Dzień dobry wszystkim.

Jeżeli chodzisz w pieluszkach, jesteś fanem ABDL, zanim zaczniesz pisać na forum napisz nam coś o sobie.
ABmiś
Posty: 9
Rejestracja: 25 stycznia 2018, 22:54 - czw

Dzień dobry wszystkim.

Post autor: ABmiś »

Jestem ABDL'em, czuje się swobodnie po dwóch stronach barykady AB(piorun)DL.
W równym stopniu lubię nosić pieluszki jak również bawić się Age Play. ABDL to również  dla mnie styl życia, spotkania, rozmowy, przyjaciele wypady, jeśli nadarzy się taka możliwość. Prywatnie jestem otwartym, człowiekiem lubiącym poznawać inne punkty widzenia i sposoby patrzenia na życie. 
I cóż, nie będę zanudzał.

Witam ciepło.   
Maya
Posty: 69
Rejestracja: 23 października 2016, 09:31 - ndz

Odp: Dzień dobry wszystkim.

Post autor: Maya »

Witam serdecznie na forum kolejnego Maluszka.
Długo nikt tu nie dołączał z naszej społeczności więc cieszę się że wreszcie się to zmieniło. Na pewno odezwę się niebawem mailowo jako że mam kilka pytań (ale to już niezwiązane z forum). Chętnie również poczytam nieco więcej o Tobie więc opisz proszę siebie, jaki jesteś, co lubisz,jakie masz hobby i pasje jak patrzysz na ABDL oraz kogo szukasz w naszej społeczności...
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Dzień dobry wszystkim.

Post autor: pawelek »

Cześć AbMisiek! Fajnie, że do nas dołączyłeś. Też jestem AB. Ale już takim weteranem niestety. Napisz coś więcej o sobie.
Na forum z abdl jest tylko Maya, Rick,  ja i chyba Kamilka z tym, że ona nie lubi być abdl. Nosi pieluszki i smoczki przez chorobę. Ale najważniejsze,  że nosi pieluszki, więc (jak gdyby) jest jedną z nas. :)
Masz jakieś kolekcje zabawek, pieluszek, smoczków itp? Ile masz lat?
ABmiś
Posty: 9
Rejestracja: 25 stycznia 2018, 22:54 - czw

Odp: Dzień dobry wszystkim.

Post autor: ABmiś »

Siemeczka Pieluszaki, bardzo miło Was poznać.

Początki mojej historii to sikanie w łóżko, wydaje mi się, że na pewnym etapie mojego życia po prostu się zafiksowałem. Dwanaście/trzynaście lat a tu na noc, pieluszka na zadek do spania. Rodzicie pilnowali mnie pod tym względem i jakiekolwiek protesty w tej materii kończyły się porażką.

Alegoryzując :) pewnej nocy spod łóżka wylazł pieluchowy demon i czule wyszeptał mi na ucho:
Do you like diapers, don't you ?

A nieco bardziej poważnie; w grę weszła mechanika młodego, dojrzewającego ciała. Poranny wzwód, mokra zsikana pielucha a w tle przygrywa ciężko brzmiący rodziców.
Kochanie musisz zakładać pieluszki na noc.

Okres wczesno młodzieńczy, okres walki ze sobą, uderzania głową w ścianę, potem pierwszy wypad do apteki po seniacze, spocone ręce i drżący głos. Poproszę...te..takie...dla….babci…:)

W tym momencie w moim dziecięcym arsenale znajdują się:
1. Umysł który sam siebie zaakceptował :) to bardzo ważny gadżet.
2. Dwa smoczki: Nuk5 i Cuddlz.
3. Kilka par majteczek pvc.
4. Garść śpioszków i ogrodniczek.
5. Buteleczki mam dwie.
6. Kilka rzeczy sissy, czysto jako element dyscypliny i upokorzenia. 
7. Przywiązywacze, kneblowacze; soft bondage.
Tak w dużym skrócie, żeby Was nie zanudzać.

Jestem osobą homoseksualną, a mój wiek (Pawełek) ABDL  to 10-13 lat, w tych rejonach wyobraźni czuje się najwygodniej. ABDL to jest dla mnie seksualność ale rozumiem pieluchowy eskapizm emocjonalny i szanuje. Kurcze i to chyba tyle, nie chce też wyjść na egocentryka; typ pisze o sobie 'epistoły'.

Dziękuje Wam za animację.

Prywatnie; wódki się napiję, ogórka/grzybka zjem, a i śledzikiem nie pogardzę :) 
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Dzień dobry wszystkim.

Post autor: pawelek »

Super, że troszkę się określiłeś. Nie ma w tym żadnego egocentryzmu,  wręcz przeciwnie, na forum to wręcz obowiązek określić swoje jestestwo ☺
Jeśli chodzi o mój wiek, to lubię udawać 3-4 letniego chłopca. Taki co jeszcze z pieluszki nie wyrósł ale próbuje już siusiać do toalety 😜
Osobiście nie lubię upokorzeń, chociaż zdarzają się sytuację, że moja żona całkiem nieświadomie to robi i sprawia mi to frajdę.
Ostatnio byliśmy w rossmanie,  kupiła sobie kosmetyki a ja sok pomarańczowy. Ona płaci przy kasie a ja otwieram butelkę z sokiem i piję.
A moja żonka przy młodej kasjerce: "no wiesz! jeszcze nie zapłaciłam a ty juz pijesz? Wstydź się!" Zaczęliśmy się śmiać,  kasjerka też.
Ale od razu zapaliła mi się lampka i poczułem się jak kilkuletnie dziecko, a tym samym odczułem niesamowitą przyjemność ☺ takie nic a tyle radości 😀
Też mam w domu  kolekcję skoczków,  śpiochów czy pieluch tetrowych. Wszystko w szafie na legalu. Tylko dzieci nic nie wiedzą ale są już dorosłe. Moja pani wie o mnie wszystko ☺
A Ty, misio? Ukrywasz się z tym całym majdanem? Masz partnera czy mieszkasz sam albo ze starszymi?
Maya
Posty: 69
Rejestracja: 23 października 2016, 09:31 - ndz

Odp: Dzień dobry wszystkim.

Post autor: Maya »

Muszę przyznać że mnie zaskoczyłeś, o ile fantazje o takich przeżyciach ( bycie jako dziecko/ nastolatka  zmuszanym do noszenia pampersów przez rodziców ) o tyle nie często zdarza się aby ktoś rzeczywiście to przeżył i co więcej się z tym pogodził, przyjął ABDL do siebie. Większość panów, niezależnie od seksualności jest bardziej DL niż AB i choć nie ma na to konkretnej reguły to cieszę się że poza seksualnością widzisz i szanujesz pogląd czysto psychologiczny ( Formę AB ).

W moim przypadku jest to tak :
- Wiek mentalny - 1,5-2 lat
- Wyposażenie - Kilka Paczek Pampersów, 10 par  kolorowych rajstopek, 3 smoczki, 2 butelki ( w obu przypadkach ze smoczkiem dla dorosłych ), 8 par body (dla ABDL ) oraz kilka zabawek, kolorowanek i lalek tak aby móc się w pełni oddać co jakiś czas swojemu dziecku w duszy.
- Pogląd - Forma AB, tylko AB choć koncentruje się na psychologicznym zrozumieniu Formy oraz na jej praktyce na kilku płaszczyznach.
- Bliscy - O moim ABDL wie kilka osób, od niedawna moja rodzina, mój chłopak oraz 6 moich przyjaciół którzy w róznym stopniu się z tym zgadzają jednak szanują moją inność.
- Aktywność - Prowadzę Stronę/ Bloga - Roko Tablica / Roko Smoko, na które serdecznie Cię zapraszam.
- Hobby - Rozmowy z innymi ABDL, pomoc w zrozumieniu tematyki,  szeroko rozumiana sztuka ( pisana, rysowana, śpiewana, przedstawiana).

Chętnie porozmawiam prywatnie, preferuje GG ( o ile posiadasz tam konto ) bądź maila na którego odpisuje w przeciągu 24 godzin.
Jest tyle rzeczy o które chciałabym zapytać, zacznę może od najbardziej mnie nurtującego pytania :
Ile czasu zajęło Ci zaakceptowanie tego w sobie oraz jak tego dokonałeś  ( co Ci w tym pomogło ) ?
ABmiś
Posty: 9
Rejestracja: 25 stycznia 2018, 22:54 - czw

Odp: Dzień dobry wszystkim.

Post autor: ABmiś »

Kurcze, Pawełku.

Masz naprawdę fajne relacje z Twoją połówką, zwłaszcza, że nie musisz ukrywać zasobności swojej ABDL'owej szafy. Wydaje mi się, że takie drobne akcje, o których piszesz, bywają bardzo przyjemne i przynoszą uśmiech na twarzy. Minimalizm formy, że tak powiem. Osobiście bardzo lubię kiedy pytają mnie o dowód tożsamości, gdy kupuje coś mocniejszego, często gram (bywa, że więcej niż gram :) )  zakłopotanie i zawstydzenie, i czuje się jak dzieciak;  szczególnie kiedy na kasie akurat pracuje jakaś 'surowa mama' i taksuje mnie TYM spojrzeniem. Nogi z waty a w głowie motyle :)

Jeśli chodzi o Twoje pytanie.
Nie mieszkam już rodzicami a więc wolność i swoboda, żyje ze swoim partnerem, a On wie o moich upodobaniach.


May'u

Wygląda na to, że masz imponującą kolekcję akcesoriów i zabawek.  Wspominasz, że jesteś również zaangażowana w 'pieluszkowy aktywizm'; super, jeżeli czujesz, że się spełniasz.
Ja niestety nie mam aż tak analityczno/psychologicznego podejścia więc trudno mi się wypowiadać.
na temat form i typów oraz psychologii.

Odnośnie akceptacji, o którą pytasz. Na samym początku, biłem się sam z sobą, miałem ogromne poczucie winy, potem jakoś poszło. Myślę, że właściwi ludzie i społeczność sporo pomogły.
Wydaje mi się, że mam dość nietypową filozofię życia ( a kto jej nia ma :)...)  i chyba ona dużo pomogła.

ABmiś
Posty: 9
Rejestracja: 25 stycznia 2018, 22:54 - czw

Odp: Dzień dobry wszystkim.

Post autor: ABmiś »

Patrząc na wątek 'przedstaw się' znalazłem Pawełka i kilku innych użytkowników.
Nie znalazłem natomiast Twojej historii May'u; mając tak dużą wiedzę i zaplecze psychologiczne; zapewne byłoby bardzo interesujące i uczące, gdybyś zechciała podzielić się swoim doświadczeniem,  jak zaczęło się to u Ciebie i jak się czujesz w społeczności  ABDL.
ODPOWIEDZ