Aktualności: Pełny dostęp do forum po przekroczeniu 25 postów :)

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Październik 24, 2020, 11:37

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Ostatnio na forum

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 160
  • Najnowszy: Kamil95
Statystyki
  • Wiadomości w sumie: 2209
  • Wątków w sumie: 247
  • Dziś online: 11
  • Najwięcej online: 411
  • (Grudzień 07, 2019, 01:21)
Użytkownicy online
Użytkowników: 0
Gości: 6
W sumie: 6

Shoutbox

szmugglarz: Strona www została wyczyszczona z zawartości przez jakiś zgrywusów, więcej w linku https://mokrazabawa.pl/forum/index.php/topic,292.0.html 2020 Apr 11 16:21:51

szmugglarz: Nowe opowiadanie na forum - Aktorka: https://mokrazabawa.pl/forum/index.php/topic,269.0.html 2019 Jun 07 18:36:30

szmugglarz: Generalnie prace techniczne na forum zostały zakończone z powodzeniem 2019 Apr 01 00:17:35

szmugglarz: Zdaje się, że usunąłem problem z krzakami. Gdyby jednak gdzieś się jeszcze zdarzyły proszę o info :) 2019 Feb 17 20:12:20

szmugglarz: Prace techniczne generalnie uważam za zakończone. Nieco się przy konwersji bazy polskie znaki rozpieprzyły co w najbliższym czasie zostanie naprawione. 2019 Feb 17 16:51:49

Autor Wątek: Rozmowa o Panty piss/poop  (Przeczytany 310 razy)

Offline OmorashiQueen

• Nowy
  • *
Rozmowa o Panty piss/poop
« dnia: Sierpień 11, 2020, 16:44 »
Dzień doberek, szukam kogoś do popisania o Panty piss i poop...bardzo mnie to kręci i chciałabym podzielić się fantazjami, filmami znalezionymi w necie itd z kimś o podobnych zainteresowaniach :3 płeć nie ma znaczenia ^^

najszybciej jestem w stanie odpisać na Discordzie OmorashiLover#0707
tutaj zerkam tylko co jakiś czas.

Offline mirus90

• Przyjaciel Forum
Odp: Rozmowa o Panty piss/poop
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 29, 2020, 17:13 »
Cześć.

Pisałem już do Ciebie kiedyś chyba, ale nie odpowiedziałaś.
Z kobietą jeszcze nie próbowałem, więc z chęcią bym spróbował.

Nie chcę natomiast zakładać i potem śledzić kolejnego konta w kolejnym serwisie dla jednego kontaktu, w dodatku potencjalnego tylko.
Polecam gg - jakoś w tym temacie przyjęło się z tego korzystać. (Można korzystać przez przeglądarkę bez instalacji, jest też apka na telefon). Mój numer znajdziesz poniżej w stopce.

Tylko do mnie proszę bez poop.

Najbardziej mnie interesują osobiste doświadczenia, opisy sytuacji i fantazji. Najlepiej w czasie rzeczywistym - jakiś konkurs trzymania, wzajemne wyzwania. Może wymiana fot, jeśli chcesz. Filmiki z neta tak średnio.

(Najnajlepiej to w realu, ale rozumiem, że to być może kiedyś później, a pewnie w ogóle).
Zapraszam na gg 22359897