Kiedy to się u was zaczęło?

Forum ogólne
luzik27
Posty: 11
Rejestracja: 03 marca 2023, 15:34 - pt

Re: Kiedy to się u was zaczęło?

Post autor: luzik27 »

U mnie też jest ciekawa historia. Gdzieś też jakaś podstawówka, jakaś 4 klasa chyba. Kumpel mi powiedział, że dziewczyny siusiają na siedząco i nie chciałem mu wierzyć. Doszło do takiej dyskusji, że poprosiliśmy naszą sąsiadkę, żeby nam pokazała (rok młodsza od nas). Zgodziła się ale pod warunkiem, że my jej pokażemy jak robią siku chłopacy. Więc poszliśmy wszyscy w krzaki. Najpierw ona się rozebrała i zaczęła robić siku, a potem my. Tak mi to zapadło w pamięć, że jestem pewny, że całe moje zainteresowanie zaczęło się od tego :)
Tęczowe siusianie

Re: Kiedy to się u was zaczęło?

Post autor: Tęczowe siusianie »

Witam Was wszystkich gorąco i jak najserdeczniej.
W pierwszej kolejności, ponieważ,piszę do Was w zaledwie kilka godzin po powitaniu Nowego,2024 Roku, toteż pragnę złożyć Wam wszystkim moje najlepsze Życzenia: jak najwięcej Zdrowia, Spełnienia Najskrytszych Marzeń / także a może szczególnie,tych "siusiających" / oraz Wszelkiej Pomyślności w codziennym życiu.
A teraz co do tematu.Muszę przyznać, że jest to moim zdaniem, bardzo interesujące zagadnienie i szczerze mówiąc, pragnę ślicznie podziękować za jego wywołanie.U mnie, fascynacja oddawaniem moczu poza toaletą,zapoczątkowana została mniej więcej w wieku 13-tu,14-tu lat.Zawsze,odkąd pamiętam,jak czułem duże i ciągle rosnące parcie na pęcherz, najszybciej, jak było to możliwe, wracałem do domu.Wówczas, zwłaszcza wtedy,jak nie było rodziców w domu, niezwłocznie kładłem się do łóżka i w pozycji klęczącej / wtedy, ponieważ dzisiaj,sikam w łóżku i w pościel na leżąco / obficie siusialem na poduszkę, prześcieradło i kołdrę.A potem, zapadłem w głęboki sen.Możecie zapytać: jak to, nie bałeś się reakcji rodziców? Odpowiem Wam naprawdę szczerze - nie, nie obawiałem się choćby z tej prostej przyczyny, że w w/w wieku,nastoletni chłopiec, jeszcze dosyć często moczy się w łóżku.W czasach,kiedy ja byłem w wieku lat nastu,było podobnie.Rodzicom mówiłem, że to przez przypadek.Tymczasem,ja sikałem do łóżka i w pościel w pełni świadomie, ponieważ sprawiało mi to po prostu, bardzo dużo satysfakcji, pozwalało się odprężyć i w końcu a co jest przecież szalenie istotne, sprawiało, że dzięki temu, czułem się zaspokojony seksualnie.I tak jest do dzisiaj z czego jestem bardzo zadowolony.

Pozdrawiam Was serdecznie - Andrzej.
henryk5604
Posty: 47
Rejestracja: 04 kwietnia 2019, 22:48 - czw

Re: Kiedy to się u was zaczęło?

Post autor: henryk5604 »

a czy teraz stosujesz jakąś folię w łóżku, czy tak
Tęczowe siusianie

Re: Kiedy to się u was zaczęło?

Post autor: Tęczowe siusianie »

Cześć,
witam Cię serdecznie i dziękuję za reakcję na treść
mojej korespondencji.
Natomiast,odpowiadając na to, co stanowi przedmiot Twojego zainteresowania to oczywiście, jak najbardziej, stosuję od wielu już lat skuteczne zabezpieczenie łóżka przed - nazwijmy to
umownie - swoim nektarem .
Tyle tylko, że nie jest to folia a specjalna, podwójna, gruba cerata budowlana.
Można ją zakupić zarówno w marketach budowlanych, jak również w niektórych - zwłaszcza większych sklepach z artykułami przemysłowymi.
Co więcej, przy odrobinie szczęścia, można również
nabyć wersję zapachową.
Ale jednak jej zasadniczym atutem, jest już wielokrotnie sprawdzona przeze mnie skuteczność.
Serdecznie Pozdrawiam - Andrzej .


Ostatnio przesunięty w górę 22 stycznia 2024, 11:32 - pn przez: Anonymous.
ODPOWIEDZ