Opowiadanie interaktywne

Opowiadania i historie nie do końca prawdziwe
Manowar

Opowiadanie interaktywne

Post autor: Manowar »

Pomyślałem, że spróbuję czegoś nowego. To Wy zdecydujecie o tym, jak toczyć się będzie ta historia. Miłej zabawy.

ANIA I TROJACZKI

Naszą bohaterką jest Ania. śliczna dziewczyna o wzroście 170 cm, wadze 42 kg, długich blond włosach i niebieskich oczach.  Ania mieszka w mieście w północno -  wschodniej Polsce. Ma 19 lat, jest w maturalnej klasie w liceum uchodzącym za najlepsze w mieście. Rodzina Ani to jej rodzice oraz 3 młodsze siostry - trojaczki o imionach: Ada, Amelia i Angelika. Dziewczynki są w wieku 13 lat.
Kiedy trojaczki miały się urodzić Ania przeżywała długi okres nocnego moczenia. Dolegliwość ta ustąpiła nagle dwa lata później. Od tego czasu nigdy więcej nie zmoczyła łóżka, nigdy też nie zsikała się w majtki z żadnego innego powodu. Ania kocha swoje niesforne siostry i one ją też, jednak czasem robią jej kawały.
Pewnego sobotniego popołudnia rodzice dziewcząt postanowili wybrać się w odwiedziny do znajomych, mieszkających w niedalekiej miejscowości. Ponieważ Ada, jedna z trojaczek, nie najlepiej się czuła, dziewczyny zdecydowały że wszystkie zostaną. Mama poprosiła aby Ania opiekowała się siostrami.
Dziewczyny z początku namówiły starszą siostrę na grę w Monopoly ale ta szybko im się znudziła. Mama nie zabroniła im oglądania tv więc wszystkie 4 zasiadły na kanapie na wprost ekranu. Włączyły kanał z serialami i przez kolejne dwie godziny pasjonowały się życiem na dworze Sulejmana Wspaniałego. Ponieważ były głodne, a rodzice zostawili im pieniądze, Ania zamówiła pizzę i po litrowej coli dla każdej.
Po jedzeniu Ania nagle poczuła się senna. Powieki zaczęły jej opadać i zasnęła nie wiedząc kiedy. Jej młodsze siostry dopiero po dłuższej chwili zorientowały się w sytuacji, a ponieważ znowu im się nudziło, zaczęły się zastanawiać jaki numer mogłyby wyciąć Annie. I wtedy Ada (nazywana czasem Adelajdą albo Adelą) rzekła puszczając oczko do pozostałej dwójki:
- Zróbmy jej żart z ręką w wodzie.
Pozostałe siostry były bardzo za, ale Angelika miała jednak skrupuły:
- No nie wiem, jak to zadziała to ona...
- Zsika się w spodnie. Ot co - dokończyła Ada
Amelia zachichotała i zaraz poszła po miskę z ciepłą wodą. Ania pół leżała, pół siedziała. Obie ręce były łatwo dostępne. Amelka postawiła miskę na kanapie a Ada wsunęła lewą dłoń Ani do wody. Anna mruknęła coś przez sen, ale nie otworzyła oczu. Trojaczki wpatrywały się w swoją siostrę...

JAK WASZYM ZDANIEM POWINNA POTOCZYÆ SIÊ AKCJA:
a) Sztuczka nie zadziała i Ania obudzi się sucha
b) Sztuczka zadziała, Ania lekko popuści w majtki i spodnie
c) Zabawa wymknie się spod kontroli...


W komentarzach wskażcie opcję, którą wybieracie.
Maya
Posty: 69
Rejestracja: 23 października 2016, 09:31 - ndz

Odp: Opowiadanie interaktywne

Post autor: Maya »

Osobiście jestem za odpowiedzią C, ciekawa jestem jak taka sytuacja może się wymknąć spod kontroli i jak Ania zareaguje gdy się obudzi.
Pomysł na opowiadanie interaktywne dość ciekawy, tylko jak na razie nie ma zbyt wielu głosów a opowiadanie już kilka dni jest na forum.
Myślę że przy współpracy możemy coś pokombinować i mogę utworzyć na Roko Tablicy ankietę co odcinek, wyniki będę Ci przedstawiała raz w tygodniu. W ten sposób ty zyskasz głosy ludzi i będziesz mógł kontynuować, co ty na to ?

Jedna rzecz która mnie niepokoi to wiek postaci a w szczególności sióstr Ani. Są nieletnie a opowiadanie i jego elementy są fetyszystyczne przez co jest przeznaczone dla osób pełnoletnich. Osoby nieletnie które szukają szybkiej rozrywki ( a niestety wiem że take są na forach tego typu ) mogą się identyfikować z bohaterkami. Do treści nie mam zastrzeżeń, w końcu Panty Pissing to nie moja działka, ale ten wiek bym troszkę podciągnęła. Przecież na pomysły na które nieletnie bohaterki wpadły, może wpaść również i osoba dorosła. Jak myślisz ?
Manowar

Odp: Opowiadanie interaktywne

Post autor: Manowar »

Możesz umieścić początek na Tablicy,  może Twoi czytelnicy zechcą wybrać inny scenariusz. Co do  wieku, bohaterką jest Ania (19 lat). Jej siostry są tłem. Istotą rzeczy jest duża różnica wieku. Ale niech wypowie się Admin. Póki co czekam jeszcze na jakieś głosy, jeśli nie będzie - wygra opcja C.
Awatar użytkownika
old_szmugglarz
Posty: 265
Rejestracja: 29 sierpnia 2016, 20:11 - pn
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Odp: Opowiadanie interaktywne

Post autor: old_szmugglarz »

Do wieku bohaterek nic nie mam.
Opcja C mi również się wydaje najbardziej ciekawa.
Manowar

Odp: Opowiadanie interaktywne

Post autor: Manowar »

Nawet jeśli dziewczyny wierzyły, że włożenie ręki do wody spowoduje zmoczenie się ich starszej siostry, to efekt jaki zobaczyły, przeszedł ich najśmielsze marzenia. Mniej więcej po dziesięciu minutach dostrzegły między rozsuniętymi udami Anki plamę wielkości piłki pingpongowej. Ada zaśmiała się cicho i pokazała pozostałym trojaczkom efekt swojego żartu. Angela zasłoniła ręką usta, niewiadomo czy aby się nie roześmiać, czy też z zażenowania, natomiast Amelia, którą nazywano Ami, gestem nakazała Adzie, aby kontynuować. Patrzyły więc ciekawie, co nastąpi dalej.
Ania miała na sobie jasnoniebieskie dżinsy, więc najmniejsze nawet zamoczenie było na nich widoczne. Siostry nie mogły widzieć, co miała pod spodniami, a były to ulubione figi Anny. Założyła majtki, w ulubionym - jasnoróżowym - kolorze, które ściśle przylegały do jej waginy. Spodnie też były raczej obcisłe. Plama moczu znów się powiększyła. Ania niespokojne poruszyła się przez sen, ale spała dalej. Nagle jakby puściła tama. Uda dziewczyny zalały potoki, które błyskawicznie spłynęły pod jej pośladki i uformowały kałużę wsiąkającą w materiał spodni oraz w kanapę.
- Ona sika - szepnęła Angela, zupełnie niepotrzebnie.
Ania tymczasem opróżniała w majtki całą zawartość swojego pęcherza z taką siłą, jakiej nie powstydziłby się żaden gejzer z Islandii. Trwało to prawie dwie, a może nawet trzy minuty. Po wszystkim Ania ciężko westchnęła. Trojaczki ciągle chichocząc uprzątnęły dowody swojego współudziału i kiedy już wszystko było jak dawniej, Angela podeszła do Ani. Najpierw jeszcze raz popatrzyła na mokry krok Anki a potem chwyciła ją za ramię.
- Anka obudź się! - wrzasnęła jej do ucha.
Ania aż podskoczyła a wtedy reszta moczu która nie zdążyła wsiąknąć popłynęła jej po udach. Dziewczyna dopiero po dłuższej chwili zorientowała się, że coś jest nie tak. Między nogami i na siedzeniu czuła dziwne ciepło. Niemal odruchowo dotknęła tam ręką i zdrętwiała. Spojrzała w dół. Mokra plama była tak wielka, że nie mogło być wątpliwości  co się stało. I Ania wiedziała aż za dobrze.
- Aniu ty się chyba zsiusiałaś przez sen - rzekła Ami niby przyjaznym tonem.
- Aleee jak to... dlaczego... przecież ja nie... - Ania nie wiedziała co ma robić.
Stała i wpatrywała się w kanapę. Dotarło do niej, że mebel też jest zasikany i trzeba szybko coś z tym zrobić. Kłopot w tym, że nie wiedziała za co się zabrać. Bezmyślnie dotykała ręką mokrego materiału. Czuła, że majtki zrobiły się nieprzyjemnie zimne i kleiły się do ciała.
- Anka idź się umyj bo śmierdzisz sikami - Ada aż się skrzywiła.
Ale Ania nadal stała w miejscu. Blada patrzyła na wibrujący na stoliku telefon. Na wyświetlaczu widniało słowo: Mama!
CO MA BYÆ TERAZ:
a) Mama dzwoni żeby poinformować że są już w drodze i będą za pół godziny
b) Rodzice nie wrócą na noc
c) Rodzice są prawie pod domem i Ania przyzna się im do zsikania w majtki
Manowar

Odp: Opowiadanie interaktywne

Post autor: Manowar »

>:( >:( >:( >:( >:(Halo!!! Czekam chociaż na jeden głos! Czy to tak trudno napisać A, B lub C w komentarzu???
Maya
Posty: 69
Rejestracja: 23 października 2016, 09:31 - ndz

Odp: Opowiadanie interaktywne

Post autor: Maya »

Osobiście proponuję odpowiedź A, oczywiście nikt nie dzwoni że będzie za pół godziny jeśli nic nie wyskoczyło w planie więc proponuję aby rodzice pojechali do sklepu na najpotrzebniejsze zakupy. Pamiętajmy że Ania jest dorosła i takie sytuacje powinna tak również traktować.

Nadal mam obiekcje odnośnie wieku sióstr i nadal twierdzę że opowiadanie ( każde ), publikowane na tej stronie powinno mieć bohaterów dorosłych.
Manowar

Odp: Opowiadanie interaktywne

Post autor: Manowar »

Ale bohaterka jest dorosła. Zapewniam Cię, że żadna z trojaczek nie występuje (w żadnej wersji scenariusza) w scenach wetting, pieluchach itp. One po prostu są i są sporo młodsze od głównej postaci.
Manowar

Odp: Opowiadanie interaktywne

Post autor: Manowar »

Rodzice dziewcząt mieli zwyczaj dzwonić do buch gdy byli prawie pod domem. Mama zawsze wtedy mówiła:
- Macie 15 minut aby skończyć imprezę.
Toteż Ania omal się nie rozpłakała w głos, gdy zorientowała się że dzwoni ich matka. Tym razem jednak miały szczęście.
- Ojciec złapał gumę. Jesteśmy u wulkanizatora. Za pół godziny wracamy.
Ania poinformowała o tym swoje siostry. Angela podeszła do niej.
- Aniu sorry za wszystko - powiedziała, a pozostałe trojaczki zgodnie kiwnęły głowami.
- Za co mnie przepraszacie?
- Bo to przez nas zsikałaś się w majtki. Zrobiłyśmy ci kawał.
Ada wyjaśniła w kilku zdaniach co się stało. Ania odetchnęła z ulgą. A więc koszmar nie wrócił...
Dziewczyny kazały Ani iść pod prysznic i przebrać się w suche rzeczy, same natomiast zaczęły sprzątać. Najgorzej było z kanapą. Na jasnobeżowym obiciu mokra plama była bardzo wyraźna. Amelia chciała wysuszyć ją za pomocą suszarki do włosów, ale trwało to zbyt długo. Po naradzie wpadły na genialny w ich opinii pomysł: wylały na plamę zalewę z ogórków. Zamiast zapachu amoniaku zaczął unosić się zapach octu.
- śmierdzi jeszcze gorzej - rzekła Ami.
- Ale przynajmniej nie sikami - odparła Ada.
Ania tymczasem wzięła prysznic, założyła czyste, białe majteczki i spodnie od dresu. Zaczęła się zastanawiać co zrobić ze zmoczonymi rzeczami. Jeśli zostawi je w łazience, mama może je odkryć. W pokoju - będzie czuć... Po namyśle zdecydowała się zabrać je kednak do swojego pokoju. Ukryła je w szafie. Zarówno spodnie, jak i majtki były jeszcze bardzo mokre. Ania postanowiła, że rano zrobi duże pranie. Tymczasem wróciła do trojaczek.
- Słuchajcie. Ani słowa mamie i tacie że zrobiłam siku w majtki. Zrozumiano?
- Ale... przecież to nie...
Ania nie dała doklńczyć siostrze, nawet się nie zastanawiając, która z nich zabrała głos.
- Kiedyś wam wytłumaczę - rzekła puszczając oko.
Teraz poczuła nieprzyjemny zapach.
-Otwórzcie tu okna - rzekła.
Wymiana powietrza nastąpiła w porę. Kiedy wrócili rodzice prawie nie było nic czuć. Angela poinformowała ojca, że nie powinien siadać na kanapie, bo przez nieuwagę przewróciła na niej słój z ogórkami.
- Ogórki? - zdziwiła się mama
- Robiłyśmy sałatkę - odrzekła Ania wnosząc dużą miskę sałatki z pomidorów i ogórków.
Kolacja minęła w świetnej atmosferze. Ania zadowolona z zakończenia wypiła dwa duże kubki zielonej herbaty. Potem wstała od stołu i oznajmiła, że idzie spać. Przedtem jednak poszła zrobić siusiu.
Zasnęła niemal natychmiast, gdy się położyła. Miała sen...

O CZYM śNIÂŁA ANIA
a) Miała koszmar
b) śniła o obozie surviwalowym
c) śniła o randce ze swoim chłlpakiem
Maya
Posty: 69
Rejestracja: 23 października 2016, 09:31 - ndz

Odp: Opowiadanie interaktywne

Post autor: Maya »

Odcinek genialny, zgrabny i przyjemny w zakończeniu. Przez chwilę bałam się że będą opisywane typowe sceny z sikaniem i pieluchami ale jak widać się pomyliłam i co rzadko mi się zdarza, jestem z tego powodu zadowolona. A o czym śniła Ania ? Według mnie koszmar to już miała a teksty ,,Ani słowa mamie i tacie że zrobiłam siku w majtki" ; ,,Kiedyś wam wytłumaczę " już sugerują że w tym temacie Ania miała jakąś przeszłość o której dzieci nie wiedzą... Nie wiem jaki charakter ma Ania i czy pomimo kobiecej natury jest twardo stąpającą po ziemi Kobietą, a przynajmniej na razie. Osobiście uważam że mogłaby śnić o tej randce ze swoim chłopakiem. Wyda się to miła odmiana po niezbyt przyjemnych wydarzeniach a i przyda się ( na mój gust ) nieco romantycznego uroku...
Zatem wybieram Odpowiedź C.
ODPOWIEDZ