Aktualności: Chcesz mieć pełny dostęp do forum? Zarejestruj się i utworz konto :)

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - noyerrend

Strony: [1]
1
Brudne sprawy / Odp: Wpadki innych
« dnia: Luty 14, 2018, 01:42 »
Cóż, reakcja na post trochę ostra, ale muszę powiedzieć, że w jakiś sposób jestem w stanie zrozumieć stanowisko, że przynajmniej zdjęcie warto było zmodyfikować. Nie, nie popieram usuwania postu jako całości. Dlaczego? Otóż opisana sytuacja mogła się zdarzyć każdemu i wszędzie. Coś poszło nie tak, ktoś biegał i rozpaczliwie szukał WC, a na końcu nie wytrzymał. Szczególnie dla osób mających rzadko (he he) problem z biegunką oszacowanie gdzie leży granica jest trudne i często zdarza się tutaj popełnić błąd, który kończy się w majtkach. I sam opis nie stanowi żadnego problemu. Natomiast zdjęcia - o ile dokładnie pamiętam co na nich było - mogą już stanowić raz, że naruszenie czyjejś prywatności, a dwa, że może ktoś na nie przypadkowo traffic i szczególnie razem z opisem skojarzyć osobę. A podejrzewam, że nikt nie chciałby być w gronie znajomych znany z tego, że na przystanku narobił w gacie. Pewnie wyjściem kompromisowym byłoby przycięcie grafiki do minimum przedstawiającego sytuację - powiedzmy od pasa do kolan. Natomiast mleko się rozlało i naprawienie tej sytuacji będzie pewnie równie ciężkie jak doprowadzenie się do ładu po takim wypadku.

Niee HRM, wcale nie musiałem tego postu usuwać a zdjęcia tak czy inaczej były ucięte.  ;) Zdjęcia w żaden sposób nie naruszały niczyjej prywatności, na siłę ktoś mógłby zostać skojarzony patrząc na miejsce/ubiór osoby, ale nigdzie nie pokazałem jej wizerunku - także takie roszczenia (idąc tą logiką) mogłaby wyprowadzić każda inna osoba która nosi takie buty czy spodnie... Nie było żadnej ostrej reakcji tylko łagodna prośba, zdecydowanie rozumiem sytuację więc po prostu skróciłem opis znacząco i usunąłem "dowody". To że wywaliłem całą tą historię i obrazki które udało mi się uchwycić to po prostu czysta empatia z mojej strony. Wiem że nie brzmię skromnie - ale też nie chciałbym być obiektem pokazywanym gdzieś na jakimś fetyszowskim forum, dla mnie mój ubiór jest sprawą oczywistą i cały czas czułbym się o włos od zdradzenia wszystkim znajomym mojej tajemnicy gdyby coś takiego wyciekło gdzieś, tym bardziej że miejsce dość bardziej znajome no i łatwo wzbudzić takim czymś podejrzenia. - Hej, widziałem ostatnio zdjęcie na tym przystanku, chłopak miał dokładnie takie same portki i buty jak Ty, nie miałeś ostatnio małego wypadku?  :o ???

2
Brudne sprawy / Odp: Wpadki innych
« dnia: Luty 11, 2018, 12:07 »
Cóż, wiadomość stała niecałe dwa swoje dni - w prawdzie nie musiałem jej wcale usuwać (i nawet ukracać o zdjęcia które tam dołączyłem, bo dołączyłem aby nie być gołosłownym) ale w ocenie "kogoś" ubiór z butami i miejscem pozwoliłyby mieć jakome co najmniej podejrzenia. Nie wnikam w sens i szczęście trafienia kogoś znajomego na materiał udostępniony tutaj. Po prostu usunąłem wiadomość nie robiąc nikomu dodatkowych problemów. Oczywiście to nie było polecenie... tylko prośba.

W skrócie? 3 dni temu chłopak nieco młodszy ode mnie wpadł na przystanek tramwajowy. Mocno się wił i robił wszystko aby wytrzymać jak najdłużej. Tramwaje miały przerwę w kursowaniu, choć myślę że wiele to nie zmieniało w jego przypadku. Chwilę po tym jak przyszedł, na spodniach(termoaktywnych) miał kleksa który powoli nabierał na rozmiarach - z małej plamki na całe nogawki i prawie po same plecy. Myślę że w tym wypadku nawet pielucha by nie pomogła.  ;) Pod koniec wyglądał bardziej jakby się posikał niż dostał rozwolnienia, gdyby nie tylko wyróżniająca się plama na pośladkach. Zrezygnował z jechania komunikacją miejską na koniec i poszedł do domu chyba na nogach. Poza mną na przystanku siedziały jeszcze 2 osoby.

3
Kilka pytań / Odp: To was kręci?
« dnia: Luty 10, 2018, 00:28 »
A mnie osobiście jara desperacja, konieczna potrzebna, skrajność itp. Sam kał mnie obrzydza.  ;D

4
Brudne sprawy / Odp: Wpadki innych
« dnia: Luty 10, 2018, 00:00 »
//musiałem zacenzurować, wybaczcie.  :-\

5
Kontakt / Odp: Poszukiwany!
« dnia: Luty 06, 2018, 20:08 »
Drodzy użytkownicy, zaginął nasz kolega, Manowar. Ostatni raz widziany był 26 stycznia o godzinie 13:17 w Klubie Miłośników Defekacji

W przypadku kolegi Manowara to rzecz niespotykana i proponuję rozpocząć dochodzenie związane ze zniknięciem.
Sprawa jest poważna i zastanawiam się czy nie powiadomić organów pokroju FBI lub CIA bo na rodzime organy nie ma co liczyć.
Jak sądzicie?

Grubsza sprawa, pewnie wpadł w gówno po uszy.  ;D ;D :D 8)

6
Kontakt / Odp: Posikam się przy kimś
« dnia: Listopad 13, 2017, 19:20 »
nieaktualne

7
Kontakt / Odp: Posikam się przy kimś
« dnia: Listopad 10, 2017, 19:47 »
nieaktualne

8
Kontakt / Odp: Posikam się przy kimś
« dnia: Listopad 10, 2017, 12:09 »
nieaktualne

9
Kontakt / he
« dnia: Listopad 09, 2017, 17:22 »
bardzo nieaktualne  :D

Strony: [1]