Moje pieluszkowe wybryki

Opowiedzmy o swoich pieluszkowych przygodach!
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Moje pieluszkowe wybryki

Post autor: pawelek »

Skoro nosimy pieluszki to zapewne zdarzyło nam się coś przeskrobać albo byliśmy uczestnikiem jakiejś nietypowej sytuacji z tym związanej.
Macie jakieś swoje własne historie godne uwagi?
Osobiście mógłbym napisać książkę odnośnie moich historii czy zachowań związanych z noszeniem pieluch  :)
Obiecuję,  że z czasem zacznę opowiadać i zapewniam, że nie będą to jakieś wyimaginowane przygody lecz autentyczne historie.
Ale może ktoś się odważy pierwszy i doda mi odwagi aby opisać pierwszą przygodę?  :)
kamilka
Posty: 227
Rejestracja: 27 września 2017, 14:10 - śr

Odp: Moje pieluszkowe wybryki

Post autor: kamilka »

Dobrze, wujku, mogę ci dodać odwagi :)
Ja też noszę pieluszki chociaż tego bardzo bardzo nie lubię. Ale to nie jest nic złego przecież. Jak ktoś siusia w majtki to przecież musi mieć pieluszkę to normalne i nie ma w tym nic złego, więc możesz napisać jakąś historię kiedy miałeś pieluszkę, jestem ciekawa.  :P
Mama zawsze zakłada mi pieluchę gdy wychodzimy z domu na ćwiczenia albo jedziemy autem na zakupy a w domu czasami mogę chodzić w samych majtkach ale rzadko.
Kiedyś mi tłumaczyłeś że ty zakładasz pieluszki tylko dla zabawy i chociaż tego w ogóle nie rozumiem to możesz napisać gdzie się bawisz i jak w te pieluszki bo to jest chyba baaaardzo śmieszne  ;D
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Moje pieluszkowe wybryki

Post autor: pawelek »

Tak, to prawda, zakładam pieluchy dla zabawy, nie jestem chory i nie musiałbym tego robić ale lubię tak się bawić bo wtedy czuję się jakbym z powrotem miał kilka lat 😎
No super, zachęciłaś mnie, wkrótce coś opowiem ☺
kamilka
Posty: 227
Rejestracja: 27 września 2017, 14:10 - śr

Odp: Moje pieluszkowe wybryki

Post autor: kamilka »

Ja miałam taką przygodę, że byłam nad morzem z ciocią wujkiem i kuzynkami i ciocia pomalowała mi paznokcie i pozwoliła mieć taką prawdziwą torebkę i robiłam sama zakupy.  :P  ciocia dała mi pieniądze i sama wybierałam skarbonkę i magnes na lodówkę i poszłam zapłacić, pani wydała mi resztę i już!  To było łatwe tylko ciocia stała za mną i patrzała czy dobrze robię zakupy  :D 
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Moje pieluszkowe wybryki

Post autor: pawelek »

Fajna przygoda 😀 a miałaś wtedy założoną pieluszkę czy w samych majtkach spacerowałaś?
kamilka
Posty: 227
Rejestracja: 27 września 2017, 14:10 - śr

Odp: Moje pieluszkowe wybryki

Post autor: kamilka »

Miałam pieluszki, zawsze mam jak idę na spacer bo mogłabym nasikać w spodnie i byłby wstyd  ::)
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Moje pieluszkowe wybryki

Post autor: pawelek »

[quote author=kamilka link=topic=72.msg687#msg687 date=1506682299]
Miałam pieluszki, zawsze mam jak idę na spacer bo mogłabym nasikać w spodnie i byłby wstyd  ::)
[/quote]

Jaki tam wstyd? Każdemu może się zdarzyć 😜 dziewczyna posiusiana to żaden wstyd Kamilko. Uwierz mi.
mirus90
Posty: 311
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Odp: Moje pieluszkowe wybryki

Post autor: mirus90 »

[quote author=pawelek link=topic=72.msg709#msg709 date=1506698084]
Jaki tam wstyd? Każdemu może się zdarzyć 😜 dziewczyna posiusiana to żaden wstyd Kamilko. Uwierz mi.
[/quote]
A chłopak? ;]
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Moje pieluszkowe wybryki

Post autor: pawelek »

No z chłopakiem to już różnie bywa. Tak to już jest poukładane na tym świecie naszym, że to co przystoi dziewczynce nie zawsze przystoi chłopakowi.
Genetyka tak nas uwarunkowała i bardzo nad tym ubolewam. Facet jest od twardej roboty, a panience wypada wszystko.
Duża dziewczynka ze smoczkiem  (jak chociażby Kamilka) wygląda przesłodko a taki ja? Jak debil. Podobnie z pieluszką czy posiusianą pupą. I nie oponuj,  mam lustro 😉
mirus90
Posty: 311
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Odp: Moje pieluszkowe wybryki

Post autor: mirus90 »

Ty to nie wiem, nie widziałem.

Ale dla mnie chłopak w mokrych spodniach wygląda zajebiście ;]
ODPOWIEDZ