Aktualności: Chcesz mieć pełny dostęp do forum? Zarejestruj się i utworz konto :)

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - kamilka

Strony: [1] 2 3 4
1
Kilka pytań / Odp: chciałby ktoś żebym zrobiła siku
« dnia: Marzec 16, 2018, 11:41 »
Nie zrobiłam bo nikt nie chciał  ::)

2
Panel Dyskusyjny / Odp: Jak zostać abdl
« dnia: Marzec 16, 2018, 11:40 »
Tak jestem. Bo ja noszę pieluszki jak wszyscy abdl.

3
Panel Dyskusyjny / Odp: Jak zostać abdl
« dnia: Marzec 04, 2018, 18:05 »
Aha to fajnie  :) to jestem już ABDL? śmiesznie myślałam, że muszę coś robić  ;D

4
Panel Dyskusyjny / Jak zostać abdl
« dnia: Luty 28, 2018, 13:34 »
Ja sobie wczoraj tak myślałam i chyba chciałabym być też abdl jak wy.  ::)   tylko kompletnie nie wiem co trzeba robić żeby być abdl? Może mi ktoś napisać?  ::) a jakbym była abdl to ktoś by o tym wiedział,  na przykład mama albo tata? Bo ja bym wolała żeby nie wiedzieli tylko wy byście wiedzieli że jestem abdl  :D
Ale co muszę zrobić?

5
Panel Dyskusyjny / Odp: Pielucha a wstyd
« dnia: Luty 27, 2018, 11:34 »
No ja jestem już dorosła i mam pieluszkę bo jestem chora ale nie wstydzę się tego bo to nie jest wstyd. Większy wstyd jakbym zrobiła siku w majtki ale jak mam pieluszkę to robię siku w pieluszkę i nikt nie wie tylko mama albo ciocia  ::)

6
Kilka pytań / Odp: Czy zsikał się ktoś przy was
« dnia: Luty 24, 2018, 10:04 »
Ja czasami jak śpię to tak dużo nasiusiam że siusiu wylatuje z pieluszki i całe prześcieradło jest mokre i piżamka też  :-\ 
I mama wkłada pod prześcieradło taką ceratkę żeby siusiu nie poleciało do łóżka.

7
Różne i inne / Odp: Urofilia
« dnia: Luty 13, 2018, 13:50 »
Tak wąchanie siku jest fuj bo czasami siku brzydko pachnie  :-[
A ta dziewczyna, którą znasz to jest bardzo podobna do mnie, bo ja też jestem chora i muszę mieć pieluszkę i lubię spać z dydy. Tylko nie wiem co to jest to opóźnienie. I mi też rodzice we wszystkim pomagają  ::)
A jak ma na imię ta dziewczyna i skąd ją znasz? Może jej powiedz o naszym forum i będzie z nami pisać? Byłoby fajnie  :)

8
Różne i inne / Odp: Fetysz majtowy
« dnia: Luty 10, 2018, 15:09 »
A ja mam bardzo ładne majtki bo mi mama kupuje różne fajne   :P

9
Różne i inne / Odp: Urofilia
« dnia: Luty 10, 2018, 15:08 »
Co? Bleeee!  W ogóle tego nie rozumiem po co wąchać siusiu fuj! A co to jest ten przedmiot pożądania seksualnego? A panty pising to wiem, to  jest robienie siku w majtki.

10
Kontakt / Odp: Poszukiwany!
« dnia: Luty 08, 2018, 12:41 »
Precz z mokrymi gaciami??  ;D ;D ;D   a co to za organizacja i co to znaczy świętojebliwy?  :o   to zły czy dobry?

11
Brudne sprawy / Odp: Wasze wpadki z "dwójką" - jak i kiedy?
« dnia: Luty 08, 2018, 12:37 »
Ja nie piję alkoholu bo nie wolno. Ale czasami mnie boli brzuszek. Jak za dużo zjem to boli albo jak się otruję. Kiedyś tak mnie bolał i ciągle robiłam kupkę do pieluchy i złe się czułam i miałam gorączkę i mama zawiozła mnie do pani lekarki i musiałam leżeć kilka dni w szpitalu  :-\

12
Brudne sprawy / Odp: Wpadki innych
« dnia: Luty 08, 2018, 12:34 »
Ja jeszcze nie robiłam seksu  ::) ale kiedyś na pewno będę tylko muszę wyzdrowieć. A dwójkę to znaczy zrobić kupkę do majtek albo pieluszki?
Bo ja czasami robię jak mi się chce a nie zdążę powiedzieć ale nie do majtek tylko do pieluszki ale rzadko tylko siusiu robię często  :-\

13
Kontakt / Odp: Poszukiwany!
« dnia: Luty 07, 2018, 11:09 »
Ojej, zaginął Manowar? Dlaczego? Może go porwała jakaś zła wróżka i zamieniła w mysz?  :o   :o

14
Panel Dyskusyjny / Odp: Smoczek
« dnia: Styczeń 27, 2018, 13:25 »
Ja też mam dydy jak śpię i lubię. Dydy wie, że go lubię i nigdy nie ucieka   ;D

15
Opowiadania / Odp: Nauka siusiania
« dnia: Styczeń 11, 2018, 17:46 »
Dobrze, to napisałam co było dalej  :)
 2 część
Moja mama jak codziennie musiała iść do pracy i musiała wujkowi Manowarowi wszystko pokazać i powiedzieć co ma robić  (tak samo gdy ciocia Natalia zostawała ze mną pierwszy raz).
Pokazała wujkowi gdzie są moje wszystkie rzeczy na przebranie. Teraz miałam na sobie pieluszkę i takie białe majtki w kwiatki, białe rajtuzki i bluzkę w paseczki. Mama pokazala gdzie jest obiad, który musi podgrzać i mi dać gdy będę głodna. Dzisiaj była na obiad moja ulubiona zupa pomidorowa więc wujek się ucieszył,  że wystarczy tylko postawić garnek na kuchence i zagrzać. Mama powiedziała wujkowi, że jak zjem obiad to muszę iść na trochę pospać bo sen jest zdrowy i wtedy szybciej wyzdrowieję. A jak się obudzę to mogę robić co będę chciała  (oglądać telewizję albo rysować albo bawić się na tabletku).
Mama pokazała jeszcze gdzie leżą pieluszki na zmianę i zabroniła wujkowi dawać mi dydy bo już jestem za duża i tylko jak pójdę spać po obiedzie mogę mieć dydy a potem nie.
Wujek Manowar powiedział mamie, że pieluszki nie będą potrzebne bo będzie mnie uczył siusiać na nocnik i mama się ucieszyła i ja też bo nie lubię nosić pieluszki.
No to mama powiedziała, że mam być grzeczna i we wszystkim słuchać wujka Manowara. Poszła do pracy a ja zostałam sama z wujkiem. Zapytał w co się chce bawić a ja napisałam,  że w nic bo chce sobie popisać z kolegami i koleżankami na gg. Wujek mnie rozebrał i zdjął pieluszkę i zapytał czy chce siusiu a ja pokazałam,  że nie. Ubrał mnie i poszedł do kuchni i przyniósł mi soczek i powiedział,  że mam się napić. Wypiłam cały kubeczek i poszłam do swojego pokoju. Po jakimś czasie przyszedł wujek i powiedział, że muszę odpocząć od tabletka i wziął mnie na ręce i poszliśmy oglądać telewizję do salonu rodziców. Usiadł w fotelu i wziął mnie na kolana i zapytał czy na pewno nie chce siusiu. Pokiwałam, że nie bo mi się nie chciało siedzieć na nocniku i nawet się trochę przy wujku wstydziłam. Wujek pokazał,  że przyniósł mi soczek w butelce (nie pije soczków z butelki tylko mleko przed spaniem) więc się ucieszyłam.  Położyłam się na wujka i zaczęłam pić przez dydy i oglądałam film. Nagle poczułam że bardzo bardzo mi się chce siusiu i nie zdążyłam pokazać i zaczęłam siusiać.  Zapomniałam,  że nie mam przecież pieluszki i zrobiłam w majteczki i na wujka spodnie. Wujek Manowar jak tylko poczuł, że ma mokre spodnie to zaczął mnie wyzywać ale tylko trochę bo przypomniał sobie, że jestem chora i to nie moja wina.
Zaniósł mnie do pokoju zdjął rajtuzki i majtki. Wytarł kaczuszkę i wziął z szafki nowe czyste majtki. Ale powiedział,  że zanim je założy to muszę zrobić siusiu na nocnik. Wyciągnął nocnik spod łóżka  (tam zawsze mama albo ciocia chowają) i musiałam siedzieć tak długo aż nasiusiam.

Koniec 2 części  :)

Strony: [1] 2 3 4