Witajcie

Zanim zaczniesz pisać napisz kilka słów o sobie
RoselieDominaPee
Posty: 2
Rejestracja: 05 maja 2021, 23:03 - śr

Witajcie

Post autor: RoselieDominaPee »

Witajcie kochani ja jestem Agata i tematyką pee zainteresowałam się już w podstawówce teraz mam lat 22. Obecnie uwielbiam desperację zarówno męską jak i damską, jednak moim największym marzeniem jest poznać jakąś uległą dziewczynę do pee desperation, popisania i mam nadzieję dłuższej relacji związanej z pee. Facetów pisało już do mnie sporo jednak dziewczyn tylko tak naprawdę jedna. Czy żadna dziewczyna się tym nie interesuje :?: :?: . Zapraszam do kontaktu. :) :)
igi

Re: Witajcie

Post autor: igi »

Hej możemy popisać na dc tylko musisz podać
Awatar użytkownika
old_szmugglarz
Posty: 266
Rejestracja: 29 sierpnia 2016, 20:11 - pn
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Re: Witajcie

Post autor: old_szmugglarz »

Hej, miło mi Cię powitać na forum.
Co do dziewczyn to ten fakt może wynikać z ich nieśmiałości. Albo też z tej przyczyny, że mało która odważy się pisać na forum, bo zaraz zwala się na nią tłum napalonych samców domagających się by wysłała zdjęcia w mokrych ciuchach po tym jak się posika. Możliwe też, że z zupełnie innych powodów.
Aczkolwiek ja mam wrażenie, że faceci bardziej się uzewnętrzniają w tych sprawach.

Btw, jeśli masz jakieś ciekawe historie związane z sikaniem, czy desperacją to zapraszam do podzielenia się nimi. 😀
GG: 1324900
Mail: szmugglarz@gmail.com
RoselieDominaPee
Posty: 2
Rejestracja: 05 maja 2021, 23:03 - śr

Re: Witajcie

Post autor: RoselieDominaPee »

igi pisze: 06 maja 2021, 10:56 - czw Hej możemy popisać na dc tylko musisz podać
To moje GG 59901446
WetBoxers
Posty: 7
Rejestracja: 13 lutego 2021, 03:10 - sob

Re: Witajcie

Post autor: WetBoxers »

Rosalie, napisałem Ci na GG, odezwij się proszę jak chcesz się mną pobawić ;)
69934649
Mężczyzna 25 lat
ODPOWIEDZ