Na czym polega taka mokra zabawa

Forum ogólne
kamilka
Posty: 227
Rejestracja: 27 września 2017, 14:10 - śr

Na czym polega taka mokra zabawa

Post autor: kamilka »

Troszkę czytałam co piszecie ale nie rozumiem wszystkiego. Bo ta zabawa w sikanie którą lubicie to na czym polega? Ja bym też mogła spróbować? Bo chyba to nie jest trudne, bo jak bym opuściła z pupy pieluchę i nasikała na podłogę w pokoju albo na łóżko to już by była ta zabawa czy jeszcze nie?  :o
kamilka
Posty: 227
Rejestracja: 27 września 2017, 14:10 - śr

Odp: Na czym polega taka mokra zabawa

Post autor: kamilka »

Aha bo teraz sobie przypomniałam że kiedyś pisałam na gg z Manowarem i tak się bawiliśmy że on mi pisał co mam robić i ja to robiłam. I to było śmieszne bo siedziałam na łóżku w samych majtkach bo byłam po kąpieli i Manowar chciał żebym zrobiła siku w łóżko i tak bardzo bardzo się starałam i się udało i nasikałam  ;D  i to jest właśnie ta zabawa w sikanie? Czy jeszcze są inne rzeczy?
parasit
Posty: 21
Rejestracja: 15 września 2017, 18:18 - pt

Odp: Na czym polega taka mokra zabawa

Post autor: parasit »

Masz rację Kamilko, to taka zabawa.
Czasem zabawne jest właśnie przekraczanie pewnych granic, robienie czegoś co jest zakazane, co nie pasuje dla osoby dorosłej.
Powody są różne - jednych to bawi, innych też podnieca a są i tacy, co mokrą zabawę mieli przez przypadek, i im się spodobało to że ciało umie wygrać nad siłą woli i umysłem.
kamilka
Posty: 227
Rejestracja: 27 września 2017, 14:10 - śr

Odp: Na czym polega taka mokra zabawa

Post autor: kamilka »

Aha no to ja mogę się tak bawić bo to łatwe. Tylko nie wiem gdzie bym miała zrobić siku? Może na dywan u mnie w pokoju?  ::) 
parasit
Posty: 21
Rejestracja: 15 września 2017, 18:18 - pt

Odp: Na czym polega taka mokra zabawa

Post autor: parasit »

Kamilko, ale pamiętaj że w tej zabawie nie chodzi o robienie innym, nie bawiącym się przykrości czy problemów. A mogła byś sama po sobie posprzątać? żeby nie robić kłopotów innym, np. rodzinie.
Luna

Re: Na czym polega taka mokra zabawa

Post autor: Luna »

Ja robię w pokoju przez majtki, lub pod prysznicem i jednocześnie sobie masując dół i górę 🙃
Awatar użytkownika
old_szmugglarz
Posty: 265
Rejestracja: 29 sierpnia 2016, 20:11 - pn
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Re: Na czym polega taka mokra zabawa

Post autor: old_szmugglarz »

A czy próbowałaś się może zsikać poza domem?
Czy się nie odważyłaś z uwagi na to, że ktoś znajomy mógłby Cię zobaczyć?
GG: 1324900
Mail: szmugglarz@gmail.com
ODPOWIEDZ