Aktualności: Chcesz mieć pełny dostęp do forum? Zarejestruj się i utworz konto :)

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - kamilka

Strony: [1]
1
Panel Dyskusyjny / Jak zostać abdl
« dnia: Luty 28, 2018, 13:34 »
Ja sobie wczoraj tak myślałam i chyba chciałabym być też abdl jak wy.  ::)   tylko kompletnie nie wiem co trzeba robić żeby być abdl? Może mi ktoś napisać?  ::) a jakbym była abdl to ktoś by o tym wiedział,  na przykład mama albo tata? Bo ja bym wolała żeby nie wiedzieli tylko wy byście wiedzieli że jestem abdl  :D
Ale co muszę zrobić?

2
Opowiadania / Nauka siusiania
« dnia: Styczeń 08, 2018, 13:49 »
1 część
Weszłam przez lustro aby zobaczyć co się dzieje po drugiej stronie bo okazało się że to nie jest zwykłe lustro tylko takie zaczarowane.
Gdy tylko przeszłam to zobaczyłam wujka Manowara.
Powiedział, że ciocia Natalia już nie będzie do mnie przychodzić bo zachorowała i wujek będzie ją zastępował.
Jaka ty jesteś ładna dziewczynka, powiedział wujek i podniósł mnie na rękach. Zdziwiłam się że jest taki silny ale gdy mnie postawił spowrotem na dywan to prawie się przewróciłam. Spojrzałam w lustro i jakoś dziwnie wyglądałam. Byłam o wiele mniejsza niż zwykle chociaż buźkę miałam taką samą tylko że byłam mała jakbym miała 5 albo 10 lat. Hmm, o co tu chodzi, zaczęłam się zastanawiać. Ale lubiłam wujka Manowara bo on zawsze mnie lubił i był dla mnie bardzo fajny. Teraz wyciągnął z kieszeni moją ulubioną czekoladę i podał do ręki. Ucieszyłam się bo lubię truskawkową czekoladę (ostatnio mama zabroniła mi jeść tak dużo czekolady bo nie mogłam zrobić ee).
Wujek Manowar powiedział, że od teraz rozpoczniemy naukę czystości a to oznaczało, że nie będę już miała w majtkach pieluszki. Ucieszyłam się bo ja nie lubię jak mama albo tata albo ciocia zapinają mi pieluszkę.
Wujek położył mnie na moim łóżku (wiecie w tym moim pokoju na górze bo rodzice mieszkają na dole a ja na górze) zdjął mi spodnie od dresu i majtki. Spodnie były szare a majtki różowe. Odpiął mi pieluszkę i niezadowolony pokręcił głową. Zrobiłaś Kamilko siusiu do pieluszki ale teraz będziesz już jak duża dziewczynka robić tylko na nocnik. Wujek wywalił pampersa do kosza co stoi obok mojego łóżka (mama zawsze tam wyrzuca a wieczorem zabiera do śmietnika). Umył mi kaczuszkę taką serwetką i założył majtki i spodenki od dresu.
A teraz jak tylko będziesz chciała siusiu albo ee to zaraz musisz mi pokazać. Jak będziesz pamiętać o tym to dostaniesz nagrodę. Mama też zawsze daje mi nagrody jak się bawimy w dzień czystości.
Wujek usiadł obok na łóżku ja się położyłam i zaczął mi czytać przygody takiej księżniczki co też robiła siku do pieluszki.

Koniec 1 części :)

3
Opowiadania / Siku w markecie i macdonaldzie i autobusie.
« dnia: Styczeń 06, 2018, 12:15 »
Jestem Kamilka. I ciągle robię siku w majtki bo jestem ciągle chora. I zawsze mam pieluszkę. Poszłam kiedyś do sklepu z mamą bo musiała zrobić wiele zakupów. Proszek do prania, pasta do mycia ząbków i takie tam różne rzeczy. Mama zapytała się czy nie chcę pójść z nią do łazienki i zrobić siusiu bo zakupy będą długo trwały. A ja pokiwałem głową, że nie chcę i pokazałam mamie, że jestem głodna i chciałabym frytki w macdonaldzie. Mama wybierała jakiś puder i rozmawiała z panią a ja sobie oglądałam takie kolorowe książki. I wtedy poczułam jak mi się robi ciepło w pieluszce. Gdybym wcześniej poszła siusiu do łazienki to pewnie bym nie zrobiła a tak pieluszka zrobiła się mokra. Potem poszłyśmy do macdonalda i mama kupiła mi frytki i mi maczała w keczupie i dawała i kupiła mi colę ze słomką i sobie piłam i piłam aż całą wypiłam i znowu mama spytała czy chce siusiu a ja, że nie. Ale jednak mi się troszkę chciało ale nie lubię siusiać jak jestem nie w domku bo wtedy jest ble. I siedziałam i jadłam frytki i pieluszka znowu się zrobiła bardzo ciepła. To się czuje bo siusiu zawsze jest ciepłe i jak kaczuszka sika to pieluszka od razu robi sie ciepła. Wtedy nie pojechaliśmy autem tylko autobusem bo autko zabrała tata do pracy. I wracając autobusem poczułam,  że mi się chce ee i siedziałam obok mamy na fotelu i zrobiłam do pieluszki. Bo jak boli brzuch to nie można ee utrzymać. I jeszcze siusiu też zrobiłam. Mama nic nie wiedziała i dopiero jak wróciliśmy do domu i mama rozpakowała zakupy, zdjęła mi spodnie i rajtuski i majtki i pieluszki i zobaczyła,  że wszystko jest brudne. Ale nie wyzwała tylko powiedziała "o jej Kamilka gdzieś ty tyle narobiła do tej pieluchy, czemu nie pokazałaś" (moja mama nigdy mnie nie wyzywa bo jest bardzo fajna). I potem wrócił tata i słyszałam jak mama mu opowiadała jak nabroiłam na zakupach.

Takie krótkie opowiadanie ale nie wiem czy wam się spodoba. Jak nie to trudno a jak tak to mogę jeszcze napisać o innych moich przygodach. Mogę napisać jak zrobiłam siusiu w kościele albo u pana na ćwiczeniach. :)

4
Kilka pytań / chciałby ktoś żebym zrobiła siku
« dnia: Październik 15, 2017, 16:43 »
Mogę zrobić siku do piżamki albo na łóżko jakby ktoś chciał jak będę bez pieluszki. Mogę zaraz po kąpieli jak będę leżeć w moim łóżku zanim mama przyjdzie z pieluszką :)  kiedyś już tak zrobiłam i to było całkiem łatwe  ;D

5
Kontakt / gg
« dnia: Październik 01, 2017, 16:28 »
jak ktoś będzie chciał ze mną popisać na gg to może mi napisać o tym na privku  :)  ja bardzo lubię pisać na gg  :P

Strony: [1]