Wasze "mokre" preferencje

Ogólne pytania na tematy związane z sikaniem
Manowar

Wasze "mokre" preferencje

Post autor: Manowar »

Pytanie do aktywnych "majtkosiusiaczy": co lubicie? Siku w majtki i spodnie? Tylko w majtki? Do łóżka? Piszcie!!!
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Wasze "mokre" preferencje

Post autor: pawelek »

Najfajniejsze jest nasiusianie prosto w piżamę do łóżka.
Zakładając,  że ktoś śpi w piżamie, ja owszem  :)
Kilkakrotnie jeśli nie wielokrotnie sikałem do łóżka. Oczywiście tak, aby śpiąca obok żona zerwała się na równe nogi z informacją "znowu nasiusiałeś do łóżka, będziesz musiał założyć pieluchę!"  8) 
Bo właśnie o to mi chodziło w takich sytuacjach. Ale to było kiedyś, dawno temu, gdy miałem 25-26 lat, a żona jeszcze nie wiedziała że jestem pieluszakiem. Teraz już nie muszę chociaż nie ukrywam, że lubię od czasu do czasu nasikać w same majtki, np. przed prysznicem wieczorem. Uczucie baaaardzo ciekawe  ;)
mirus90
Posty: 308
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Odp: Wasze "mokre" preferencje

Post autor: mirus90 »

[quote author=Manowar link=topic=57.msg259#msg259 date=1506097142]
Pytanie do aktywnych "majtkosiusiaczy": co lubicie? Siku w majtki i spodnie? Tylko w majtki? Do łóżka? Piszcie!!!
[/quote]
Najlepiej w bokserki i spodnie na mieście.
Do łóżka się samo robi czasem. ;]
kamilka
Posty: 227
Rejestracja: 27 września 2017, 14:10 - śr

Odp: Wasze "mokre" preferencje

Post autor: kamilka »

ja siusiam przeważnie od razu do pieluszki a jak nie mam pieluszki bo czasami nie mam to wtedy kaczuszka sika prosto w majtki i spodnie ale rzadko.
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Wasze "mokre" preferencje

Post autor: pawelek »

Ale jak chcesz siusiu to czemu nie powiesz mamie? Dlaczego kaczuszka jest taka niegrzeczna i siusia do pieluszki albo prosto w majtki? 😨
kamilka
Posty: 227
Rejestracja: 27 września 2017, 14:10 - śr

Odp: Wasze "mokre" preferencje

Post autor: kamilka »

[quote author=pawelek link=topic=57.msg515#msg515 date=1506543882]
Ale jak chcesz siusiu to czemu nie powiesz mamie? Dlaczego kaczuszka jest taka niegrzeczna i siusia do pieluszki albo prosto w majtki? 😨
[/quote]

czasami jak coś oglądam albo się bawię to zapomnę powiedzieć  ::)  kaczuszka jest grzeczna tylko ze sika w pieluszkę bo jestem chora  :'(
whr
Posty: 9
Rejestracja: 28 września 2017, 18:43 - czw

Odp: Wasze "mokre" preferencje

Post autor: whr »

Preferencje... hmm, w pieluszkę nie próbowałem jeszcze, zakupiłem właśnie aby sprawdzić czy jest to przyjemne. W majtki i owszem, a jeszcze przyjemniejsze jest w rajstopy powoli, bez pośpiechu czuć jak strumień delikatnie zwilża twoje nogi, a na materiale zostaje mokry ślad. To jest obłęd! Nie ma co się wstydzić że facet nosi rajstopy, przecież my tu sikamy w majtki :D Rajstopy przy tym to pikuś.

Pozdrawiam
Wima
Posty: 3
Rejestracja: 13 października 2021, 17:16 - śr

Re: Wasze "mokre" preferencje

Post autor: Wima »

W spodniach i majtkach,plus skarpetki.Wchodze do wanny i sikam.
Tęczowe siusianie

Re: Wasze "mokre" preferencje

Post autor: Tęczowe siusianie »

Cześć,
witam Cię bardzo gorąco i jak najserdeczniej.Jestem
wraz z Wami,ku mojej ogromnej radości zaledwie od kilku dni i uważnie przeglądam wszystkie, zamieszczone tutaj dotychczas opinie.Pozostając z pełnym, należnym szacunkiem dla innych komentarzy,ten, wzbudził u mnie jedno z największych zainteresowań.
Osobiście, zawsze najbardziej podobało mi
się siusianie w pościel do łóżka.I tak też pozostało do dzisiaj.A powód tego stanu rzeczy,jest banalnie wręcz prosty - mianowicie -siusianie do łóżka w pościel, pozwala mi się przepięknie wręcz rozluźnić, odprężyć a także - zaspokoić swoje potrzeby seksualne.Napiszę Wam teraz w jaki sposób przygotowuję się do tego.Tak więc, jeśli chcemy,aby
nasze łóżko było całkowicie suche, musimy je w pierwszej kolejności -bardzo dokładnie zabezpieczyć.Jak ja to robię.Otoż Moi Drodzy, sposobów w tym obszarze spraw, jest doprawdy bardzo dużo.Ja korzystam z tego, który zdał już wielokrotnie egzamin w przeszłości i zdaje tenże do
dzisiaj.Tak więc w pierwszej kolejności, nakładam na łóżko specjalną, podwójną, grubą ceratę budowlaną.Jest ona do nabycia np.w marketach budowlanych lecz nie tylko tam.I co więcej - okazuje się, że przy odrobinie szczęścia, można kupić jej wersję zapachową, podobnie jak chociażby worki na śmieci.Co następnie.Ano moim zdaniem,bardzo ważne jest to,aby cerata o której mowa j.w.dokladnie przykrywała całą powierzchnię Waszego łóżka -zarówno na długość,jak i na szerokość.Co więcej -proponuję- aby zarówno długość jak i szerokość ceraty były o co najmniej kilkanaście centymetrów większe, aniżeli wymiary Waszego łóżka.Większy zapas materiału, może posłużyć bowiem do jeszcze dokładniejszej ochrony naszego łóżeczka przed taką lub inną ilością naszego złocistego nektaru, który wpuścimy do niego.Tak więc,przed udaniem się na zakupy, proponuję dokładnie zmierzyć Wasze posłanie.Natomiast potem,to już przynajmniej dla mnie - prosta droga do tego,co najpiękniejsze.Na wspomnianą już ceratę, kładę koc - dalej prześcieradło a następnie, ponieważ lubię mieć w łóżku mięciutko,toteż kładę pierwszą kołderkę .I wówczas,do tak przygotowanego łóżka, kładę się i
przykrywam się kolejną kołdrą a następnie...
A wtedy już,przepięknie oddaję się rozkoszy zazwyczaj, bardzo obfitego siusiania w pościel.Po
zakończeniu całej zabawy, najczęściej słodko zasypiam.Pobudka, przynosi ogromną wręcz ulgę i
zadowolenie z faktu, że zrobiłem to,co naprawdę chciałem,aby się dokonało i co przynosi mi autentyczne zadowolenie.Najzwyczajmiej, idę po
prostu za głosem swojego serca.Oczywiscie jest również bo być musi czas na sprzątanie po zakończeniu całej, nazwijmy to umownie -rozkoszy.
I po wszystkim.Calość gotowa do kolejnego siusiania.To byłoby na tyle.Przynajmniej na chwilę obecną.Jeśli zechcecie, podzielcie się proszę swoimi
doznaniami po siusianiu do łóżka w pościel.Bardzo
chętnie nawiąże kontakt z młodymi,18-to,19-to letnimi chłopcami z terenu Rybnika i okolic, którzy lubią siusiać do łóżka i w pościel.
Najserdeczniej Was Pozdrawiam.


Ostatnio przesunięty w górę 08 stycznia 2024, 11:16 - pn przez: Anonymous.
ODPOWIEDZ