Nieoczekiwane zmoczenie majtek.

Forum ogólne
Manowar

Nieoczekiwane zmoczenie majtek.

Post autor: Manowar »

Wiadomo, że my tutaj sikamy w majtki bo to lubimy. Ale czy zdażyło się Wam zsikać wtedy gdy "to nie było pożądane"?

Ja mam kilka takich wybryków ale póki co pozwolę się Wam wykazać.
mirus90
Posty: 311
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Odp: Nieoczekiwane zmoczenie majtek.

Post autor: mirus90 »

...
Ostatnio zmieniony 07 lipca 2021, 00:01 - śr przez mirus90, łącznie zmieniany 1 raz.
mirus90
Posty: 311
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Odp: Nieoczekiwane zmoczenie majtek.

Post autor: mirus90 »

...
Ostatnio zmieniony 07 lipca 2021, 00:01 - śr przez mirus90, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
old_szmugglarz
Posty: 265
Rejestracja: 29 sierpnia 2016, 20:11 - pn
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Odp: Nieoczekiwane zmoczenie majtek.

Post autor: old_szmugglarz »

Aż się wierzyć nie chce żeby spanie z siostrą było czymś złym.
Według takiego bzdurnego prawa to byłbym wielkokrotnym przestępcą seksualnym, bo spałem kilkoma siostrami. Z młodszymi, starszymi. Z młodszym bratem też mi się chyba zdarzyło z raz spać w jednym łóżku co już chyba by podlegało pod jakieś zboczenie seksualne czy coś.
Co do publicznego sikania to tego już kompletnie nie rozumiem co to ma wspólnego z przestępstwem seksualnym. No chyba żeby koleś przez przypadek laskę obsikał, to jeszcze byłbym skłonny zrozumieć.

Manowar

Odp: Nieoczekiwane zmoczenie majtek.

Post autor: Manowar »

Anglosasi znani są z durnych zapisów prawnych. Wynika to z pewnego szacunku do prawa co przejawia się też i w ten sposób, że kodeksy rzadko są zmieniane.
mirus90
Posty: 311
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Odp: Nieoczekiwane zmoczenie majtek.

Post autor: mirus90 »

...
Michaś
Posty: 1
Rejestracja: 30 października 2023, 22:51 - pn

Re: Nieoczekiwane zmoczenie majtek.

Post autor: Michaś »

Raz kolega grał w piłkę, na boisku. Wczuwał się tak mocno w grę, że nawet nie zauważy, jak popuścił. Zorientował się, gdy wszyscy zaczęli się śmiać...
Ja akurat kolegę wziąłem w obronę i pomogłem mu się przebrać. Założył moje majtki, i w nich paradował do domu. Ja w samych spodenkach...
Żeby nie było mu przykro, następnym razem, przy piwku sam popuściłem w niebieskie jinsy. Mieliśmy po 19 lat.

Od tego czasu, jak się spotykamy, lubimy się zsiusiać "kto szybciej"... Mamy z tego bekę. A czasem włożymy pieluszki gnamy w miasto.
Miki123
Posty: 10
Rejestracja: 06 listopada 2023, 23:19 - pn

Re: Nieoczekiwane zmoczenie majtek.

Post autor: Miki123 »

Ja najczęściej zakładam sobie pampersa dla dorosłych i nosze go cały dzień aż przemięknie i na spodniach zrobi się mała plama


Ostatnio przesunięty w górę 03 grudnia 2023, 08:00 - ndz przez: Anonymous.
ODPOWIEDZ