W pieluszce na cmentarz

Porozmawiajmy o pieluszkach, smoczkach i naszej pasji do ABDL.
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

W pieluszce na cmentarz

Post autor: pawelek »

Jutro Wszystkich świętych,  tradycyjne odwiedzanie grobów najbliższych.
W moim przypadku jutro będę cały dzień pracował, ale w poprzednich latach gdy szedłem z rodzinką odwiedzać groby bliskich to zawsze ubierałem pampersa.
Wiadomo jak to jest,  tłumy ludzi, zimno, na pęcherz ciśnie a z toy-toy'ami różnie bywa.
Albo ich nie ma albo stoją kolejki chętnych albo nie wszyscy lubią korzystać z tego śmierdzącego wynalazku.
Jak sobie radzicie w ten dzień? Zdarzyło Wam się posiusiać? Może jakieś krzaczki,  drzewo w ustronnym miejscu?
Jak pisałem, w moim przypadku zawsze ratowała mnie pielucha. Jak przycisnęło to nie szukałem toy-toya  tylko siusiu do pieluszki. ☺
Manowar

Odp: W pieluszce na cmentarz

Post autor: Manowar »

Nigdy nie zsikałem się podczas wizyt na grobach. Raz vyło blisko ale to była moja zabawa a nie nagła potrzeba. Nieraz gdy porządnie zmarzłem to ledwo zdążałem w domu spodnie rozpiąć ale zawsze się udawało.
mirus90
Posty: 308
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Odp: W pieluszce na cmentarz

Post autor: mirus90 »

Oj chce się, chce... Ja to za murem leję ;]

W pielusze... Chyba nie po to się idzie na cmentarz. Mnie by to rozpraszało i przeszkadzało.
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: W pieluszce na cmentarz

Post autor: pawelek »

Jak chodzisz na okrągło w pieluszce to w ogóle nie czujesz, że ją masz. Zwykły komfort psychiczny. Zawsze jest ta świadomość,  że jak naciśnie, to nie musisz panikować.
ABmiś
Posty: 9
Rejestracja: 25 stycznia 2018, 22:54 - czw

Odp: W pieluszce na cmentarz

Post autor: ABmiś »

Również mam podobne odczucie, powiem więcej, kiedy noszę przed dłuższy czas i mam przerwę, odnoszę wrażenie..hmmm 'przeciągu' i pustki między nogami, i czegoś mi brakuje.
Cmentarz, w sumie to mi się nie zdarzyło ale zaludnione miejsca i tłum, jak najbardziej.
Knajpy, knajpki, knajpeczki, kino, wypady ze znajomymi. 
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: W pieluszce na cmentarz

Post autor: pawelek »

Zgodzę się z Tobą. Od chyba kilkunastu lat noszę pieluchę dla dzieci. I kiedyś w domu ubrałem się rano a pieluchy mam zawsze schowane w pokoju w szafie. I dzień wcześniej wieczorem zapomniałem sobie uszykować pieluszkę na następny dzień.  A że akurat w naszym pokoju rano siedziały dzieci i nie miałem jak wyciągnąć z szafy pampersa to ubrałem same slipy i spodnie.
Czułem się bardzo dziwnie, jak to nazwałeś odczuwałem totalny przeciąg między nogami :D
ODPOWIEDZ