Siku w łóżko

Forum ogólne
pissman69
Posty: 6
Rejestracja: 27 września 2017, 22:51 - śr

Siku w łóżko

Post autor: pissman69 »

Witam wszystkich. Zdarzyło wam się wysikać tak po prostu wysilać do łóżka bez majtek? Bo mnie się to wiele razy zdarzyło. Po prostu kładłem się podkurczałem nóżki i z mojego peniska zaczęło lecieć dużo siuśków. Zdarzało mi się też że po prostu ściągałem spodnie i majtki i sikałem do łóżka używając go jako toalety. I to wyglądało mniej więcej tak: https://www.clips4sale.com/studio/47160 ... ilet-3-avi
anonimowy koleś
Posty: 22
Rejestracja: 17 kwietnia 2021, 13:54 - sob

Re: Siku w łóżko

Post autor: anonimowy koleś »

mi nigdy w łózko sie zlać nie zdazyło chyba ze jak mi sie fest chciało a kiedys bardziej rozrabiałem w domu to zwykle jakieś ubrnie na łóżko i na nie lałem teraz praktycznie tak nei robie alee ciekawie sie zapowaida może opowiesz cos o swoich przygodach więcej
mirus90
Posty: 310
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Re: Siku w łóżko

Post autor: mirus90 »

Ja tam leję w łóżko często ;]
Ostatnio zmieniony 17 lipca 2021, 18:25 - sob przez mirus90, łącznie zmieniany 2 razy.
Zapraszam na gg Obrazek 22359897
pissman69
Posty: 6
Rejestracja: 27 września 2017, 22:51 - śr

Re: Siku w łóżko

Post autor: pissman69 »

Robiłem też siku na podłogę jak mi się nie chciało iść do łazienki
anonimowy koleś
Posty: 22
Rejestracja: 17 kwietnia 2021, 13:54 - sob

Re: Siku w łóżko

Post autor: anonimowy koleś »

pissman69 pisze: 06 lipca 2021, 19:01 - wt Robiłem też siku na podłogę jak mi się nie chciało iść do łazienki
a na jakieś ubrnia terz kiedys lałes skoro na podłoge lałes i łózko
?
pissman69
Posty: 6
Rejestracja: 27 września 2017, 22:51 - śr

Re: Siku w łóżko

Post autor: pissman69 »

Tak. I na koc też
anonimowy koleś
Posty: 22
Rejestracja: 17 kwietnia 2021, 13:54 - sob

Re: Siku w łóżko

Post autor: anonimowy koleś »

pissman69 pisze: 07 lipca 2021, 01:21 - śr Tak. I na koc też


no to ciekawie ja jak młodszy bylem to lałem na łózko po ubriu leząło na łózku i tka sikałem potem musialem przestac to robic ale i tak niezle musze przyznac czasem nawet to robilem ale teraz zwykle poza domem tym sie zjamyje a tak na jakie ubrnia lejesz ja jakos teraz ze wszystkich mozliwych ubran przerzucilem sie na koszule nie wiem czemu nawet
a ty ppissman na co jak na ubrnie lejesz zwykle co ??
Tęczowe siusianie

Re: Siku w łóżko

Post autor: Tęczowe siusianie »

Witam Cię bardzo serdecznie,
ponieważ na naszym Forum jestem stosunkowo krótko, toteż staram się powolutku przeglądać zamieszczone nań opinie,przez wszystkich jego dotychczasowych Użytkowników pod kątem tego,
co stanowi przedmiot mojej największej fascynacji.A ponieważ tym elementem, jest siusianie do łóżka i w pościel, to Twój wpis,nie może pozostać bez odpowiedzi.
Przede wszystkim, pragnę Ci bardzo podziękować, zarówno,za samo podjęcie tego zagadnienia, jak również za formę w jakiej to uczyniłeś.
Przyznam szczerze, że sposób w jaki to napisałeś, charakteryzuje się przynajmniej dla mnie,tak nieprawdopodobnym wręcz ładunkiem emocjonalnym, że musiało upłynąć kilkadziesiąt godzin od momentu,kiedy Twój wpis przeczytałem po raz pierwszy,do chwili obecnej, gdzie mogę z przyjemnością podzielić się z Tobą swoimi wrażeniami.
Ponieważ jestem bezpośredni, napiszę wprost, że najpierw,musiałem rozładować swój popęd seksualny.
Przechodząc natomiast do odpowiedzi na treść postawionego przez Ciebie pytania, to TAK - jak najbardziej - ponieważ jak już napisałem wcześniej,
niezwykle wręcz lubię robić siku w pościel.
Proszę Ciebie: podobnie jak i Ty, kładę się do łóżeczka całkowicie nago, odprężony i swobodnie ułożony a następnie w pełni,oddaję się rozkoszy wydalania z siebie cieplutkiego, zazwyczaj złocistego, spływającego po moim ciele, szumiącego i odbijającego się od pościeli soczku.
Po zakończeniu tych uroczych chwil, czuję niesamowitą ulgę i zapadam w głęboki sen.
Natomiast co do drugiej,opisanej przez Ciebie formy czerpania satysfakcji z siuśkania do łóżeczka i w pościelkę,to tak - owszem - zrobiłem to również w ten sposób, ale powiem Ci szczerze, że radość, która także wówczas była u mnie obecna, nie była jednak tak wyrazista,jak w przypadku pierwszego z opisanych tutaj sposobów siuśkania do łóżeczka i w
pościelkę.
Na zakończenie, bardzo Cię proszę napisz, jeśli oczywiście zechcesz o swoich wrażeniach po wysiusianiu się do łóżeczka i w pościelkę.
Np.czy podobało Ci się.
Najgoręcej Cię Pozdrawiam i życzę Wszystkiego Najlepszego. Andrzej z Rybnika.
Tęczowe siusianie

Re: Siku w łóżko

Post autor: Tęczowe siusianie »

PS.
Dodatkowo,bardzo Ci dziękuję za uroczy filmik ukazujący siusianie do łóżeczka.
Andrzej z Rybnika.
patrykol0l@o2.pl
Posty: 4
Rejestracja: 26 września 2022, 01:50 - pn

Re: Siku w łóżko

Post autor: patrykol0l@o2.pl »

Witam. Moje wrażenia po wysikaniu się w łóżko za każdym razem niesamowite ponieważ ja sikam tam gdzie mi się zachce
ODPOWIEDZ