Aktualności: Chcesz mieć pełny dostęp do forum? Zarejestruj się i utworz konto :)

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Pablo

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Panel Dyskusyjny / Odp: Jak zostać abdl
« dnia: Marzec 03, 2018, 05:32 »
Nic nie musisz robić.
ABDL się jest albo nie. Nie można się w to bawić ponieważ to w pewnym sensie choroba.

To nie jest "styl życia" jak gdzieś napisała niewiele rozumiejąca panna Maya, która na swoim blogu w niepoważny sposób wręcz zachęca do bycia ABDL. Opisuje "jak kupić pierwsze pieluchy" albo co zrobić aby "siebie zaakceptować". To czysty nonsens.
Dlaczego?
Ponieważ to zaburzenie umysłowe, które zapewne ma różne przyczyny ale wiele wskazuje na to, że główną siłą sprawczą, bodźcem powstania tej dewiacji jest rozwój człowieka w okresie wczesnego dzieciństwa a kto wie czy nie płodu.
Mówiąc kolokwialnie, w tym wczesnym okresie ewolucji - gdzieś "coś" poszło nie tak i w mózgu takiego człowieka powstało pewne odstępstwo od standardowych zachowań w wieku dorosłym.
Inaczej mówiąc nastąpiło pewne - nazwijmy rzecz po imieniu - pomieszanie zmysłów polegające na nieodpartej potrzebie powrotu do dzieciństwa.
Objawia się to zadziwiającym i mało zrozumiałym pociągiem do wszystkiego co związane z okresem dzieciństwa. Pieluszki, smoczki, przytulanki czy natręctwa w postaci nawracających myśli typu "jak bardzo znowu chcialbym być małym dzieckiem i nosić pieluszki".

Tak więc podsumowując, nie można zostać ABDL w wieku dorosłym. Chyba, że ktoś założy sobie pieluchę i stwierdzi, że "to fajne uczucie" ale wtedy to już inna historia a nie ABDL.
Kamilko, Ty przez swoją chorobę nosisz pieluszkę cały czas, masz swojego smoczka bo nikt Cię tego nie chciał oduczyć, pijesz czasami z butelki i masz wiele innych cech związanych z Adult Baby i dlatego w oczach tych, ktorzy są ABDL sprawiasz wrażenie jakbyś się w to bawiła. I to na swój sposób też jest fajne dla nas.
Tak więc nie musisz nic robić. Ty sama w sobie jesteś taką AB. ;)

2
Panel Dyskusyjny / Pielucha a wstyd
« dnia: Luty 25, 2018, 00:49 »
Jak myślicie, czy dużo osób w dorosłym wieku korzysta z pieluch ale wstydzi się przyznać?
Często się nad tym zastanawiam.
Nie ważne czy dla zabawy, fetyszu czy z choroby. Sam fakt, zawsze mnie to ciekawiło jak wiele osób korzysta z pampersów na co dzień.

3
Kontakt / Odp: Poszukiwany!
« dnia: Luty 15, 2018, 11:58 »
Cieszmy się zatem, że na forum sami swoi i nikt nie próbuje zakłócić porządku. Osobiście nic nie mam do Mano, bo to fajny chłopak ale funkcja zobowiązuje.

4
Różne i inne / Odp: Urofilia
« dnia: Luty 14, 2018, 17:44 »
Ma na imię Zosia :)  znam ją długo ale na forum nie będzie z nami pisać ponieważ wolę Ciebie, Kamilko :)

5
Kilka pytań / Odp: To was kręci?
« dnia: Luty 12, 2018, 07:05 »
Dobrze zrozumiałeś,  pytałem ogólnie a nie o konkrety. Chciałem po prostu wiedzieć czy to już fetysz czy może jeszcze i tak dalej ;)

6
Różne i inne / Odp: Fetysz majtowy
« dnia: Luty 11, 2018, 13:05 »
Z Ciebie to trzeba wszystko wyciskać jak sok z pomarańczy :)
To, że kręcą Cię majteczki to się domyśliłem. A coś więcej? Lubisz oglądać, wąchać, dotykać, zakładać cudzą bieliznę?

7
Brudne sprawy / Odp: Wpadki innych
« dnia: Luty 11, 2018, 13:02 »
Nie no, ja ten temat widziałem w całości. Po prostu byłem ciekawy z jakiego powodu usunałeś swój wpis. Teraz wiem, że "komuś" się to niezbyt spodobało.

8
Różne i inne / Odp: Fetysz majtowy
« dnia: Luty 11, 2018, 12:04 »
No ja mam silny fetysz majtkowy, ale wg tego artykułu nie mam w ogóle ;] :P

Domyślam się :P
Ale tak ogólnie,  to na czym polega ta "siła" Twojego fetyszu majtkowego?

9
Różne i inne / Odp: Urofilia
« dnia: Luty 11, 2018, 12:02 »
Mirus, mam taką znajomą, jest już pełnoletnia ale niestety dziewczyna od urodzenia miała pod górkę. Nie dosyć, że cierpi na różne wrodzone choroby to na dodatek jest osobą z nieznacznym opóźnieniem intelektualnym.
Sama nic nie potrafi zrobić, rodzice we wszystkim jej pomagają. Począwszy od karmienia skończywszy na czynnościach higienicznych.
Ta znajoma często potrafi nasikać albo walnąć kupkę do majtek więc od urodzenia ma zakładane pampersy. Z tego co wiem to ciągle zasypia ze smoczkiem, zupełnie jak małe dziecko. Ale pomimo tych wszystkich ułomności jest często pogodna, ma całkiem trzeźwe spojrzenie na otaczający świat i jakby nie patrzeć - jej częsty brak logiki w wypowiedziach (według odczuć "dorosłych") jest często... nad wyraz logiczny.
Czasami mam wrażenie,  że jest o wiele bardziej rozgarnięta od ludzi wydawałoby się tych niby dorosłych.
I jest w niej jedna rzecz, która mnie od samego początku ujęła. świat nie ma dla niej kolorów pośrednich,  wszystko jest białe albo czarne i nigdy się z tym nie kryje. To dla nas dosyć niezwykłe zjawisko.
Piszę o tym, bo chcę nawiązać do komentarza Twojego i Kamilki.
Gdy się zastanowić na trzeźwo, to Kamilka ma całkowitą rację odnośnie tematu.
To my jesteśmy porządnie stuknięci, że kręcą nas rzeczy tak głupkowate jak sikanie w gacie czy zakładanie pieluch.
A Kamilka? Ona widzi w tym totalną głupotę, wręcz obrzydzenie.

I kto ma rację - tak z ręką na sercu? To my jesteśmy totalnie popieprzeni,  tylko siedzimy w tym tak głęboko,  że już tego nie zauważamy. Dopiero ktoś trzeźwo na nas patrzący dostrzega smutną prawdę.
I Kamilka, chociaż nie chciała nam niczego zarzucić to wyraziła powyżej swoje zdanie dosyć przejrzyście: Fuuuj! I to jest właśnie  (wbrew pozorom) dorosłe podejście do tematu  :)

10
Brudne sprawy / Odp: Wpadki innych
« dnia: Luty 11, 2018, 06:21 »
//musiałem zacenzurować, wybaczcie.  :-\
Ale o co konkretnie chodzi bo nie jestem w temacie? I co oznacza, że "musiałeś zacenzurować"?

11
Różne i inne / Odp: Fetysz majtowy
« dnia: Luty 11, 2018, 06:17 »
E tam, nie wierzę,  że masz takie ładne majteczki :P 

12
Kilka pytań / To was kręci?
« dnia: Luty 09, 2018, 23:52 »
Nazywa sie to naukowo "koprofila", czyli bodźcem seksualnym jest kał i czynności z nim związane. Skoro lubicie o tym rozmawiać i kręcą Was tego typu tematy czy to oznacza, że Waszym fetyszem jest właśnie ta wspomniana wyżej koprofilia?
   

13
Różne i inne / Urofilia
« dnia: Luty 09, 2018, 23:46 »
Urofilia czyli? W tym konkretnym przypadku przedmiotem pożądania seksualnego jest mocz a właściwie źródłem podniecenia seksualnego - kontakt z moczem partnera.
Fetyszem może być oddawanie moczu na partnera, wąchanie go, dotykanie, oblewanie się nim itp.

I tak się zastanawiam,  czy Wasz ulubiony temat czyli panty pissing ma z tym coś wspólnego? Czy to zupełnie inna bajka?

14
Różne i inne / Odp: Fetysz majtowy
« dnia: Luty 09, 2018, 18:05 »
W moim przypadku wygląda to tak, że ładne, kobiece majteczki zawsze przyciągają mój wzrok. Jakby nie było podkreślają seksualność dziewczyny.  :)

Jednak nie mam tak, że kręci mnie jakiś konkretny sposób oglądania czy dotykania kobiecych majteczek, nie mam tak, że oglądam z namiętnością majtki mojej żony pod jej nieobecność.  :)

15
Różne i inne / Fetysz majtowy
« dnia: Luty 09, 2018, 17:59 »
Fetyszyzm majtkowy – rodzaj fetyszyzmu, którego bodźcem seksualnym są damskie majtki.

Fetyszyzm majtkowy objawia się jako zachowania polegające na wymienianiu się i oglądaniu, w celu osiągnięcia podniecenia seksualnego, drukowanymi bądź elektronicznymi materiałami pornograficznymi prezentującymi majtki, modelowane na młodych dziewczynach bądź kobietach stylizowanych na nie; może też obejmować bezpośredni kontakt z bielizną.

Niektóre osoby wykazują się różną odmianą tego fetyszyzmu, skupiając się na konkretnym typie majtek (na przykład stringach lub figach).

    (Od autora: info za wikipedią)     

A jak to wygląda u Was, drodzy koledzy?   ;)

Strony: [1] 2 3 ... 10