Żoneczka - niezwykła historia BDSM z domieszką Panty Pissing oraz ABDL.

Opowiadania i historie nie do końca prawdziwe
Pawi150
Posty: 12
Rejestracja: 29 września 2017, 15:47 - pt

Odp: Żoneczka - niezwykła historia BDSM z domieszką Panty Pissing oraz ABDL.

Post autor: Pawi150 »

Proszę pisać  8)
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Żoneczka - niezwykła historia BDSM z domieszką Panty Pissing oraz ABDL.

Post autor: pawelek »

Dwóch fanów, dla Was panowie - odcinek 12 już jutro. Dziękuję za komentarze ☺
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Żoneczka - niezwykła historia BDSM z domieszką Panty Pissing oraz ABDL.

Post autor: pawelek »

Dzisiaj kolejna niespodzianka!
Pełne dwa odcinki, czyli 12 oraz 13. Miłej lektury.
----------------------------------------------------------
Odcinek nr 12

Długo nie czekałem. Moniczka z wypiekami na twarzy szybkim krokiem zmierzała w moim kierunku. Odstawiłem kieliszek z winem i uśmiechnąłem się do niej czule.

- Coś ty zrobił? - Prawie rzuciła się na mnie. Na szczęście nikt nie usłyszał,  całe towarzystwo było zajęte piciem alkoholu, strojeniem min i biznesowymi dyskusjami.

- Co takiego zrobiłem, kochanie? - Udawałem, że nie rozumiem.

- Co zrobiłeś z moim paskiem? Nie mogę odpiąć spodni! Paweł, ja zaraz się zesikam!

- No to mamy problem. - wyszeptałem do ucha Moniki. - Będziesz musiała jakoś wytrzymać skarbie - Zaśmiałem się szyderczo.

- Ty draniu!

- Draniu?! - Zmarszczyłem brwi.

- Przepraszam! - Chwyciła się za usta. Zapewne zdała sobie sprawę, że znowu przeholowała. - Nie chciałam cię urazić... - Dodała i skrzyżowała swoje długie nogi.

- Nie gniewam się. Masz prawo być zdenerwowana. - Pogłaskałem ją.

- Paweł, bardzo, ale to bardzo cię proszę. Zerwij mi tę zapinkę z paska. Ja muszę iść się wysikać - W jej oczach pojawiła się najprawdziwsza rozpacz.

- Naprawdę nie wytrzymasz jeszcze troszkę? - Postanowiłem się z nią podroczyć. Jej bezradność w tej sytuacji mocno mnie nakręcała.

- Nie dam rady, proszę... Zrobię co zechcesz ale zdejmij to ze mnie Paweł...

Skoro moja żoneczka twierdziła, że zrobi dla mnie wszystko, to naprawdę musiała być zdesperowana.
Postanowiłem wykorzystać rozpacz mojej ukochanej partnerki.

- Pamiętasz nasze zabawy w lody tradycyjnie kręcone? - spytałem po cichu. Szeroko otwarła oczy. Chyba ją zaskoczyłem.

- No... Tak, pamiętam,  ale to było wiele lat temu...

- To najwyższa pora sobie przypomnieć nasze figle, w końcu jak dobrze pamiętam,  lubiłaś Moniczko te zabawę? - Mrugnąłem do niej.

Stanęła jakoś dziwnie, jakby zaraz miała popuścić,  aż się wystraszyłem.

- Lubiłaś? - Nachyliłem się do jej ucha i ugryzłem delikatnie jej płatek ucha.
Pokiwała z przerażeniem głową i zaczęła się rozglądać po gościach jakby kogoś szukała.

Nagle powiedziała:
- Dobrze, pobawimy się zaraz jak wrócimy do domu ale oderwij mi ten cholerny pasek, zaraz zacznę sikać!

- Monisiu, jak to w domu? Teraz się zabawimy!

- Co takiego?! - Znowu spojrzała na mnie z niedowierzaniem. - Gdzie? Przecież tu jest mnóstwo naszych znajomych... - pisnęła i chwyciła się za cipkę.

- Co ty wyprawiasz?

- No zaraz mi poleci!

- Idziemy do łazienki! Ruszaj. Tam się zabawimy, potem odepnę ci pasek. - Wziąłem ze stołu ciasteczko z bitą śmietaną i poszliśmy. 

żoneczka zrobiła przerażoną minę i ruszyła w stronę kibelka. Patrzyłem jak idzie i kręci tym swoim ponętnym tyłeczkiem. Aż przełknąłem ślinę.
Szła nieco dziwnie, no mocno ściskała nogi, przez co jeszcze bardziej kołysała swoimi okrągłymi biodrami.

Muszę wam zdradzić na czym polegała nasza zabawa w lody kręcone tradycyjnie. żonka udawała dziwkę,  która uwielbia robić facetom lody.
Gdy kręciła loda tradycyjnego z bitą śmietaną, polewałem ptaszka śmietaną w sprayu, gdy czekoladowego,  wylewałem na niego czekoladę z tubki.
Oczywiście gdy udawała prostytutkę, musiałem odpowiednio ją traktować, używałem wielu twardych słów, co chyba ją kręciło, sam nie wiem. Tak to wyglądało w największym skrócie.
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Żoneczka - niezwykła historia BDSM z domieszką Panty Pissing oraz ABDL.

Post autor: pawelek »

Odcinek 13
------------------
Weszliśmy do toalety. Odłożyłem ciasteczko na umywalkę, rozejrzałem się czy nikogo nie ma i weszliśmy do pustej, obszernej kabiny.
Było czysto i pachniało jak w Sheratonie. Wyciągnąłem z kieszeni rulonik z kasą, wyciągnąłem stówę i wsadziłem jej w dekolt, między cycki.

- Może najpierw się wysikam? - spytała z nadzieją w głosie Moniczka i zaczęła przebierać nogami. - Nie dam rady dłużej!
- Kochanie, najpierw zabawa. Nie potrwa długo. Klękaj, ale już.

żoneczka niechętnie kucnęła i spojrzała na mnie z wyraźną rozpaczą. Chyba już ledwo trzymała. Nagle zauważyłem, że ma nieco już startą szminka.

- Co ty sobie wyobrażasz? - Chwyciłem ją za głowę. - Tak chcesz przyjąć gościa? Wstawaj i idź do lustra umaluj usteczka! Aha i przynieś ciastko,  które zostawiłem na umywalce.

Monika posłusznie wstała i pobiegła poprawić makijaż. Ja w tym czasie wyciągnąłem z rozporka sterczącego już ptaszka.

- Pospiesz się, szmato! Ptak już czeka! - zawołałem.

Ciągle nie rozumiałem dlaczego podnieca ją używanie wulgaryzmów gdy udawała dziwkę. Czasami kobiety mają specyficzne wymagania.

Wróciła z wypiekami na twarzy, miała usta w kolorze dojrzałej wiśni.
Spojrzała na mojego fiutka i kucnęła.
- Zabieraj się do pracy, mała ździro... - jęknąłem z podniecenia.

Moniczka wzięła do ręki ptaszka,  pomasowała go w swoim stylu i wsadziła do ust.
Zaczęła ssać i lizać, nie muszę wam mówić jakie to było rozkoszne.
Jednak odniosłem wrażenie,  że mało się skupia.

- Szybciej suczko! - syknąłem, chwyciłem za włosy i zacząłem szybciej poruszać jej głową,  pracowała teraz aż miło, czułem, że zaraz dojdę do finału, więc przerwałem. Odsunąłem jej głowę i spytałem na jakiego loda ma apetyt.

- śmietankowy. - Szybko stwierdziła.

Wziąłem śmietankę, która wypełniała ciastko i posmarowałem sobie ciągle sztywnego ptaka.

- Smacznego mała cipko,  wciągaj loda! - Wsadziłem z powrotem do jej ust śmietankowego loda, zaczęła ssać gdy nagle się zakrztusiła i zaczęła coś bełkotać. 

- Po... po... i łam... - Zaczęła się dziwnie zachowywać,  usiadła na tyłku i ścisnęła uda.

- Nie przerywaj,  szmato! - wrzasnąłem.

- Popuściłam! - Rozchyliła uda i spojrzała między nogi. Na białych spodniach ujrzałem niewielką, mokrą plamę między jej nogami.

- Jak mogłaś?! Taki wstyd! Później o tym pogadamy a teraz ssij! Dokończ dzieła jeśli nie chcesz żebym był zły.

Prawie ze łzami w oczach otwarła szeroko usta i wsadziła sobie do buzi mojego do granic naprężonego penisa.

- Najszybciej jak umiesz, ty ździro, do roboty! -
krzyknąłem i Moniczka zaczęła rytmicznie poruszać głową, robiła to tak szybko, że aż się bałem czy nie dostanie wstrząśnienia mózgu!

Nagle zobaczyłem jak na podłodze zaczyna pojawiać się kałuża!
Coraz większa! Monika jak w transie obciągała mojego penisa i chyba przestała kontrolować zwieracze, kucała z szeroko rozłożonymi kolanami z twarzą naprzeciwko mojego rozporka, ssała fiutka i lała na podłogę.

Ten widok doprowadził mnie do szaleństwa w pozytywnym znaczeniu, poczułem zbliżający się wytrysk.
Chwyciłem jej głowę i mocno przycisnąłem do mojego przyjaciela, poczułem fale ejakulacji. żoneczka zaczęła się krztusić moim nasieniem ale nie miałem zamiaru puścić jej głowy.

- Połykaj śmietankę ty bezwstydna suko! - krzyknąłem i Monika posłusznie zaczęła spożywać naturalny wyciąg męskiego białka.
Wiele razy ją przekonywałem, że to doskonale wpływa na cerę kobiety i zakładam,  że moja kochana żoneczka dała się nabrać i tym razem.

Gdy tylko wytarła dłonią usta, spojrzała na podłogę pod swoim mokrym tyłkiem i zaczęła szlochać.
- Przepraszam, Paweł! Przepraszam, nie utrzymałam... - Zaczęła się zanosić płaczem wciąż kucając.

- Teraz nie czas o tym rozmawiać. Jesteś co prawda głupią cipką, ale tym razem nie będę cię bił... Porozmawiamy o karze dopiero w domu.

- Nie dostanę lania? - Uspokoiła się nieco.

- Jak będziesz grzeczna do końca wieczoru to się zastanowię.  - Udałem nieco obrażonego.

- Dziękuję kochanie! - Rzuciła mi się na szyję. Odsunąłem ją, bo była cała rozmazana i gotowa pobrudzić moją koszulę.

- A możesz mi już odpiąć paseczek? Muszę się wysiusiać do końca...

Parsknąłem śmiechem.
- Monisiu, nie taka była umowa. Miałaś wytrzymać a nie zlać się w spodnie jak małe dziecko, wstydź się! Popraw makijaż i wracaj na salę, będę czekać!

- Ale jak? Mam całe mokre spodnie! - Dotknęła się za tyłeczek i po chwili w kroku.

- No to już jest twój problem, słońce. Musisz jakoś przeboleć swoje skandaliczne zachowanie. Do zobaczenia na sali. - Wyszedłem cały zadowolony.
Pomysł Przema okazał się genialny. Teraz tylko musiałem wymyślić karę dla mojej niepokornej Moniczki.
Zastanawiałem się również co na sali bankietowej pomyślą nasi znajomi gdy zobaczą mokre spodnie mojej żony. Miałem niezły ubaw.

Nagle w mojej kieszeni zadzwonił telefon.
Manowar

Odp: Żoneczka - niezwykła historia BDSM z domieszką Panty Pissing oraz ABDL.

Post autor: Manowar »

Dzwonił Przemo??? Ciekaewe jaką karę wymyślili dla niegrzecznej Monisi. Ostatecznie to cholerny nietakt zrobić siku w majtki na bankiecie...
Manowar

Odp: Żoneczka - niezwykła historia BDSM z domieszką Panty Pissing oraz ABDL.

Post autor: Manowar »

No i co było dalej??? Ten telefon tak dzwonił i dzwonił, jakby chciał, żeby go ktoś odebrał...
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Żoneczka - niezwykła historia BDSM z domieszką Panty Pissing oraz ABDL.

Post autor: pawelek »

Z całym szacunkiem ale dam troszkę oddechu moim czytelnikom. Nie ma sensu uszczęśliwiać na siłę, że pozwolę sobie zacytować Twoje słowa 🙄 będą chętni na lekturę to chętnie skrobnę odcinek.
Manowar

Odp: Żoneczka - niezwykła historia BDSM z domieszką Panty Pissing oraz ABDL.

Post autor: Manowar »

[quote author=pawelek link=topic=71.msg1674#msg1674 date=1509376112]
Z całym szacunkiem ale dam troszkę oddechu moim czytelnikom. Nie ma sensu uszczęśliwiać na siłę, że pozwolę sobie zacytować Twoje słowa 🙄 będą chętni na lekturę to chętnie skrobnę odcinek.
[/quote]
Wiesz przecież dobrze, że chętni są. Tyle że komentować się nikomu nie chce.
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Żoneczka - niezwykła historia BDSM z domieszką Panty Pissing oraz ABDL.

Post autor: pawelek »

W związku z tym pisać też się jakoś nie chce. Takie zamknięte kółeczko ☺
Maciej
Posty: 3
Rejestracja: 03 listopada 2017, 18:10 - pt

Odp: Żoneczka - niezwykła historia BDSM z domieszką Panty Pissing oraz ABDL.

Post autor: Maciej »

Mogłoby się skończyć na lodziku a potem za karę nasz główna bochaterka musiałaby bardzo dużo wypić i nie móc wytrzymać przy wszystkich znajomych byłoby super
ODPOWIEDZ