Chcecie czy nie chcecie - w gacie leje na onecie czyli z moczem na wesoło.

Forum ogólne
mirus90
Posty: 311
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Odp: Chcecie czy nie chcecie - w gacie leje na onecie czyli z moczem na wesoło.

Post autor: mirus90 »

[quote author=pawelek link=topic=81.msg655#msg655 date=1506637670]
Zaraz, zaraz, nie oszukujmy mirus 😀 zajrzałem do skrzynki i żadnego maila od Ciebie nie ma. A uwierz,  że jak wyślesz i będzie godny uwagi to go opublikuję. Zaskoczony? ☺
[/quote]
No nie ma, bo zastanawiałem się, jak to napisać, patrzę, a tu już jest wrzucone.
Teraz pewnie się do piątku znowu nie zbiorę ;P
kamilka
Posty: 227
Rejestracja: 27 września 2017, 14:10 - śr

Odp: Chcecie czy nie chcecie - w gacie leje na onecie czyli z moczem na wesoło.

Post autor: kamilka »

Nie ja żartowałam, wcale nie myślę, że kłamiesz, ja wiem, że to taka zabawa i żartujesz  ;D  nie wiem jak można sikać na klatce schodowej, to jest jedno wielkie fuuuuj!  ::)
marekkkk
Posty: 11
Rejestracja: 23 lipca 2017, 17:33 - ndz

Odp: Chcecie czy nie chcecie - w gacie leje na onecie czyli z moczem na wesoło.

Post autor: marekkkk »

Sikanie na klatkach schodowych to niekiedy koninecznosc. Jesli ktos, jak moja kolezanka czesto sika, czasami musi w krzaki. Ale jesli jest chlodno, to niestety dziewczynom nie pozostaje nic innego, jak skorzystac z jakiejs otwartej klatki w bloku.
mirus90
Posty: 311
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Odp: Chcecie czy nie chcecie - w gacie leje na onecie czyli z moczem na wesoło.

Post autor: mirus90 »

Czemu chłopak może w krzaki, a dziewczyna nie? Jakieś kulturowe zaszłości... Wyobraźcie sobie, że w takiej klatce mieszkają ludzie, którzy będą to musieli oglądać i wąchać (jedno wielkie fuj, nie?), a potem ktoś to będzie musiał posprzątać...

I co ma zimno do tego?
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Chcecie czy nie chcecie - w gacie leje na onecie czyli z moczem na wesoło.

Post autor: pawelek »

[quote author=marekkkk link=topic=81.msg688#msg688 [quote author=marekkkk link=topic=81.msg688#msg688 date=1506684007]
... jesli jest chlodno, to niestety dziewczynom nie pozostaje nic innego, jak skorzystac z jakiejs otwartej klatki w bloku.
[/quote]
Bez jaj. Sikanie na klatce to mega paskudztwo. Kojarzy mi się że zwykłym penerstwem.
Manowar

Odp: Chcecie czy nie chcecie - w gacie leje na onecie czyli z moczem na wesoło.

Post autor: Manowar »

[quote author=pawelek link=topic=81.msg711#msg711 date=1506698373]
[quote author=marekkkk link=topic=81.msg688#msg688 [quote author=marekkkk link=topic=81.msg688#msg688 date=1506684007]
... jesli jest chlodno, to niestety dziewczynom nie pozostaje nic innego, jak skorzystac z jakiejs otwartej klatki w bloku.
[/quote]
Bez jaj. Sikanie na klatce to mega paskudztwo. Kojarzy mi się że zwykłym penerstwem.
[/quote]
Yeż tak uważam. Gdyby towarzysząca mi osoba powiedziała mi że musi siku i albo wejdzie na klatkę albo zrobi w majtki, utrzymywałbym ją w przekonaniu, że w majtki jest mniej obrzydliwie.
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Chcecie czy nie chcecie - w gacie leje na onecie czyli z moczem na wesoło.

Post autor: pawelek »

Drodzy przyjaciele, ludzie w mailach opisują takie tragedie jakie ich spotykają a wy tu toczycie dysputy o sikaniu w klatce schodowej. Zero empatii 😉
A co ma powiedzieć taki siuracz co leje w rajstopki swojej ÂŁucji?
Co ma zrobić taki Staszek co mu żona nie pierwszej młodości oddaje co noc mocz w jego własne łóżko a na dodatek potwornie chrapie?
To są ludzkie dramaty a wy tu o sikaniu na klatce schodowej. Wstyd wam troszkę?
mirus90
Posty: 311
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Odp: Chcecie czy nie chcecie - w gacie leje na onecie czyli z moczem na wesoło.

Post autor: mirus90 »

[quote author=pawelek link=topic=81.msg715#msg715 date=1506712125]
Drodzy przyjaciele, ludzie w mailach opisują takie tragedie jakie ich spotykają a wy tu toczycie dysputy o sikaniu w klatce schodowej. Zero empatii 😉
A co ma powiedzieć taki siuracz co leje w rajstopki swojej ÂŁucji?
Co ma zrobić taki Staszek co mu żona nie pierwszej młodości oddaje co noc mocz w jego własne łóżko a na dodatek potwornie chrapie?
To są ludzkie dramaty a wy tu o sikaniu na klatce schodowej. Wstyd wam troszkę?
[/quote]
Przecież cały ten temat jest dla jaj ;P
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Chcecie czy nie chcecie - w gacie leje na onecie czyli z moczem na wesoło.

Post autor: pawelek »

No co ty? A to mnie zaskoczyłeś! 😁 teraz to już powinno Ci być wstyd.

Temat dla jaj bo życie bywa czasami ponure i trzeba się śmiać. A przede wszystkim z samego siebie, to podstawa ☺
kamilka
Posty: 227
Rejestracja: 27 września 2017, 14:10 - śr

Odp: Chcecie czy nie chcecie - w gacie leje na onecie czyli z moczem na wesoło.

Post autor: kamilka »

[quote author=pawelek link=topic=81.msg715#msg715 date=1506712125]
Co ma zrobić taki Staszek co mu żona nie pierwszej młodości oddaje co noc mocz w jego własne łóżko a na dodatek potwornie chrapie?
[/quote]

;D ;D ;D  chyba ten Staszek powinien kupić pieluszki dla swojej żony i dać dydy wtedy by nie chrapała  :P
ODPOWIEDZ