Pieluchy, nietrzymanie moczu i kału u nastolatków.

Ogólne pytania na tematy związane z sikaniem
Uebsu

Pieluchy, nietrzymanie moczu i kału u nastolatków.

Post autor: Uebsu »

Siemka. Od jakiegoś czasu zauważyłem u siebie kropelkowe neitrzymanie moczu, rodzice i znajomi neiwiedza i neiwiem jak im o tym powiedzieć, nie chcę nosić wkładek urologicznych czy podpasek bo chciałbym siekać w pieluchę jeśli nie będzie łazienki i jeśli nie będę do niej mógł wyjść np. na lekcji mam już wypatrzone TENA Flex Maxi podobno mogą pomieścić 2l moczu i kupa też z nich nie wyjdzie, wiem że majtki chłonne są dyskretne ale mało chłonne i słabo zabezpieczają większą ilość moczu i wyrazie czego rozwolnienia czy kupy jak będzie potrzeba bo nie będzie toalety np. a TENA Flex Maxi bo chciałbym z dwójką chodzić do toalety i w szkole czy w miejscach publicznych żebym miał sucha pieluchę na wszelki wypadek, czy są jakieś sposoby na zamaskowanie pieluch bo muszę się przebierać w jednej szatni z kolegami na WF, siatkówce, nożnej, karate czy judo czy jeżdżę na dużo koloni i tak mam pokoje z kolegami jak to zamaskować nwm np bokserki założyć czy coś innego, i jak np na basenie używać pieluch czy takie kąpielówki wielorazowe naprawdę działają czy może na pieluchę kąpielówki tylko przecież ta pieluchą by wchłonęła wodę, teraz póki mam kropelkowe NTM w nocy i w dzień w dzień wkładam wkładki z papieru lub z waty niewiem czy to dobrze w nocy jak popuszczę to nie widać bardzo bo mam przeźroczysty mocz i beż zapachu bo pije samą wodę ale ostatniej nocy mailem bardziej mokro pod nogami śpię od zawsze nago więc nie ma możliwości zrobienia takiej wkładki z waty lub papieru, czy takie sikanie ciągle w peiluche w domu jak mi się trochę pęcherz zapełni to może wywołać większe NTM lub całkowity brak kontroli nad wydalaniem moczu/kału proszę o szybką pomoc żeby nie było już poprawkach jutro jak się bardziej zmoczę w nocy i mam się dowie, z góry dzięki za pomoc. :D :) ;) :( :o :shock: 8-) :P :P :oops: :cry: :twisted: :ugeek: :geek: :mrgreen: :| :arrow: :idea: :?: :!: :roll: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :twisted: :twisted: :evil: :cry: :cry: :P :x 8-) :? :o :( ;) :) :D
anonimowy koleś
Posty: 22
Rejestracja: 17 kwietnia 2021, 13:54 - sob

Re: Pieluchy, nietrzymanie moczu i kału u nastolatków.

Post autor: anonimowy koleś »

Sam niewiem jak masz dalej taki klopot napisz pv może coś doradzimy


Ostatnio przesunięty w górę 15 kwietnia 2022, 15:19 - pt przez: Anonymous.
ODPOWIEDZ