Pielucha a wstyd

Porozmawiajmy o pieluszkach, smoczkach i naszej pasji do ABDL.
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Pielucha a wstyd

Post autor: pawelek »

Jak myślicie, czy dużo osób w dorosłym wieku korzysta z pieluch ale wstydzi się przyznać?
Często się nad tym zastanawiam.
Nie ważne czy dla zabawy, fetyszu czy z choroby. Sam fakt, zawsze mnie to ciekawiło jak wiele osób korzysta z pampersów na co dzień.
kamilka
Posty: 227
Rejestracja: 27 września 2017, 14:10 - śr

Odp: Pielucha a wstyd

Post autor: kamilka »

No ja jestem już dorosła i mam pieluszkę bo jestem chora ale nie wstydzę się tego bo to nie jest wstyd. Większy wstyd jakbym zrobiła siku w majtki ale jak mam pieluszkę to robię siku w pieluszkę i nikt nie wie tylko mama albo ciocia  ::)
ABmiś
Posty: 9
Rejestracja: 25 stycznia 2018, 22:54 - czw

Odp: Pielucha a wstyd

Post autor: ABmiś »

Wydaje mi się, że to wciąż dla wielu osób bardzo wstydliwy/intymny temat, bez względu na to, czy ktoś lubi, czy też musi nosić. Szczególnie, kiedy w grę wchodzi codziennie użytkowanie.

Myślę, że to się chyba rozowala o społeczny archetyp dorosłości; 'duży chłop i nosi pieluchy'; 'dorosły typ i sika w majtki'. Wiadomo, ludzie gadają a nikt nie chce być wyśmiewany lub wytykany palcem.
Być może stąd ten wstyd.
     
smoczek59
Posty: 3
Rejestracja: 25 maja 2022, 21:57 - śr

Re: Pielucha a wstyd

Post autor: smoczek59 »

Ja właśnie korzystam z pieluch od dłuższego czasu ponieważ tak odczuwam ze powinienem nosić pieluchy normalnie w domu zmieniam sobie sam pieluchę a nieraz zdarza się tak ze jest bardzo ciężka i nie wstydzę się tego .
ODPOWIEDZ