Hotel (Kryminał dla fanów... mokrych kryminałów)

Opowiadania i historie nie do końca prawdziwe
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Hotel (Kryminał dla fanów... mokrych kryminałów)

Post autor: pawelek »

Uwaga czytacze! Postacie i sytuacje w opowiadaniu są fikcyjne i wyłącznie dziełem wyobraźni autora!

Odcinek 1
------------------
Moje ofiary porywałem prosto z ulicy. To nie było trudne. Wystarczyło znaleźć osobę na rauszu albo naćpaną. Kiedy? Zadajecie niedorzeczne pytania. Odpowiedź jest banalna. Jeśli planujesz podryw czy porwanie albo chcesz sobie za darmo pociupciać to noc z piątku na sobotę jest doskonałą okazją.  To wysyp patologii w postaci zachlanej w trzy dupy młodzieży mieniącej się kwiatem społeczeństwa i przyszłością narodu. Schlane studentki, zdegenerowane małolaty po trawce, dziwki czekające na byle okazję żeby tylko dorobić do stypendium.
Taaa... Możliwości było mnóstwo a ja tylko korzystałem z okazji. Bo niby czemu nie?

Zawsze lubiłem pissing.
W zasadzie od dziecka. Pojąłem to mając trzy lata gdy na moich oczach Zuza zlała się w przedszkolu w gacie. Zresztą o ile dobrze kumam, to ona ciągle lała. Ona ryczała, przedszkolanki straszyły pieluchą a mi się podobało. Nieważne. Później gdy nieco podrosłem a mój penis zwiekszył rozmiary, bawiłem się na różne sposoby. Aby tylko doświadczyć podniecenia. Nie lubicie się podniecać? Ja lubię.
Jarałem się różnymi filmami w sieci. Rozmawiałem na czatach z ludźmi gdzie szukałem tematów związanych z sikaniem w gacie albo pieluchy. Ale ciągle było mi mało. Mogłem sikać w gacie na oczach lasek w budzie, które wytrzeszczały swoje piękne gały na widok moich zlanych spodni.
Mogłem ubierać pieluchy i łazić w nich wśród dupeczek i kumpli ale to wciąż było nie to, ciągle czegoś brakowało.
Aż do pewnego wieczoru gdy oglądałem jakieś gówno w telewizji, zapijając się stęchłymi browarami i lejąc przy tym pod siebie na fotel obłożony ceratą.
Na pomysł porwania wpadłem oglądając "Okup". Znacie ten film?

Od tego czasu planowałem wszystko ze szczegółami. Miałem dom poza miastem, ktory odziedziczyłem po rodzicach.
Piwnice wygłuszyłem tak aby nikt z zewnątrz nie mógł czegokolwiek usłyszeć. Zbudowałem pięć klatek. Wszystkie stały w piwnicy i wiele miesięcy czekały na pierwszych gości. Każda o wymiarach dwa metry na dwa. Wysokie również na dwa. W każdej klatce umieściłem materac, koc i nie więcej.
W ciągu jednego weekendu uprowadziłem trzy panienki i dwóch facetów. Po co facetów? żeby było weselej. żeby panienkom w klatkach szybciej upływał czas gdy będą się zastanawiać z chłopakami nad swoim beznadziejnym położeniem. Faceci muszą być. świat bez facetów jest równoznaczny że światem bez dup.
Nie ważne.
Dzisiaj "pracowałem" całą noc, jeździłem pięć razy z domu do miasta i szukałem swoich ofiar pod klubami i dyskotekami.

Jutro policja zeświruje w całym mieście i będzie postawiona na nogi dwadzieścia cztery godziny na dobę a zapewne o wiele dłużej, będą szukać pięciu zaginionych osób i taki huj jak znajdą. Bez mojej dobrej woli nie ma na to szans.

Pewnie się zastanawiacie kim są porwani przez mnie ludzie? Nie mam pojęcia. Ale zaraz się okaże. Zejdę do piwnicy i sobie pogawędzimy.
Trzy młode dupeczki i dwóch drani z szemranych dzielnic. Będzie zabawa, mówię wam.
Mam nadzieję,  że już się obudzili z narkotycznego snu jaki każdemu z osobna zaserwowałem gdy wsiadali do mojej taksówki.
Wstałem, nalałem sobie kieliszek whisky i z uśmiechem wypiłem jednym haustem. Podszedłem do ogromnej, dębowej szafy i zajrzałem do środka.
Jak sądzicie, co zobaczyłem?
Powiem wam, żadna tajemnica. Wiele paczek pieluch, bielizna na zmianę dla moich nowych współtowarzyszy, zapasy jedzenia i picia.
Tak, wszystko zaplanowałem że szczegółami. Zakupy robiłem systematycznie i po trochu aby nie wzbudzić podejrzeń.
Ostatnio policzyłem. Trzydzieści pięć opakowań pieluch dla dorosłych, czterdzieści par majteczek dla moich panienek i bokserek dla chłopaków. Leki przeciwbólowe, nawet antybiotyki. Byłem doskonale przygotowany.

To by było na tyle. Najwyższa pora poznać bliżej moich gości. Zapewne spędzimy razem wiele tygodni...
mirus90
Posty: 308
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Odp: Hotel (Kryminał dla fanów... mokrych kryminałów)

Post autor: mirus90 »

...
Ostatnio zmieniony 07 lipca 2021, 00:28 - śr przez mirus90, łącznie zmieniany 1 raz.
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Hotel (Kryminał dla fanów... mokrych kryminałów)

Post autor: pawelek »

Się zobaczy! W wolnej chwili w tygodniu zapewne coś wrzucę.
Manowar

Odp: Hotel (Kryminał dla fanów... mokrych kryminałów)

Post autor: Manowar »

Początek dobry. Czekam na dalszy ciąg.
Katika
Posty: 23
Rejestracja: 07 maja 2021, 12:19 - pt

Re: Hotel (Kryminał dla fanów... mokrych kryminałów)

Post autor: Katika »

Zapowiada się bardzo dobrze. Mam nadzieję, że będą następne części :)
GG 73552556
ODPOWIEDZ