jestem kamilka

Jeżeli chodzisz w pieluszkach, jesteś fanem ABDL, zanim zaczniesz pisać na forum napisz nam coś o sobie.
kamilka
Posty: 227
Rejestracja: 27 września 2017, 14:10 - śr

jestem kamilka

Post autor: kamilka »

Na imię mam Kamilka. Mogę być w strefie malucha bo ciocia Maya mówi, że jestem wciąż takim maluchem bo mam pieluszkę w majtkach i lubię dydy i nie umiem wszystkiego robić sama ale ja jestem już dorosła tylko przez chorobę mam pieluszki i dydy i we wszystkim pomagają mi rodzice albo ciocia.
Urodziłam się bardzo chora i cały czas jeżdżę z mamą albo ciocią Natalką na ćwiczenia. Æwiczę też mowe z panią Karoliną bo mało mówię i od urodzenia moja mama uczyła mnie pisać i teraz ładnie piszę ale trochę mało mówię.
Lubię się bawić, oglądać bajki i różne seriale a jak mi się nudzi to wskakuję sobie na gg i rozmawiam z moimi przyjaciółmi.  :)
A teraz będę też tutaj zaglądać i sobie będę czytać i pisać.
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: jestem kamilka

Post autor: pawelek »

Witaj Kamilko w rodzinie pieluszaków! 😊 razem będzie nam tu raźniej 😀
Rick
Posty: 38
Rejestracja: 17 sierpnia 2017, 20:52 - czw

Odp: jestem kamilka

Post autor: Rick »

Cześć, miło cię znowu przywitać Kamilko, mam nadzieję że będziesz u nas się bardzo dobrze czuła.
kamilka
Posty: 227
Rejestracja: 27 września 2017, 14:10 - śr

Odp: jestem kamilka

Post autor: kamilka »

Tak, będę się dobrze czuła  :)  tu jest bardzo fajnie bo jest pani Maya i wujek Tomek i wujek Paweł i ty też jesteś i ciebie też bardzo lubię Rick  :)  I jeszcze może przyjdzie randomek i Adi  ;D
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: jestem kamilka

Post autor: pawelek »

O, niech wpadają! Adi też mi obiecał,  że się zarejestruje. To fajny, poukładany młody chłopak. Podobnie jak random.
kamilka
Posty: 227
Rejestracja: 27 września 2017, 14:10 - śr

Odp: jestem kamilka

Post autor: kamilka »

Ja lubię Adriana i randomka oni są bardzo fajni i mili  :)  zaraz napiszę do Adriana czy już się zarejestrował na forum a jak nie to mu dam karę  :D
ODPOWIEDZ