Pieluchy - zadania dla mnie

Forum ogólne
mirus90
Posty: 311
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Pieluchy - zadania dla mnie

Post autor: mirus90 »

...
Ostatnio zmieniony 07 lipca 2021, 00:27 - śr przez mirus90, łącznie zmieniany 1 raz.
Manowar

Odp: Pieluchy - zadania dla mnie

Post autor: Manowar »

Jeśli o mnie chodzi to nie. Nie mam żadnych doświadczeń z pieluchami ergo nic nie potrafię wymyślić.
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Pieluchy - zadania dla mnie

Post autor: pawelek »

Mano, nie umiesz się bawić?  Jakie tu doświadczenie potrzebne?
Mirus, chodzi Ci między innymi o jakieś zabawy związane z upokorzeniem? Bo wiesz, możemy Ci wymyślić takie zasady, że będziesz miał dość i co wtedy?
Tak pytam bo znam osoby, które preferują tego typu zabawy, typu "Idź w pieluchach na miasto" lub "nie wolno Ci się przewijać 24 godziny" :)
I pytanie podstawowe, skąd byśmy wiedzieli, że przestrzegasz ustalonych zasad?
Pawi150
Posty: 12
Rejestracja: 29 września 2017, 15:47 - pt

Odp: Pieluchy - zadania dla mnie

Post autor: Pawi150 »

W sumie to też bym popróbował takich zasad :p piszcie śmiało.
mirus90
Posty: 311
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Odp: Pieluchy - zadania dla mnie

Post autor: mirus90 »

...
Ostatnio zmieniony 07 lipca 2021, 00:27 - śr przez mirus90, łącznie zmieniany 1 raz.
kamilka
Posty: 227
Rejestracja: 27 września 2017, 14:10 - śr

Odp: Pieluchy - zadania dla mnie

Post autor: kamilka »

Fajna zabawa  :)  ja pierwsza wymyślam. Musisz nam pokazać swoje zdjęcie czy naprawdę masz pieluszki ubrane.  ;D
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Pieluchy - zadania dla mnie

Post autor: pawelek »

Popieram pomysł Kamilki. Wrzuć najpierw foteczkę mirus. Pokaż swoje zapieluszkowanie.  Potraktuj to jako pierwsze zadanie a potem już my Ci wymyślimy  ☺
mirus90
Posty: 311
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Odp: Pieluchy - zadania dla mnie

Post autor: mirus90 »

...
Ostatnio zmieniony 07 lipca 2021, 00:27 - śr przez mirus90, łącznie zmieniany 1 raz.
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Pieluchy - zadania dla mnie

Post autor: pawelek »

To nie jest zapieluszkowanie 😀 no tak ale Ty nie jesteś ABDL. Po prawdziwym zapieluchowaniu nie mógłbyś nóg złączyć a kuper byś miał jak kaczor Donald.

Zasada number one: zapieluchowany chłopczyk musi całkowicie zrezygnować z aktów solowych jeśli wiesz co mam na myśli.

Zasada number two: do końca przyszłego tygodnia chłopczyk codziennie dokłada jedną pieluszkę. Dzisiaj jedna, w poniedziałek chodzi cały dzień w dwóch, w środę trzech itd. Aż do soboty! W tym czasie zero masturbacji.

Zasada number three: zero napojów wyskokowych do soboty po których chłopczyk mógłby zgłupieć ☺

Zasada number four: siusiacze tylko w pieluchę poza domem, będąc w domciu chłopczyk grzecznie idzie do toalety gdzie oddaje mocz do muszli klozetowej.

Zasady jasne?
kamilka
Posty: 227
Rejestracja: 27 września 2017, 14:10 - śr

Odp: Pieluchy - zadania dla mnie

Post autor: kamilka »

A co to znaczy akty solowe i masturbacje?  :o
ODPOWIEDZ