Aktorka

Opowiadania i historie nie do końca prawdziwe
Water
Posty: 7
Rejestracja: 26 lipca 2018, 13:34 - czw

Aktorka

Post autor: Water »

Ewelina to moja dobra znajoma znamy się od podstawówki.
20 lat, prawie 170cm wzrostu, włosy średnio długie kasztanowe u nasady czarne.
Stanowiła kompromis między szczupłą figurą a dużymi walorami, coś w rodzaju 90, 60, 90.
Kiedyś poprosiła mnie o pieniądze 3000, brakowało jej do nowej fury.
Niechętnie ale po wielu namowach dziewczyny zgodziłem się.

Tydzień temu miną termin zapłaty, nie miała pieniędzy, po długiej rozmowie doszedliśmy do tego że anuluje jej część długu w zamian za to że wystąpi w moim filmie, erotycznym rzecz jasna.
Umówiliśmy się na dzisiaj po południu, kazałem jej założyć, czarne spodnie były chyba z lajkry, coś pomiędzy leginsami i jeansami, miały krój jensów, pasowały na nią, miała fajny okrągły większy tyłek, nie była szeroka w biodrach dzięki czemu szew wcinał się między jej zwarte pośladki. Linia zaczynająca się na wklęsłości pleców zakrzywiała się nad siedzeniem Eweliny, biegła po pośladku tworząc łuk który zaokrąglał się na dole trafiając na noge. Jej pupa ideałem wymiarów i proporcji, podnosiły ją niskie szpilki w których wszedła.
Chciałem klepnąć i zatopić dłoń, kiedy pochyliła się odkładając zakupy, ale ten majstersztyk ewolucji naturalnej zasługuje na lepsze traktowanie, należy najpierw położyć dłoń, pogłaskać, lekko ścisnąć palcami, uszczypnąć aby właścicielka lekko i wtedy klepać zdecydowanie ale nie za mocno.

Na górze miała ciemno czerwona bluzkę, wyglądała jak górna cześć sukni, dekolt podkreślał jej jędrne soczyste, średniej wielkości balony.

-Cześć Lucjan
-cześć Ewelina
Uścisnęła mnie na powitanie ja ją trochę mocniej, wziąłem zakupy i zaprosiłem ją do salonu,
kupiła wszystko co chciałem, 6-pak piwa, coca-coli i mineralnej, będę ją przez najbliższy czas tym poił. Rozmawialiśmy chwile siedząc na kanapie, pokój był przygotowany więc zaczynaliśmy.
-Dobra, powiedz mi co mam robić tylko najpierw gdzie jest toaleta.
-Po co Ci toaleta?
-Musze skorzystać.
-A co sikać Ci się chce? (pytam złośliwie)
-Tak byłam u fryzjera, w Maku i na zakupach, może mi się chyba chcieć sikać, więc gdzie?
-Aż tak Cie ciśnie?
-Nie tylko nie chce rozbierać się z pełnym pęcherzem.
-Szkoda
-Nie rozumie (skonsternowana)
-Nie szkodzi, siadaj.

Obiektyw kamery obejmował salon, na środku stał stół, na którym położyłem 2 piwa, butelkę coli i mineralnej, stał na jasnej drewnianej podłodze, za stołem było krzesło, wysokość kamery była równa z blatem dzięki czemu filmowała jej nogi.
Myślałem powiedzieć jej o tym wcześniej ale mogłaby się zniechęcić.
Pokrótce instruując kazałem jej usiąść na krześle, nie spodobał się mój pomysł ale, uległa.
Włączyłem kamerę poinstruowana wcześniej zaczęła swoje show.
-Witajcie nazywam się Ewelina i zapraszam was na moje show.
W rytm You Can Leave Your Hat On obracała się dotykając swoich wdzięków.
-Co mam pod tym zobaczycie za chwile.
Kołysząc się na krześle wypiła piwo, nie ściskała nóg więc mocno się jej nie chciało.

Kiedy chodziliśmy razem do szkoły Ewelina, często trzymała siku, pewnego razy podsłyszałem jej rozmowę z koleżanką na przerwie w końcu korytarza.
-Choć ze mną no, naprawdę muszę
-Nie mogę muszę odpisać
-Choć nie wpisze ci, chce mi się już od tamtej lekcji.
Chodziła nerwowo obok koleżanki, chyba czekała aż skończy, ale zanim skończyła historyk zawołał nas na lekcje, miałem przyjemność pracować z nią w grupie, po samej twarzy było widać że mocna jej się chciało, spoglądałem na jej nogi najpierw siedziała z założonymi, później ściskała i rozchylała, a na końcu także podszącała, ręce miała zajęte, ale dziś ma wolne.
Syknęła do koleżanki ,,Przez ciebie strasznie chce mi się sikać".
Bezskutecznie prosiła o wyjście do toalety ,,musisz wytrzymać".
Po lekcji potruchtała do toalety a za nią koleżanka, chyba też musiała w końcu kobietą chce się razem, albo dla wyczekiwanego towarzystwa.

Po kilkunastu minutach założyła lewą nogę na prawą i lekko nią kiwała.
-Chce Ci się sikać kochanie?
-Tak, kiedy mogę iść do toalety?
-Najwcześniej za godzinę ale to nie jest pewne.
Zmieniają zaciśnięte nogi nacisnęła od góry dłońmi blisko cipki, zrobiła do kamery seksowną, zmartwioną minę.
-Ale co jeśli nie wytrzymam?
-Trudno,  masz coś na zmianę?
-Nie (słodko kręci głową)
-No to zostaniesz u mnie na noc.
-Spróbuje jednak wytrzymać. (mówi niezachęcona)
Zmotywowana trzymała nadal.
Zacisnąłem jej mocno pas, następnie nacisnąłem na pęcherz, jękła i ścisnęła nogi, wyglądało tak tak fajnie że nadal naciskałem coraz mocniej i łaskotałem po bokach, wyrywała się, pojękiwała i śmiała.
-Ej, bo się zsikam.
Wstała i włożyła dłoń między nogi, które następnie zacisnęła i zgoiła.
Stając bokiem do kamery jeszcze się zniżyła i wypinając tyłek wyprostowała, publika wrzałby.
Wydawało mi się że Ewelinie zaczyna się to podobać. Może zgodzi się na więcej.

-Zadanie pierwsze, rozchyl nogi, oprzyj dłonie na udach i wytrzymaj w tej pozycji kilka minut.
-Tej pozycji nie znałam,(żartuje), mogę zdjąć buty?
-Tak
Mocno wypełniony pęcherz i ściśnięty pas dawał się dziewczynie we znaki, widać że jej się chciało.
Trzymała dłonie na kolanach i nerwowo suwała do połowy uda.
Postawiłem na stole szklankę, odkręciłem butelkę z colą i powoli nalewałem, szeptałem jej do ucha szszszsss udając cieknący mocz, przygryzła wargę i zacisnęła mocno palce u stóp, wytrzymała.
Czule rozpinałem jej bluzkę ukazując do kamery soczyste piersi w czarnym biustonoszu.
Mocno zaciśnięty pas wcinał się jej w dół brzucha.
-Wystarczy
-Uff (złączyła z ulgą nogi), mogę rozpiąć pas.
-Napij się i zatańcz
Przez kilka minut sexownie się wyginała, dotykając po nogach, piersiach i na koniec wbiła palce w pośladki.
-Możesz zdjąć pas
-Dzięki
-Lepiej?
-Tak ale nadal, strasznie musze, mam chyba pełny pęcherz. Długo jeszcze?
-Tak, opowiedz nam kiedy najbardziej chciało Ci się sikać.
-hmmm, Jakieś pół roku temu, razem z kolegami poszliśmy do baru, graliśmy w karty i piliśmy piwo,
chciało mi się sikać ale nie chciałam przerywać.
Do Klaudii, moja koleżanka, zadzwonił nasz kolega z uczelni i mówił że musimy natychmiast przyjechać, bo coś nie zgadza się z projektem, który robimy, nie będę wyjaśniać co.
Chciałam iść jeszcze do łazienki ale była długa kolejka, kolega obiecał mi że jeśli będe musiała skorzystać to się gdzieś zatrzyma. I musiałam ale nie było gdzie się zatrzymać.
Jak po 40 minutach jazdy z zaciśniętymi nogami dojechaliśmy myślałam że go uduszę ale za bardzo chciało mi się sikać, pobiegłyśmy z Klaudiom do toalety. Wiesz, bardzo nie wygodnie biega się zaciskając równocześnie nogi.
Szarpie za klamkę a tu zajęte, musiałam biec na drugie piętro, wtedy najbardziej chciało mi się siku.
-Wytrzymałaś?
-Tak, ale ledwo doniosłam.
-Ulga musiała być nieziemska?
-Prawie jak orgazm ale nie był wart pękającego pęcherza, po piwie strasznie chce mi się siku.
-Fajnie trzymaj dalej.
Ewelina odchyliła się na krześle i położyła prawą kostkę prawej nogi na lewym kolanie, a następnie włożyła dłoń miedzy nogi.
-Podobno to najwygodniejsza pozycja do trzymania siku.
-Robisz to zawodowo. Żartuje
-Czasami dla pieniędzy. Śmieje się.


W obiektywie kamery nagrywałą się piękna kształtna dziewczyna której bardzo chce się sikać.
Byłem usatysfakcjonowany ale to nie koniec zastanawiam się tylko czy pozwolić jej skorzystać z toalety czy pójść na całość. W tej sytuacji nawet impotent miałby sztywny namiot na spodniach.
Od czasu kiedy powiedziała że chce się jej siku minęło jakieś półtorej godziny.
Jej ulubiona pozycja okazała się dosyć skuteczna. Trzymała nadal, już kiedy przyszła chciało jej się, a po wypitym jakaś godzinę piwie powinna mieć pełny pęcherz.
Należało to wykorzystać.
-Zadanie drugie. Zdejmij spodnie i bluzkę.
Zdjęła, w czarnej bieliźnie jej opalone ciało wyglądało sexy.
-Zrób 10 przysiadów i tyle samo brzuszków albo wypij szklankę piwa.
-Kiedy mogę iść do toalety?
-Jeszcze nie.
-Wiem że jeszcze nie i dlatego pytam kiedy?
-Później.
Przysiady zrobiła ze złączonymi nogami, przy brzuszkach kazałem jej je lekko rozchylić.
Brzuszki sprawiały jej większą trudność niż przysiady.Za każdym razem kiedy przybliżała piersi do kolan z trudem powstrzymywała się od popuszczenia.
-Nigdy nie ćwiczcie z pełnym pęcherzem.
-Oczywiście, zdanie trzecie wypij szklankę piwa.
-WTF?!
Nalałem oczywiście powoli i z wysokości, Ewelina chodziła po pokoju przed kamerą, chociaż słowo chodziła nie określało tego co robiła dokładnie. W zasadzie to dreptała pochylona.
-Za chwile się posikam, mogę iść do toalety? Chyba liczy że jej pozwolę.
-Jeszcze nie. Wzdycha rozczarowana.
-Podejdź tutaj i stań bokiem do kamery.
W obiektywie było idąc jak pełny pęcherz uwypukla jej duł brzucha niewiele ale dało się to zauważyć.


Nie chciało mi się kończyć tej historii ale skoro przypadła wam do gustu, postanowiłem dokończyć.

Więc, piwo powoli acz nieustannie nerki wtłaczały do jej pęcherza, który stawał się coraz większy. W raz z coraz większą ilością moczu, intensywniejsza stawała się również potrzeba, która towarzyszyła Ewelinie od kilku godzin. Zaczynała czuć lekki ból przepełnionego pęcherza.
Ciekawe co by się stało gdybym kazał jej położyć się na brzuchu.
Dziewczyna jęczała, pochylona i oparta pupą o ścianę.
-Dobra, wiem że to lubisz ale mam już dość zaraz się naprawdę posikam,
już mnie pęcherz boli od trzymania. Moge??
-Ewelinka, nie płacz kochana tylko zaciśnij zwieracze i trzymaj.
Wyobraź sobie że trzymasz miliony toń wody jak tama hoovera i pada silny obfity deszcz i tej wody jest ciągle więcej, i dlatego ci się coraz bardziej chce. Jeśli nie wytrzymasz to ta wszystka woda zaleje
całe miasto. Już niedługo wysikasz się i poczujesz niesamowitą ulgę.
Poza tym nie robisz tego za darmo.
Co ja pierdole?*
-Dobra tylko się już zamknij!!
-Ostatnia, wypij proszę (szklaneczka piwa)

Kilka może kilkanaście minut później.
Ewelina siedzi właśnie na fotelu przed kamerą, trzyma dłonie między nogami i podskakuje na fotelu, z najsexowniej podskakują jej cycuszki.
-Ja pierdole jak mi się chce lać, nosz kurwa bo popuszczę.
Chyba już kilka razy popuściła kiedy przymykała oczy i zaciskała zwieracze razem z pośladkami.
Chyba już dłużej nie wytrzyma. Miało mnie nie być w tym filmie ale nie przepuszczę takiej okazji.
-Wstań piękna.
-Nareszcie, co robisz.
-Nic stój nieruchomo.
Zdjąłem spodnie i przycisnołem do siebie jej tyłeczek, trzymają dłoń na jej pęcherzu, nie opierała się, czekała aż pozwolę jej wreszcie oprużnić rozciągnięty do granic możliwości bolący przepełniony pęcherz.
Pod lewą ręką czułem ciepło, dużo wypuklejszy niż wcześniej pęcherz pasował do mojej dłoni.
Ile ona tam tego ma?
Drugą ręke wsunąłem pod jej dłonie.
Przycisnołem mocno jej pęcherz a ona wcisnęła we mnie swój tyłek.
Jękneła ał , zawiwszy się, uummm, ahhhhhhhhh. Ohh
Chyba ma orgazm, zasłużyła. Rozluźnione zwieracze, ścisk pęcherz i nacisk mojej dłoni złożyły się na strumień roku, którego szum rozbrzmiewał w pokoju.
Zacząłem pięścić jej zmęczoną cipkę.
Mruczała,chyba jej dobrze.
Bartee6
Posty: 5
Rejestracja: 23 września 2017, 08:29 - sob

Odp: Aktorka

Post autor: Bartee6 »

Zdecydowanie to drugie :)
Awatar użytkownika
old_szmugglarz
Posty: 266
Rejestracja: 29 sierpnia 2016, 20:11 - pn
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Odp: Aktorka

Post autor: old_szmugglarz »

Jak najbardziej to drugie :)
Bartee6
Posty: 5
Rejestracja: 23 września 2017, 08:29 - sob

Odp: Aktorka

Post autor: Bartee6 »

A my cały czas czekamy na ciąg dalszy 😄
Awatar użytkownika
old_szmugglarz
Posty: 266
Rejestracja: 29 sierpnia 2016, 20:11 - pn
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Odp: Aktorka

Post autor: old_szmugglarz »

No, dokładnie. Gdzie ciąg dalszy ja się pytam?
Bartee6
Posty: 5
Rejestracja: 23 września 2017, 08:29 - sob

Odp: Aktorka

Post autor: Bartee6 »

I się nie doczekamy :P
Awatar użytkownika
old_szmugglarz
Posty: 266
Rejestracja: 29 sierpnia 2016, 20:11 - pn
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Odp: Aktorka

Post autor: old_szmugglarz »

Zaczynam tracić wszelkie nadzieje, a szkoda :(
ODPOWIEDZ