar »

[quote author=mirus90 link=topic=49.msg726#msg726 date=1506718682]
[quote author=Manowar link=topic=49.msg703#msg703 date=1506695323]
Zlałem się całkiem. Niby to przez sen ale ja nigdy nie spałem podczas leżakowania. O dziwo nikt się nie zorientował więc nie było publicznego napiętnowania.

A co mnie skłoniło później? Chyba cały czas to we mnie siedziało ale czasy były takie że nie było gdzie się przekonać że nie jestem jedyny. Jak teraz o tym myślę, to mi się przypomina, że oglądałem na video jakiś film w którym było coś o zsikaniu się w majtki. Nawet nie scena tylko ktoś coś mówił... To chyba był ten moment

A co było wcześniej? Chyba najpierw mokre majtki a potem "marszczenie freda".
[/quote]
Też tak przeżywałeś jak w jakimś filmie był temat wspomniany?

Heh, widać, że nasze historie są właściwie identyczne ;] I pewnie wielu nam podobnych by się znalazło wśród posikańców...

A ile masz lat teraz, jeśli można wiedzieć?
[/quote]

Wolałbym tego nue ujawnoać na forum, ale jak Cię to interesuje, to napiszę na priva


Ostatnio przesunięty w górę 25 września 2021, 02:20 - sob przez: Anonymous.
ODPOWIEDZ