Cross dressing panty pissing

Forum ogólne
Oni-chan
Posty: 12
Rejestracja: 18 listopada 2017, 12:06 - sob

Cross dressing panty pissing

Post autor: Oni-chan »

Myśleliście kiedyś o ubraniu się w ubrania płci przeciwnej i próbowania sikać tak jak oni? Ja osobiście marzę, by przebrać się za kobietę, ubrać w spódnicę i gdzieś sobie prostu stanąć i zacząć sikać. W spodniach jest tak, że możesz się spokojnie zmoczyć i nikt tego nie zobaczy, bo wszystko przeleci ci przez majtki pod spódnicą, nikt nic nie widzi, a ty zmoczony idziesz sobie i odczuwasz przyjemność z mokrych majtek.
mirus90
Posty: 311
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Odp: Cross dressing panty pissing

Post autor: mirus90 »

Mnie kręcą tylko męskie ciuszki ;]
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Cross dressing panty pissing

Post autor: pawelek »

Ja zawsze marzyłem, żeby przebrać się w ciuchy typowo dziecięce 😎 śpioszki, jakaś czapka z pomponem wiązana pod brodą, rękawiczki na sznurku itp. Oczywiście do tego pieluszka i smoczek w buzi i... na spacerek do miasta ☺ ostatnio spełniam swoje fantazje ale nie będę o nich opowiadał ponieważ niewielu to interesuje.
Manowar

Odp: Cross dressing panty pissing

Post autor: Manowar »

Kiedyś o tym myślałem, ale że jestem 100% hetero i nie mam żadnych ciągot do bycia trans to te fantazje poszły między bajki.
kamilka
Posty: 227
Rejestracja: 27 września 2017, 14:10 - śr

Odp: Cross dressing panty pissing

Post autor: kamilka »

A co to jest hetero? Pawełek ale byś śmiesznie wyglądał jak byś się przebrał za bobasa  ;D  ja się nie przebieram bo nie umiem. Mama mi zawsze szykuje ciuszki jakie mam ubrać. Przeważnie mam spodenki i sweterek albo leginsy albo dres ale czasami mama zakłada mi spódniczkę  :)
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Cross dressing panty pissing

Post autor: pawelek »

[quote author=kamilka link=topic=168.msg1924#msg1924 date=1512921425]Pawełek ale byś śmiesznie wyglądał jak byś się przebrał za bobasa  ;D 
[/quote]
Pewnie, że śmiesznie! 😀 czasami jak wychodzę z domu i się przebiorę za niemowlaka to widzę w lustrze jak zabawnie wyglądam. Ale to jest super fajna zabawa :P  Ty masz lepiej bo mama Cię ubiera w pieluszki i ciuszki. No i jeszcze nosisz smoczka całkiem legalnie i nie musisz się obawiać,  że ktoś się będzie śmiał. Takie duże dzieci mają pod tym względem bardzo fajnie ☺
amoninowy123
Posty: 3
Rejestracja: 09 października 2017, 00:38 - pn

Odp: Cross dressing panty pissing

Post autor: amoninowy123 »

Ja też się czuję 100% hetero, a jednak zgadzam się z autorem tematu, też bym chciał kiedyś spróbować, bo zazdroszczę kobietom możliwości sikania (i chodzenia) w spódniczce.
mirus90
Posty: 311
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Odp: Cross dressing panty pissing

Post autor: mirus90 »

[quote author=amoninowy123 link=topic=168.msg1928#msg1928 date=1512990962]
Ja też się czuję 100% hetero, a jednak zgadzam się z autorem tematu, też bym chciał kiedyś spróbować, bo zazdroszczę kobietom możliwości sikania (i chodzenia) w spódniczce.
[/quote]Księdzem zostań ;P Bo na ministranta pewnie już za późno ;D
Ksawery
Posty: 5
Rejestracja: 22 października 2017, 22:13 - ndz

Odp: Cross dressing panty pissing

Post autor: Ksawery »

xDDDD
kamilka
Posty: 227
Rejestracja: 27 września 2017, 14:10 - śr

Odp: Cross dressing panty pissing

Post autor: kamilka »

[quote author=amoninowy123 link=topic=168.msg1928#msg1928 date=1512990962]
Ja też się czuję 100% hetero, a jednak zgadzam się z autorem tematu, też bym chciał kiedyś spróbować, bo zazdroszczę kobietom możliwości sikania (i chodzenia) w spódniczce.
[/quote]

No ja czasami chodzę w spódniczce bo mama mi kupiła ale tylko latem bo zimą w dżinsach albo leginsach albo dresiku  :)
ODPOWIEDZ