Siusiające dziewczyny zawsze sexy!

Ogólne pytania na tematy związane z sikaniem
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Siusiające dziewczyny zawsze sexy!

Post autor: pawelek »

Nie da się ukryć,  że widok siusiającej dziewczyny czy też kobiety (jaka to w zasadzie różnica) jest dla faceta zawsze kręcący. Dla jednych mniej, dla innych bardziej ale sam fakt jest taki, że coś w tym jest.
Zapewne  (a w zasadzie na pewno) ma na to wpływ różnica płci.
Osobiście już sam fakt, że dziewczyna siusia na siedząco jest taki jakiś... słodki?
Co was najbardziej kręci  (czytaj: podnieca) w siusianiu w wydaniu płci pięknej?
Mnie osobiście wszystko po trochu. To, że przebiera nóżkami,  ściska je i krzyżuje również. Oczywiście nie wspomnę że zawsze marzy mi się ujrzenie widoku (gdzieś np. na ulicy?) mokrej pupy.
Manowar

Odp: Siusiające dziewczyny zawsze sexy!

Post autor: Manowar »

Mam dokładnie tak samo. Często widzę dziewczyny stojące na przystankach albo czekające na światłach jak stoją krzyżując nogi i wykonując dziwne ruchy. Podobno nie oznacza to tego o czym myślimy  (w każdym razie nie zawsze), ale wyobraźnia (i nie tylko) pracuje...
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Siusiające dziewczyny zawsze sexy!

Post autor: pawelek »

[quote author=Manowar link=topic=58.msg269#msg269 date=1506152433]
...stoją krzyżując nogi i wykonując dziwne ruchy. Podobno nie oznacza to tego o czym myślimy...
[/quote]

Kiedyś słyszałem wypowiedź seksuologa, który stwierdził, że dziewczyna, która krzyżuje nogi podczas stania, robi to nieświadomie, a jest to oznaką... niedopieszczenia  ;D
"Niedopieszczenie" oznacza jak dobrze rozumiem brak seksu w ostatnim czasie  :)
Tak więc jak zobaczysz, Mano, jakąś niewiastę na Polagrze - stojącej w podobnej pozycji - to będziesz wiedział w czym rzecz.  8)
marekkkk
Posty: 11
Rejestracja: 23 lipca 2017, 17:33 - ndz

Odp: Siusiające dziewczyny zawsze sexy!

Post autor: marekkkk »

Mi rowniez "zawsze marzy mi się ujrzenie widoku (gdzieś np. na ulicy?) mokrej pupy". Na ulicy to raczej tylko po "piaku". Normalnie Panie staraja sie znalezc ustronne miejsce i tam "czynic swoja powinnosc". Dlatego upragnione przez nas widoki sa niezwykle rzadkie.
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Siusiające dziewczyny zawsze sexy!

Post autor: pawelek »

Co jeszcze was kręci w siusianiu przez panienki? Podoba wam się sam akt opuszczania lub wciągania majtek przed lub po?
Dla mnie to super fajne 😜
wether
Posty: 19
Rejestracja: 23 lipca 2017, 06:11 - ndz

Odp: Siusiające dziewczyny zawsze sexy!

Post autor: wether »

Mi się podoba to, że przymuszone potrzebą dziewczyny/kobiety wydają się takie bezbronne. że wystarczy na chwilę je zatrzymać, by potem było już za późno.
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Siusiające dziewczyny zawsze sexy!

Post autor: pawelek »

Wether,  nie tak do końca. Myślisz,  że nie próbowałem takich numerów z żonką?
Wiele razy! I co?
I nic!
Zwłaszcza rano jak chciała wstać z łóżka bo "musi szybko siusiu bo jej pęcherz eksploduje". Siłą za rękę ją trzymałem, potem się na nią kładłem, gryzłem dla zabawy w szyję bo to ją mega łaskocze, śmiała się w głos i tylko czekałem aż zacznie popuszczać.
W końcu wyrywała się twierdząc,  że "zaraz się posika". No to ją za nogę, gili gili pod paszkami, znowu w szyjkę. Kończyło się na tym, że zaczynała się pieklić i wyzywać więc nie mogłem przeginać.
Ale nigdy się nie zsiusiała do łóżka, więc jak widzisz nie jest lekko, nie wystarczy "na chwilę zatrzymać".
wether
Posty: 19
Rejestracja: 23 lipca 2017, 06:11 - ndz

Odp: Siusiające dziewczyny zawsze sexy!

Post autor: wether »

Mnie sie parę razy udało, z tym że mnie bardziej kręci to marudzenie że zaraz się posika, że już nie może, że nie dotykaj bo nie wytrzyma, niż sam fakt popuszczenia.
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Siusiające dziewczyny zawsze sexy!

Post autor: pawelek »

Aaaa chyba, że tak! 😀 no to zawodzenie mojej żony by Cię zachwyciło! 😜 często podczas takich gierek wrzeszczy "puszczaj wariacie bo się zleję", serio! A zlać się nie chce! Pech 😎
wether
Posty: 19
Rejestracja: 23 lipca 2017, 06:11 - ndz

Odp: Siusiające dziewczyny zawsze sexy!

Post autor: wether »

Do dziś żałuję, że takiej jednej laski nie przetrzymałem trochę dłużej (pisałem kiedyś o tym na free4web) nad jeziorem, a była już nieźle zdesperowana
ODPOWIEDZ