Bonjour :)

Zanim zaczniesz pisać napisz kilka słów o sobie
visco
Posty: 3
Rejestracja: 23 sierpnia 2021, 21:05 - pn

Bonjour :)

Post autor: visco »

Cześć wszystkim :)

Ostatnio często bywałem tu jako gość, ale stwierdziłem, że pora się zarejestrować ;)
Tematyką pissingu interesuję się od lat, mam wrażenie, że początek wszystkiego nastąpił już na etapie przedszkola kiedy to jako jeden z chłopaków popisywałem się i porównywałem z dziewczynami kto bardziej...zasika kabinę w toalecie! Tak, robiliśmy sobie wtedy zawody kto bardziej jest w stanie ubrudzić toaletę i potem ukradkiem chodziliśmy to sprawdzać :lol: Już wtedy czułem jakieś takie szczególne napięcie, szczególnie jak wchodziliśmy do dziewczęcych toalet. Panie wychowawczynie były mniej zadowolone jak odkrywały stan toalet :lol:
Tak więc zaczęło się od naughty pissingu i do dzisiaj właśnie to podnieca mnie najbardziej. Podobnie jak jeden z forumowiczów uwielbiam szczanie gdzie popadnie, szczególnie w wykonaniu dziewczyn. Póki co cieszę się pissingiem głównie sam ze sobą, a w wersji kobiecej pozostaje przyjemność wirtualna. Uwielbiam filmiki z niegrzecznym szczaniem, np. na podłogę w publicznej toalecie czy w domu, selfpissing, sikanie w ubrania, sikanie w szatniach/przebieralniach, na plaży itd., ale najbardziej kręci mnie sikanie w łóżku i na poduszkę. Sam co nieco działałem w tym temacie, ale jako, że mieszkam jeszcze z rodzicami to nie poszedłem póki co na całość choć raz krótko po wyjściu mamy do pracy ściągnąłem spodenki, zacząłem ocierać się o poduszkę i co chwila popuszczałem. W pewnym momencie popuszczanie przerodziło się w duuuży strumień, którego nie chciałem powstrzymywać i nieźle zaszczałem poduszkę ;) Na szczęście jest ona stara, nie jest biała i ma wiele plam więc nie bałem się, że coś wyjdzie. Jako, że działo się to w zimę gorący kaloryfer zrobił swoje :)
W pissingu najbardziej lubię to, że jest to coś bardzo niestosownego. Uwielbiam to napięcie i przyspieszony oddech przed sikaniem w miejscu, w którym nie powinienem tego robić. Uwielbiam to rozlewające się ciepło. Uwielbiam szum cipki, gdy kobieta sika, to dla mnie najprzyjemniejszy dźwięk na świecie. Uwielbiam sporo innych rzeczy, o których pewnie jeszcze tu opowiem.

PS. bardzo chętnie popiszę z jakąś dziewczyną na temat pissingu ;)
Anonim

Re: Bonjour :)

Post autor: Anonim »

Niezle jaki komunikator proponujesz;?
visco
Posty: 3
Rejestracja: 23 sierpnia 2021, 21:05 - pn

Re: Bonjour :)

Post autor: visco »

Zweryfikowanych zapraszam na PW :)
Natalka <3
Posty: 94
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 23:29 - ndz

Re: Bonjour :)

Post autor: Natalka <3 »

Hej, ja dzisiaj zsiusiałam się do łóżka w jeansach. Uwielbiam to uczucie :)

Co masz na myśli pod sikaniem gdzie popadnie?
visco
Posty: 3
Rejestracja: 23 sierpnia 2021, 21:05 - pn

Re: Bonjour :)

Post autor: visco »

Dziewczyny, które lubią sikać do łóżka są najlepsze :twisted:

Mam na myśli właśnie sikanie poza toaletę, w miejscach, w których nie powinno się sikać ;)
Natalka <3
Posty: 94
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 23:29 - ndz

Re: Bonjour :)

Post autor: Natalka <3 »

A co potem z mokrym łóżkiem? Hmm
Majja88
Posty: 2
Rejestracja: 23 sierpnia 2021, 16:35 - pn

Re: Bonjour :)

Post autor: Majja88 »

hej :) napisz na pv lub na GG: 73853574 jeśli jesteś zainteresowany filmikami ;)
ODPOWIEDZ