Moje pieluszkowe wybryki

Opowiedzmy o swoich pieluszkowych przygodach!
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Moje pieluszkowe wybryki

Post autor: pawelek »

[quote author=mirus90 link=topic=72.msg755#msg755 date=1506727831]
Ale dla mnie chłopak w mokrych spodniach wygląda zajebiście ;]
[/quote]

Mireczku, to kwestia upodobań 😉 każdy lubi co innego,  przez to nasz świat nie jest nudny he he ☺
kamilka
Posty: 227
Rejestracja: 27 września 2017, 14:10 - śr

Odp: Moje pieluszkowe wybryki

Post autor: kamilka »

[quote author=pawelek link=topic=72.msg752#msg752 date=1506723542]
Duża dziewczynka ze smoczkiem  (jak chociażby Kamilka) wygląda przesłodko a taki ja? Jak debil. Podobnie z pieluszką czy posiusianą pupą. I nie oponuj,  mam lustro 😉
[/quote]

bo ja jestem słodka, wszyscy tak mówią  :P :P :P  a chłopak z pieluszką albo jak zrobi siusiu to wygląda tak samo jak dziewczynka, ja nie widzę różnicy  :)
Xerex

Re: Moje pieluszkowe wybryki

Post autor: Xerex »

Witam
Moja przygoda z pieluchami zaczęła się ok 10 lat temu a dokładnie wtedy kiedy byłem w szpitalu. Pamiętam gdy zostałem przywieziony na oddział i gdy już wlazłem do łóżka pielęgniarka spytała się mnie czy mogę chodzić?
Na to ja odparłem zgodnie z prawdą że nie mogę chodzić . Po chwili pielęgniarka wyszła z sali i wróciła z pampersem. Ku mojemu zaskoczeniu odkryła kołdrę zdjęła mi spodnie od piżamy oraz bokserki. Zawstydziłem się leżąc tak półnagi. Rozłożyła pampersa i kazała mi podnieść tyłek do góry. Wsunęła mi pampersa i zakleiła przylepcorzepy. Na zakończenie tej czynności pielęgniarka odparła:
Od tej pory pan załatwia się do pampersa. Jak pampers będzie pełny to pan zadzwoni po mnie a ja przyjdę i zmienię pampersa. Przez pierwsze kilka godzin nie dochodziło do mnie że ja młody dwudziestokilkuletni człowiek leżę w szpitalu z założonym pampersem. Dopiero po ok 5 godzinach od założenia pampersa zrobiłem siku.Czułem ciepło i przelewanie moczu w pampersie. Zadzwoniłem po pigułkę. Przyszła ale inna i spytała się co się dzieje? Na to ja odparłem że zrobiłem siku i mam mokro. Po chwili przyszli facet i babka ( prawdopodobnie to byli opiekunowie medyczni) Z pampersem i tubką kremu. Najpierw rozebrali mnie z pampersa następnie przekręcili na bok umyli nasmarowali kremem pośladki położyli świeżą pieluchę i zapieli. Na 11 dni które byłem w szpitalu to przez 9 dni miałem zakładane pampersy. Później to się do tego przyzwyczaiłem. Pampersy miałem zmieniane średnio 4 lub 5 razy na dzień. Jak się później okazało to miałem zakładane pampersy niebieskie ( super seni) lub pampersy fioletowe (super seni plus). Fioletowe miałem zakładane głównie na noc gdyż przez pierwsze trzy noce przeszczywałem niebieskie pampersy i łóżko było mokre. Zobaczyli że niebieskie nie dają rady na noc to zakładali fioletowe o większej chłonności. Od tamtej pory regularnie noszę pampersy zwłaszcza na noc. Bardzo spodobało mi się noszenie pampersów.


Ostatnio przesunięty w górę 26 lipca 2022, 20:43 - wt przez: Anonymous.
ODPOWIEDZ