Gdzie i w co lubicie siusiać?

Forum ogólne
Gość

Re: Gdzie i w co lubicie siusiać?

Post autor: Gość »

Chce spróbować w jeansy łącząc nogi aby wzamoczyć całe spodnie.
henryk5604
Posty: 47
Rejestracja: 04 kwietnia 2019, 22:48 - czw

Re: Gdzie i w co lubicie siusiać?

Post autor: henryk5604 »

We wszystko, dżinsy najlepiej jasne, legginsy, skórzane.
Załączniki
Screenshot_20220814-160545_Photos.jpg
Screenshot_20220814-160545_Photos.jpg (1.17 MiB) Przejrzano 5125 razy
Screenshot_20220815-104026_Photos.jpg
Screenshot_20220815-104026_Photos.jpg (1.38 MiB) Przejrzano 5125 razy
Gość

Re: Gdzie i w co lubicie siusiać?

Post autor: Gość »

ja bym chcial zobaczyc jak to jest w stroj kapielowy
henryk5604
Posty: 47
Rejestracja: 04 kwietnia 2019, 22:48 - czw

Re: Gdzie i w co lubicie siusiać?

Post autor: henryk5604 »

kąpielowy to za mało
marcin.cichy
Posty: 26
Rejestracja: 26 września 2022, 23:05 - pn

Re: Gdzie i w co lubicie siusiać?

Post autor: marcin.cichy »

Chyba najfajniej by było w spodnie, np. w jeansy we dwoje, siedząc lub leżąc na kanapie i oglądając film. I to tak żeby się trochę od siebie pomoczyć :)
luzik27
Posty: 11
Rejestracja: 03 marca 2023, 15:34 - pt

Re: Gdzie i w co lubicie siusiać?

Post autor: luzik27 »

Ja w sumie najbardziej to uwielbiam plener ^^ Albo jakieś ciekawe miejsca publiczne. Parki (cytadela w Poznaniu jest super), na jakiś wycieczkach pieszych, na rowerze, przymierzalnie w sklepach. Marzy mi się kiedyś w kinie spróbować :D Chociaż raz byłem na mega skraju ale to wtedy w butelkę sikałem. A w co no to w sumie u mnie dwie opcje tylko raczej. Ja lubię wypuszczać siusiu na wolność i patrzeć jak robi kałużę ^^ Ale w majtki czy spodnie też parę razy mi się zdarzyło :roll:
Lukicz

Re: Gdzie i w co lubicie siusiać?

Post autor: Lukicz »

Majtki bawełniane i i w miarę obcisłe (u facetów) oraz dopasowane (u kobiet) dżinsy super się sprawdzają bo dobrze chłoną wilgoć, więc jest dłuższy moment przyjemnego ciepła w moim odczuciu. Ale generalnie w domu to jak już było napisane można w cokolwiek. W miejscu publicznym trzeba się już wykazać większą kreatywnością. Ja nie jestem typem ekshibicjonisty, który lubi jak obcy ludzie widzą, ze mam mokre spodnie (ale posikac sie przy obcych, którzy o tym nie wiedza to już inna sprawa ;) ) więc stosuje klasyczny patent czarnego koloru. Uważam, ze czarne sztruksy najlepiej się sprawdzają. Mozna na luzie pójść np do sklepu i się posikac w kilku miejscach.. oczywiście pamiętając, aby nie zostawić po sobie kałuży. Na koncercie w plenerze gdzies na trawie to juz wogóle chulaj dusza. Kiedyś piwkując ze znajomymi, stalismy w jednym gronie, a ja zwyczajnie sikałem tam gdzie stałem. Wtedy również sprawdziły się czarne sztruksy. Jedynie ze 2 razy dla niepoznaki opuściłem ich na chwilę, żeby nie wzbudzać podejrzeń.


Ostatnio przesunięty w górę 08 kwietnia 2023, 06:35 - sob przez: Anonymous.
ODPOWIEDZ