Forum - Mokra Zabawa

Brudna Zabawa Forum => Kilka pytań => Wątek zaczęty przez: Pablo w Luty 09, 2018, 23:52

Tytuł: To was kręci?
Wiadomość wysłana przez: Pablo w Luty 09, 2018, 23:52
Nazywa sie to naukowo "koprofila", czyli bodźcem seksualnym jest kał i czynności z nim związane. Skoro lubicie o tym rozmawiać i kręcą Was tego typu tematy czy to oznacza, że Waszym fetyszem jest właśnie ta wspomniana wyżej koprofilia?
   
Tytuł: Odp: To was kręci?
Wiadomość wysłana przez: noyerrend w Luty 10, 2018, 00:28
A mnie osobiście jara desperacja, konieczna potrzebna, skrajność itp. Sam kał mnie obrzydza.  ;D
Tytuł: Odp: To was kręci?
Wiadomość wysłana przez: hrm w Luty 10, 2018, 11:15
Trudno chyba o jednoznaczą klasyfikację. Koprofilia zawsze kojarzyła mi się z czymś co internet nazywa scatem, a to akurat mnie obrzydza. Natomiast sytuacje związane z (najlepiej przypadkowym) zrobieniem w najtki wręcz przeciwnie.
Tytuł: Odp: To was kręci?
Wiadomość wysłana przez: Oni-chan w Luty 11, 2018, 16:16
Samego scatu nie lubię, ale kręci mnie celowe robienie w majtki i mastrurbacja, nie lubię desperacji, wolę jak kobieta robi to z chęci i sprawia jej to przyjemność.
Tytuł: Odp: To was kręci?
Wiadomość wysłana przez: Morfeusz w Luty 11, 2018, 22:13
Nie jestem pewien pawelek, czy do końca Cię zrozumiałem. Ja myślę, że podniecanie się swoim lub czymś numerem 2 to niezależnie od przypadku koprofilia, ponieważ zawsze przede wszystkim obiekt pobudza wyobraźnię. Chyba, że pytasz konkretnie o spożywanie, wąchanie itp. czynności polegające na bardzo bliskim czuciu kału. Do tego mi daleko :P
Tytuł: Odp: To was kręci?
Wiadomość wysłana przez: Pablo w Luty 12, 2018, 07:05
Dobrze zrozumiałeś,  pytałem ogólnie a nie o konkrety. Chciałem po prostu wiedzieć czy to już fetysz czy może jeszcze i tak dalej ;)