Nauka siusiania

Opowiadania i historie nie do końca prawdziwe
kamilka
Posty: 227
Rejestracja: 27 września 2017, 14:10 - śr

Nauka siusiania

Post autor: kamilka »

1 część
Weszłam przez lustro aby zobaczyć co się dzieje po drugiej stronie bo okazało się że to nie jest zwykłe lustro tylko takie zaczarowane.
Gdy tylko przeszłam to zobaczyłam wujka Manowara.
Powiedział, że ciocia Natalia już nie będzie do mnie przychodzić bo zachorowała i wujek będzie ją zastępował.
Jaka ty jesteś ładna dziewczynka, powiedział wujek i podniósł mnie na rękach. Zdziwiłam się że jest taki silny ale gdy mnie postawił spowrotem na dywan to prawie się przewróciłam. Spojrzałam w lustro i jakoś dziwnie wyglądałam. Byłam o wiele mniejsza niż zwykle chociaż buźkę miałam taką samą tylko że byłam mała jakbym miała 5 albo 10 lat. Hmm, o co tu chodzi, zaczęłam się zastanawiać. Ale lubiłam wujka Manowara bo on zawsze mnie lubił i był dla mnie bardzo fajny. Teraz wyciągnął z kieszeni moją ulubioną czekoladę i podał do ręki. Ucieszyłam się bo lubię truskawkową czekoladę (ostatnio mama zabroniła mi jeść tak dużo czekolady bo nie mogłam zrobić ee).
Wujek Manowar powiedział, że od teraz rozpoczniemy naukę czystości a to oznaczało, że nie będę już miała w majtkach pieluszki. Ucieszyłam się bo ja nie lubię jak mama albo tata albo ciocia zapinają mi pieluszkę.
Wujek położył mnie na moim łóżku (wiecie w tym moim pokoju na górze bo rodzice mieszkają na dole a ja na górze) zdjął mi spodnie od dresu i majtki. Spodnie były szare a majtki różowe. Odpiął mi pieluszkę i niezadowolony pokręcił głową. Zrobiłaś Kamilko siusiu do pieluszki ale teraz będziesz już jak duża dziewczynka robić tylko na nocnik. Wujek wywalił pampersa do kosza co stoi obok mojego łóżka (mama zawsze tam wyrzuca a wieczorem zabiera do śmietnika). Umył mi kaczuszkę taką serwetką i założył majtki i spodenki od dresu.
A teraz jak tylko będziesz chciała siusiu albo ee to zaraz musisz mi pokazać. Jak będziesz pamiętać o tym to dostaniesz nagrodę. Mama też zawsze daje mi nagrody jak się bawimy w dzień czystości.
Wujek usiadł obok na łóżku ja się położyłam i zaczął mi czytać przygody takiej księżniczki co też robiła siku do pieluszki.

Koniec 1 części :)
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Nauka siusiania

Post autor: pawelek »

Ha ha 😁 no to opowiadanie jest bardzo dziwne! Niby opisujesz siebie ale jakbyś rzeczywiście miała za mało lat. Ciekawe co na to Manowar. Ale pisz dalej. I pamiętaj żeby było dużo o sikaniu bo chyba o to chodzi w tym wszystkim.
kamilka
Posty: 227
Rejestracja: 27 września 2017, 14:10 - śr

Odp: Nauka siusiania

Post autor: kamilka »

Hop hop! Ja bym chciała was prosić abyście przeczytali i napisali czy się wam podoba moje opowiadanie. Bo nie wiem czy mam napisać 2 część. Napisałam cioci Maji na gg, żeby przeczytała ale nie wiem czy przeczytała bo nic nie napisała. I jeszcze ricka też prosiłam. To ja proszę o ocenę  :)

A druga część będzie o tym jak wujek mnie posadzi na kolana a ja zapomnę zawołać, że mi się chce siku i nasiusiam wujkowi na spodnie ale co dalej to nie powiem  :P
kamilka
Posty: 227
Rejestracja: 27 września 2017, 14:10 - śr

Odp: Nauka siusiania

Post autor: kamilka »

Ja bym chciała prosić o ocenę czy wam się podoba bo nie wiem czy napisać dalej  ::)
Może być taka ocena od 1 do 5 jak moja ciocia mi daje czasami jak coś piszę  :)
Manowar

Odp: Nauka siusiania

Post autor: Manowar »

No cóż. Pisz dalej. Mam tylko nadzieję że w Twojej fantastycznej krainie mój odpowiednik nie będzie jakimś potworem.
kamilka
Posty: 227
Rejestracja: 27 września 2017, 14:10 - śr

Odp: Nauka siusiania

Post autor: kamilka »

Dobrze, to napisałam co było dalej  :)
2 część
Moja mama jak codziennie musiała iść do pracy i musiała wujkowi Manowarowi wszystko pokazać i powiedzieć co ma robić  (tak samo gdy ciocia Natalia zostawała ze mną pierwszy raz).
Pokazała wujkowi gdzie są moje wszystkie rzeczy na przebranie. Teraz miałam na sobie pieluszkę i takie białe majtki w kwiatki, białe rajtuzki i bluzkę w paseczki. Mama pokazala gdzie jest obiad, który musi podgrzać i mi dać gdy będę głodna. Dzisiaj była na obiad moja ulubiona zupa pomidorowa więc wujek się ucieszył,  że wystarczy tylko postawić garnek na kuchence i zagrzać. Mama powiedziała wujkowi, że jak zjem obiad to muszę iść na trochę pospać bo sen jest zdrowy i wtedy szybciej wyzdrowieję. A jak się obudzę to mogę robić co będę chciała  (oglądać telewizję albo rysować albo bawić się na tabletku).
Mama pokazała jeszcze gdzie leżą pieluszki na zmianę i zabroniła wujkowi dawać mi dydy bo już jestem za duża i tylko jak pójdę spać po obiedzie mogę mieć dydy a potem nie.
Wujek Manowar powiedział mamie, że pieluszki nie będą potrzebne bo będzie mnie uczył siusiać na nocnik i mama się ucieszyła i ja też bo nie lubię nosić pieluszki.
No to mama powiedziała, że mam być grzeczna i we wszystkim słuchać wujka Manowara. Poszła do pracy a ja zostałam sama z wujkiem. Zapytał w co się chce bawić a ja napisałam,  że w nic bo chce sobie popisać z kolegami i koleżankami na gg. Wujek mnie rozebrał i zdjął pieluszkę i zapytał czy chce siusiu a ja pokazałam,  że nie. Ubrał mnie i poszedł do kuchni i przyniósł mi soczek i powiedział,  że mam się napić. Wypiłam cały kubeczek i poszłam do swojego pokoju. Po jakimś czasie przyszedł wujek i powiedział, że muszę odpocząć od tabletka i wziął mnie na ręce i poszliśmy oglądać telewizję do salonu rodziców. Usiadł w fotelu i wziął mnie na kolana i zapytał czy na pewno nie chce siusiu. Pokiwałam, że nie bo mi się nie chciało siedzieć na nocniku i nawet się trochę przy wujku wstydziłam. Wujek pokazał,  że przyniósł mi soczek w butelce (nie pije soczków z butelki tylko mleko przed spaniem) więc się ucieszyłam.  Położyłam się na wujka i zaczęłam pić przez dydy i oglądałam film. Nagle poczułam że bardzo bardzo mi się chce siusiu i nie zdążyłam pokazać i zaczęłam siusiać.  Zapomniałam,  że nie mam przecież pieluszki i zrobiłam w majteczki i na wujka spodnie. Wujek Manowar jak tylko poczuł, że ma mokre spodnie to zaczął mnie wyzywać ale tylko trochę bo przypomniał sobie, że jestem chora i to nie moja wina.
Zaniósł mnie do pokoju zdjął rajtuzki i majtki. Wytarł kaczuszkę i wziął z szafki nowe czyste majtki. Ale powiedział,  że zanim je założy to muszę zrobić siusiu na nocnik. Wyciągnął nocnik spod łóżka  (tam zawsze mama albo ciocia chowają) i musiałam siedzieć tak długo aż nasiusiam.

Koniec 2 części  :)
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Nauka siusiania

Post autor: pawelek »

Kamilko, zawsze jestem szczery do bólu i tym razem nie zrobię odstępstwa. Bardzo się cieszę,  że coś wnosisz na forum i że masz chęci do pisania, ale jakoś ta część opowiadania do mnie nie przemówiła.

To tak bardziej jakbyś opowiadała nam swój dzień tylko, że zamiast mamy jest Manowar.
Mało fantazji w tej historii. Ale to tylko moja opinia i inni nie muszą się zgodzić.
Może spróbuj coś napisać nie z perspektywy siebie.
Wymyśl takie opowiadanie jakbyś pisała o kimś? Dasz radę? ☺
Manowar

Odp: Nauka siusiania

Post autor: Manowar »

To prawda. I jakoś dziwnie mi się to czytało... :-(. Szkoda że Twoje opowiastki z siusiam.pl zaginęły... ale nie tracę nadziei że napiszesz coś podobnego.


Ostatnio przesunięty w górę 05 czerwca 2021, 21:52 - sob przez: Anonymous.
ODPOWIEDZ