Jak się zsikać

Ogólne pytania na tematy związane z sikaniem
Dryllownik
Posty: 2
Rejestracja: 23 lipca 2017, 17:02 - ndz

Jak się zsikać

Post autor: Dryllownik »

Jak się zsikać
?
mirus90
Posty: 308
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Odp: Jak się zsikać

Post autor: mirus90 »

Najlepiej w bokserki i spodnie, ewentualnie w piżamkę. ;]
;P
kamilka
Posty: 227
Rejestracja: 27 września 2017, 14:10 - śr

Odp: Jak się zsikać

Post autor: kamilka »

[quote author=Dryllownik link=topic=131.msg1345#msg1345 date=1507925543]
Jak się zsikać
?
[/quote]

To łatwe  ;D  wystarczy usiąść na sedes albo nocniczku i wtedy już można siusiać!  :)
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Jak się zsikać

Post autor: pawelek »

No i widzisz Dryllowniku, Kamilka świetnie Ci wyjaśniła. Siadaj i lej. Po prostu ☺
whr
Posty: 9
Rejestracja: 28 września 2017, 18:43 - czw

Odp: Jak się zsikać

Post autor: whr »

Mam ten sam problem, posiadam bardzo silny odruch trzymania. Mimo chęci rzadko kiedy się udaje. Zatem pytanie jak skoro nie wychodzi? Zawsze chciałem spróbować sikania bezwładnego, niestety bez skutku.
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Jak się zsikać

Post autor: pawelek »

[quote author=whr link=topic=131.msg1467#msg1467 date=1508253213]
Mam ten sam problem, posiadam bardzo silny odruch trzymania. Mimo chęci rzadko kiedy się udaje. Zatem pytanie jak skoro nie wychodzi? Zawsze chciałem spróbować sikania bezwładnego, niestety bez skutku.
[/quote]

Cóż,  to objaw choroby niestety. Na Twoim miejscu zasuwałbym do urologa.
Przyjdzie moment,  że już sam się nie wysikasz i pojedziesz spocony z bólu na pomoc aby Cię cewnikowali.
Uwierz mi, byłem świadkiem podobnych sytuacji w mojej rodzinie. Ból jest podobno potworny. A ponadto możesz uszkodzić nerki. Nie wspominając, że możesz zatruć cały organizm.
Manowar

Odp: Jak się zsikać

Post autor: Manowar »

[quote author=pawelek link=topic=131.msg1469#msg1469 date=1508253412]
[quote author=whr link=topic=131.msg1467#msg1467 date=1508253213]
Mam ten sam problem, posiadam bardzo silny odruch trzymania. Mimo chęci rzadko kiedy się udaje. Zatem pytanie jak skoro nie wychodzi? Zawsze chciałem spróbować sikania bezwładnego, niestety bez skutku.
[/quote]

Cóż,  to objaw choroby niestety. Na Twoim miejscu zasuwałbym do urologa.
Przyjdzie moment,  że już sam się nie wysikasz i pojedziesz spocony z bólu na pomoc aby Cię cewnikowali.
Uwierz mi, byłem świadkiem podobnych sytuacji w mojej rodzinie. Ból jest podobno potworny. A ponadto możesz uszkodzić nerki. Nie wspominając, że możesz zatruć cały organizm.
[/quote]
Chyba przesadziłeś. Myślę że koledze chodzi o to, że ma opory lrzed nasikaniem do majtek, czyli jest zupełnie zdrowy.
whr
Posty: 9
Rejestracja: 28 września 2017, 18:43 - czw

Odp: Jak się zsikać

Post autor: whr »

Yup, do toalety leci normalnym strumieniem, pęcherza mi nie rozwali :)
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Jak się zsikać

Post autor: pawelek »

Aha! ☺ No tak jest jak pieluszak miesza się w sprawy siusiaczy. Przepraszam, sądziłem, że whr ma problem z samym zrobieniem siusiu, znaczy mimo odczuwanego parcia i chęci oddania moczu do toalety  - nie może zrobić.
Nie pomyślałem, że chodzi o panty pissing, chwilowe zaćmienie umysłu 😎
whr
Posty: 9
Rejestracja: 28 września 2017, 18:43 - czw

Odp: Jak się zsikać

Post autor: whr »

Może i zaćmienie, ale poradź mi coś mistrzu , wypiłem 2l i mimo chęci dalej nic. 1 na 10 dochodzi do skutku, dość mizernie. Dodajmy że lubię panty pissing lecz niestety no nie wychodzi za często. Rady jakieś?
ODPOWIEDZ