Żoneczka - niezwykła historia BDSM z domieszką Panty Pissing oraz ABDL.

Opowiadania i historie nie do końca prawdziwe
Manowar

Odp: Żoneczka - niezwykła historia BDSM z domieszką Panty Pissing oraz ABDL.

Post autor: Manowar »

Ja poczekam z komentarzem na 10 odcinek. Wiesz, że mi się podoba.
Pawi150
Posty: 12
Rejestracja: 29 września 2017, 15:47 - pt

Odp: Żoneczka - niezwykła historia BDSM z domieszką Panty Pissing oraz ABDL.

Post autor: Pawi150 »

Bardzo chętnie poczekam :)
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Żoneczka - niezwykła historia BDSM z domieszką Panty Pissing oraz ABDL.

Post autor: pawelek »

Obiecuję jutro wrzucić kolejny, siódmy odcinek. I to wczesnym przedpołudniem. Zapraszam ☺
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Żoneczka - niezwykła historia BDSM z domieszką Panty Pissing oraz ABDL.

Post autor: pawelek »

Odcinek 7
------------------
Podczas gdy Przemek z moją żoną, oraz Anka z Marcinem podrygiwali w rytm muzyki, Asia sączyła whisky z colą i co chwila spoglądała na mnie z filuternym uśmieszkiem.
Gdy się zorientowała, że pary są zajęte tańcem, rozchyliła delikatnie nogi i wskazującym palcem lewej ręki zaczęła prowokacyjnie przesuwać po swoim udzie.

Ujrzałem fragment jej majteczek a widząc jej dwuznaczne zachowanie przełknąłem ślinę. Nie wiedziałem co o tym sądzić.
Na szczęście skończył się utwór i wszyscy usiedli. Przemek zaproponował kolejny toast, tym razem za zdrowie naszych pięknych pań.

Monika wypiła kolejną szklankę piwa, sprawiała wrażenie już obojętnej, alkohol zrobił swoje. Wyobraziłem sobie jak musi wyglądać jej pielucha.
Przemo nie odstępował Moniki na krok, co chwila ją zagadując i szczerząc zęby.
Widać, że fakt moczenia się mojej żony przypadł mu mocno do gustu i rozbudził jego wyobraźnię.

W pewnym momencie Monika wstała, mówiąc, że musi do toalety i tak się zachwiała, że gdyby nie Przemo, wylądowałaby na dywanie.
Postanowiłem zadziałać, bo Monika była już wyraźnie zalana w trupa. Trudno się dziwić, jeśli osoba, która w zasadzie jest abstynentem, wypija podczas jednego wieczoru pięć piw, to efekt nie mógł być inny.

- Przemek, jeśli mogę cię prosić, pomożesz zaprowadzić Monikę do sypialni, chyba nie czuje się najlepiej...

- Ja.. Jaa? - Monika zamachnęła ręką w powietrzu - Ha ha, czy.. czuję się... znakicie, znajomi...cie! - W tym momencie oparła się o Przema i chyba film jej się urwał.
Zaczęliśmy się śmiać.

Wziąłem żonę pod pachę, Przemo pod drugą i zawlekliśmy pół przytomną Monisię do sypialni.
Dała dziewczyna czadu, nie ma co. Położyliśmy ją na łóżku.

- Trzeba ją rozebrać. Nie może zasnąć cała zasikana. - powiedziałem stanowczym głosem.

- Już sobie idę. - Przemek chciał odejść, ale zatrzymałem go.

- Zostań, pomożesz mi! Sam sobie nie poradzę ze zwłokami. - Zaśmiałem się. Mój przyjaciel zmarszczył brwi nieco zaskoczony, ale po chwili też zaczął rechotać.

- No, skoro chcesz. Przyjaciołom się nie odmawia w potrzebie! - Mrugnął. Oboje już mieliśmy porządnie w czubie.

- Co mam robić? - zapytał.

- Podnieś ją i przytrzymaj, zdejmę jej sukienkę.

Przemo aż podskoczył z wrażenia. Chwycił Monikę pod pachy i posadził. Głowa jej się kiwała i coś niewyraźnie mamrotała pod nosem, co chwila wybuchając jakimś histerycznym śmiechem. Nigdy w życiu nie widziałem tak zaprawionej żony, widok był zabawny.

Zdjąłem jej sukienkę, Przemo ją położył.

- Musi się paskudnie czuć z tymi pieluchami? - Zapytał, widząc leżącą Monikę. Miała na sobie tylko staniczek i rajstopy, a pieluchy sterczały między jej nogami.

- To prawda. Nie cierpi gdy jej zakładam...

- Jak to? Ty jej zakładasz?! - Zdziwił się Przemek.

Ugryzłem się w język.

- No... Czasami tak... Wiesz, przeważnie do spania. Taka zabawa. - Nie wiedziałem jak z tego wybrnąć. - Zdejmij jej staniczek, a ja rajstopki i majtki - zaproponowałem i zacząłem ściągać z Monisi bieliznę.

Mój kolega nieco zaskoczony propozycją i całą sytuacją zaczął dosyć nieporadnie grzebać pod plecami mojej żony, w końcu odpiął biustonosz i zdjął go Monice.
Nie miała jakichś balonów, ale były to urocze cycuszki. Teraz leżała w samych pampersach. Co chwilę coś wykrzykiwała i się śmiała.

- Co teraz?! - Zapytał Przemo, nie odlepiając oczu od Moni. świdrował ją od góry do dołu, a że było na co popatrzeć, to w sumie nie dziwiłem się zanadto.

- Wiesz, pójdę do łazienki, muszę się odlać. Przyniosę od razu pieluchy na zmianę i piżamę Moniki. Możesz w tym czasie posiedzieć przy niej. Pilnuj, żeby czasem w tym stroju nie wróciła do salonu! - zachichotałem i poszedłem do kibla.

Nie było mnie może pięć, może sześć minut. Gdy wróciłem o mało się nie przewróciłem. Monika miała odpięte pampersy, a Przemo palcem penetrował jej waginę!

- Co ty wyprawiasz?! - Wrzasnąłem i stanąłem jak słup.

Przemo zerwał się na równe nogi, cały zdyszany, spocony i czerwony jakby ukończył maraton. Stanął w drugim rogu sypialni, pewnie w obawie abym się na niego nie rzucił.

- Jezus Maria! Co ja wyprawiam!? To już koniec! - Chwycił się za twarz. - Nie chciałem! Przepraszam! Wybacz mi, przez ten alkohol, no i to siusianie, przepraszam, przepraszam! - Zaczął prawie histeryzować.

Ja ciągle stałem jak słup soli, totalnie mnie zamurowało! W takiej sytuacji każdy mąż powinien kumplowi zdrowo dowalić. Ale nie wiedzieć czemu, ta sytuacja wydała mi się na tyle absurdalna, że aż podniecająca!
Monika spała jak przysłowiowy suseł. Nie miała bladego pojęcia, że minutę temu jej przyjaciel zagłębiał palce w jej pochwie, gdy ja szykowałem dla niej pieluchy i piżamę w łazience.

Mówiąc szczerze nie byłem jakoś zły czy wrogi Przemowi. Być może pod wpływem alkoholu, nagiej, pięknej kobiety w obcej sypialni, zachowałbym się podobnie?

- Uspokój się! - Krzyknąłem, aby przerwać jego zawodzenie. - Wszystko gra, nie gniewam się! - Przyznałem.

- Co? Jak to? - Teraz on zdębiał. Szeroko otwarł oczy.

- No co? Każdy ma chwilę słabości, jesteś facetem jak ja. Monika to super babka i...

- To prawda. Coś mnie naszło, chciałem tylko odpiąć Monice pieluszki...

- W porządku! Mówiłem przecież, że... - Nie dokończyłem, bo w tym momencie usłyszeliśmy dziwny odgłos.
To rozkraczona Monika zaczęła właśnie oddawać przez sen mocz!
Sikała tak mocno, że strumień wylatywał za łóżko, prosto na dębowe panele!

- Jasna cholera! - Zakląłem i odsunąłem się aby mnie nie oblała. Po chwili przestała.
Przemo gapił się i miałem wrażenie, że zaraz się na nią rzuci. Chwyciłem leżący na fotelu ręcznik i wytarłem jej pośladki, oraz podłogę.

Nie miałem pojęcia, że sprawy posuną się w tym kierunku, ale naszła mnie niesamowita ochota, aby pokochać się teraz z Moniką.
Podłożyłem jej pampersa pod pośladki i poprosiłem Przema, aby wziął puder z komody i posypał nim krocze Moniki.
To, co się stało za chwilę, lepiej byłoby przemilczeć. Ale w końcu po to opowiadam o mojej żoneczce, żebyście mogli poznać konkrety, prawda?
Manowar

Odp: Żoneczka - niezwykła historia BDSM z domieszką Panty Pissing oraz ABDL.

Post autor: Manowar »

O, chyba wydanie 2., poprawione? No to czekam na dalszy ciąg.
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Żoneczka - niezwykła historia BDSM z domieszką Panty Pissing oraz ABDL.

Post autor: pawelek »

[quote author=Manowar link=topic=71.msg905#msg905 date=1507023299]
O, chyba wydanie 2., poprawione? No to czekam na dalszy ciąg.
[/quote]

Dlaczego wydanie drugie? Nic nie poprawiłem przecież? ☺
Pawi150
Posty: 12
Rejestracja: 29 września 2017, 15:47 - pt

Odp: Żoneczka - niezwykła historia BDSM z domieszką Panty Pissing oraz ABDL.

Post autor: Pawi150 »

Super, na prawdę dobrze mi się to czyta ;)
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Żoneczka - niezwykła historia BDSM z domieszką Panty Pissing oraz ABDL.

Post autor: pawelek »

Dziękuję,  Pawi. Naprawdę miło gdy ktoś napisze komentarz. Nie ważne czy pozytywny, to zawsze bodziec dla autora.
A gdy się podoba to tym bardziej radocha ☺
Manowar

Odp: Żoneczka - niezwykła historia BDSM z domieszką Panty Pissing oraz ABDL.

Post autor: Manowar »

[quote author=pawelek link=topic=71.msg907#msg907 date=1507026172]
[quote author=Manowar link=topic=71.msg905#msg905 date=1507023299]
O, chyba wydanie 2., poprawione? No to czekam na dalszy ciąg.
[/quote]

Dlaczego wydanie drugie? Nic nie poprawiłem przecież? ☺
[/quote]
Miałem wrażenie, że zakończenie odcinka jezt jakieś inne. No może to tylko pomroczność jasna.
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Żoneczka - niezwykła historia BDSM z domieszką Panty Pissing oraz ABDL.

Post autor: pawelek »

Zapewne pomroczność mokra 😛  ale to znaczy, że czytasz po raz kolejny a to cieszy he he 😊
ODPOWIEDZ