Zmoczyć się w samym centrum uwagi

Ogólne pytania na tematy związane z sikaniem
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Zmoczyć się w samym centrum uwagi

Post autor: pawelek »

Chcielibyście kiedyś,  drodzy siusiacze, zmoczyć spodnie na oczach wielu ludzi?
Taka sytuacja: jedziecie autobusem, naprzeciwko was siedzą dwie babcie, jakieś trzy nastoletnie dziewczyny, jeden dziadzio o lasce.
Stoicie dosłownie metr, może półtora przed nimi, autobus rusza z przystanku i wiecie, że do następnego około trzech minut jazdy.
Czujecie mocne parcie i nagle ta adrenalina i myśl  "A niech się dzieje!" - I zaczynacie na oczach tych ludzi moczyć spodnie.
Macie czasami takie myśli? ☺
Manowar

Odp: Zmoczyć się w samym centrum uwagi

Post autor: Manowar »

Teraz już nie, ale jeszcze kilka(naście) lat temu bardzo często o tym myślałem. Kilka razy zdarzyło mi się zsikać "wśród ludzi", ale nigdy na czyichś oczach. Nieraz się wtedy zastanawiałem co by było gdyby...
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Zmoczyć się w samym centrum uwagi

Post autor: pawelek »

Aha, to może być ważne co napisałeś:
[quote author=Manowar link=topic=120.msg1186#msg1186 date=1507642249]
Teraz już nie, ale jeszcze kilka(naście) lat temu bardzo często o tym myślałem.[/quote]

Dlaczego moim zdaniem ważne? Bo świadczy być może,  że im jesteśmy starsi tym bardziej trzeźwo patrzymy na życie.
Człowiek młody to zarazem odważniejszy, pozbawiony często zahamowań. Dobrze myślę?
To też widzę po sobie, jestem coraz starszy i coraz bardziej mam zahamowania ☺
Przykładowo kiedyś biegałem w pampersach niczym szaleniec, tak obrazowo napiszę,  że raz w miesiącu wychodziłem między ludzi. A teraz? Jak raz, dwa razy w roku idę na całość to już jest wyczyn.
Kiedyś nawet latem chodziłem w krótkich spodenkach i pieluszkach jak mały chłopiec.
Teraz tylko zimą. Czapka, szalik, kapota. żeby tylko nie zostać gdzieś rozpoznanym.

Wiek to raz a dwa to inne czasy. Dostępność mobilności też człowieka ogranicza. Każdy i wszędzie może w każdej chwili uwiecznić smartfonem "czubka" i potem może być nie wesoło, gdy syn albo córka wejdzie na obciachowo.pl i zapyta "tato, ten facet ze smoczkiem to przypadkiem nie ty?" 😎
mirus90
Posty: 310
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Odp: Zmoczyć się w samym centrum uwagi

Post autor: mirus90 »

...
Ostatnio zmieniony 07 lipca 2021, 00:05 - śr przez mirus90, łącznie zmieniany 1 raz.
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Zmoczyć się w samym centrum uwagi

Post autor: pawelek »

Ale fajnie podyskutować o mocno prywatnych sprawach. To co napisałem o moich wyjściach na miasto, to nie jest mega intymne? Moim zdaniem jest bo wiele osób może się pukać w czoło. Więc dawaj!
mirus90
Posty: 310
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Odp: Zmoczyć się w samym centrum uwagi

Post autor: mirus90 »

...
Ostatnio zmieniony 07 lipca 2021, 00:05 - śr przez mirus90, łącznie zmieniany 1 raz.
Manowar

Odp: Zmoczyć się w samym centrum uwagi

Post autor: Manowar »

Co zrobić aby znaleźć się w centrum uwagi? Stanąć na środku galerii handlowej czy innego ludnego miejsca i zawołać "Hej ludzie, patrzcie sikam w majtki!"? Wiem z doświadczenia że większość jest tak zajęta sobą że mało kto zwraca uwagę.
mirus90
Posty: 310
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Odp: Zmoczyć się w samym centrum uwagi

Post autor: mirus90 »

...
Ostatnio zmieniony 07 lipca 2021, 00:05 - śr przez mirus90, łącznie zmieniany 1 raz.
mirus90
Posty: 310
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Re: Zmoczyć się w samym centrum uwagi

Post autor: mirus90 »

...
Zapraszam na gg Obrazek 22359897
ODPOWIEDZ