Aktualności: Chcesz mieć pełny dostęp do forum? Zarejestruj się i utworz konto :)

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Maj 24, 2019, 17:53

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Ostatnio na forum

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 116
  • Najnowszy: anonim2
Statystyki
  • Wiadomości w sumie: 2100
  • Wątków w sumie: 206
  • Dziś online: 9
  • Najwięcej online: 22
  • (Marzec 04, 2018, 11:26)
Użytkownicy online
Użytkowników: 1
Gości: 5
W sumie: 6

Shoutbox

szmugglarz: Generalnie prace techniczne na forum zostały zakończone z powodzeniem 2019 Apr 01 00:17:35

szmugglarz: Zdaje się, że usunąłem problem z krzakami. Gdyby jednak gdzieś się jeszcze zdarzyły proszę o info :) 2019 Feb 17 20:12:20

szmugglarz: Prace techniczne generalnie uważam za zakończone. Nieco się przy konwersji bazy polskie znaki rozpieprzyły co w najbliższym czasie zostanie naprawione. 2019 Feb 17 16:51:49

Autor Wątek: Wpadki innych  (Przeczytany 2664 razy)

Offline Morfeusz

• Raczkujący
  • **
Wpadki innych
« dnia: Luty 07, 2018, 19:16 »
Myślałem wcześniej o założeniu tego wątku. Zawahałem się, jednak hrm poruszył temat i się zdecydowałem. Przechodząc do sedna, byliście świadkami "dwójkowych" wpadek osób obok was? Dokładne opisy mile widziane. Z mojej strony niestety nic, znam kilka historii jedynie ze słyszenia (rodzina lub np. kumpel w gimnazjum podobno puścił kleksa w majtki podczas WF-u i nie przejmował się tym, dalej się rozgrzewał).

szmugglarz, pisałeś kiedyś, że Twoja partnerka popuściła w majtki podczas seksu. Nie podnieciło Cię to, ale może mógłbyś powiedzieć coś więcej?

Offline kamilka

• Zaawansowany
Odp: Wpadki innych
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 08, 2018, 12:34 »
Ja jeszcze nie robiłam seksu  ::) ale kiedyś na pewno będę tylko muszę wyzdrowieć. A dwójkę to znaczy zrobić kupkę do majtek albo pieluszki?
Bo ja czasami robię jak mi się chce a nie zdążę powiedzieć ale nie do majtek tylko do pieluszki ale rzadko tylko siusiu robię często  :-\

Offline Pablo

• Dyrektor Naczelny
  • Bohater Forum
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 08, 2018, 18:17 »
Przechodząc do sedna, byliście świadkami "dwójkowych" wpadek osób obok was?
Osobiście byłem świadkiem dwóch sytuacji. Raz nad morzem gdy taka dziewczyna, bodajże dziesięcioletnia, przybiegła do rodziców, wyjąc niczym syrena alarmowa. Nikt by nie wiedział zapewne o co chodzi gdyby poinformowała o swojej wpadce po cichu. A tak wszyscy się gapili kto tak wrzeszczy na całą plażę. Okazało się, że nawaliła w strój kąpielowy :)
Drugi przypadek znany mi osobiście to moja własna żona. Była u lekarza w przychodni na jakimś szczepieniu i wracając przez okoliczny rynek tak ją nacisnąło,  że nie doszła do domu i poszło! A miała kremowe spodnie na sobie więc nie muszę mówić, że widok był nieco przykry.

Offline hrm

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 08, 2018, 21:08 »
Drugi przypadek znany mi osobiście to moja własna żona. Była u lekarza w przychodni na jakimś szczepieniu i wracając przez okoliczny rynek tak ją nacisnąło,  że nie doszła do domu i poszło! A miała kremowe spodnie na sobie więc nie muszę mówić, że widok był nieco przykry.

Aż by się chciało dodać - bądź Pan człowiek I napisz o tym coś więcej! Oczywiście na tyle, ile możesz.

Jeżeli chodzi o mnie, to byłem (w sumie już dość dawno) świadkiem 2 takich sytuacji. Obie łączy to, że są bardzo źle wspominane przez obie panie.
1) Moja była - cóż, zaszkodziła jej indyjska kuchnia w knajpie. Nie nawykła do przypraw, ostrości itd. więc jakiś czas po wyjściu zaczęła mieć problemy. Oczywiście udawała, że nic się nie dzieje i normalnym w miarę tempem wracaliśmy do niej do domu. Tuż po wejściu do windy nie wytrzymała. Nie jakaś rekordowa sraczka, ale na rzadko, na swoje szczęście majtki i rajstopy jakoś to złapały, więc po nogach nie poszło. Ale na wylot przesiąkło, więc majtki (białe!) i rajstopy do wywalenia. Spódnica ocalała. Generalnie była zszokowana całą sytuacją, bardzo to przeżyła.
2) Znajoma - nietolerancja laktozy o której nie wiedziałem, położyło ją duże latte. Jak się zorientowała, że jest źle, to zaczęliśmy się spieszyć do miejsca, gdzie mieliśmy jeść obiad. Niestety nie udało się. Poszło na rzadko i to mocno. Jeszcze na domiar złego w stringi, więc momentalnie zaczęło lecieć po nogach. Uparła się wracać pieszo do hotelu, po drodze jeszcze ją przycisnęło, ale nawet nie próbowała trzymać, po prostu puściła w majtki. Jak dotarliśmy do hotelu, to spodnie były w tragicznym stanie (poszły do kosza), smród był powalający, a ona uwalona praktycznie na całych nogach. Po prostu dramat.
To tyle ode mnie ;)   

Offline Pablo

• Dyrektor Naczelny
  • Bohater Forum
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 09, 2018, 00:03 »

Aż by się chciało dodać - bądź Pan człowiek I napisz o tym coś więcej!

Wiesz, osobiście temat mnie w najmniejszym stopniu nie kręci a wręcz przeciwnie. Jestem typowy AB i jako duży dzieciak być może powinienem temat ogarniać, aczkolwiek niestety tak nie jest :)  Opisałem przypadki z grzeczności tylko dlatego, że je zapamiętałem ;)
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2018, 00:06 przez pawelek »

Offline hrm

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 09, 2018, 10:16 »
Wiesz, osobiście temat mnie w najmniejszym stopniu nie kręci a wręcz przeciwnie. Jestem typowy AB i jako duży dzieciak być może powinienem temat ogarniać, aczkolwiek niestety tak nie jest :)  Opisałem przypadki z grzeczności tylko dlatego, że je zapamiętałem ;)

Cóż, szkoda. Nie trzeba od razu tworzyć poetyckich relacji na 3 strony. Jakiś troche bardziej szczegółowy opis stanu małżonki po dostarciu do domu (jak duża plama, czy poszło po nogach), jej reakcja, w zupełności by wystarczył ;)

Offline Pablo

• Dyrektor Naczelny
  • Bohater Forum
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 09, 2018, 17:00 »
Co tu pisać,  jak może czuć się ktoś, kto nie wytrzymał dojść do domu? Wstyd,  stres itd. Takich szczegółów o które pytasz nawet nie znam. żona wpadła do domu i niczym struś pędziwiatr pobiegła do łazienki. Tam dokonała wszelakich czynności higienicznych i potem dopiero opowiedziała co się wydarzyło.

Offline noyerrend

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 10, 2018, 00:00 »
//musiałem zacenzurować, wybaczcie.  :-\
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2018, 23:23 przez noyerrend »

Offline Pablo

• Dyrektor Naczelny
  • Bohater Forum
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 11, 2018, 06:21 »
//musiałem zacenzurować, wybaczcie.  :-\
Ale o co konkretnie chodzi bo nie jestem w temacie? I co oznacza, że "musiałeś zacenzurować"?

Offline noyerrend

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 11, 2018, 12:07 »
Cóż, wiadomość stała niecałe dwa swoje dni - w prawdzie nie musiałem jej wcale usuwać (i nawet ukracać o zdjęcia które tam dołączyłem, bo dołączyłem aby nie być gołosłownym) ale w ocenie "kogoś" ubiór z butami i miejscem pozwoliłyby mieć jakome co najmniej podejrzenia. Nie wnikam w sens i szczęście trafienia kogoś znajomego na materiał udostępniony tutaj. Po prostu usunąłem wiadomość nie robiąc nikomu dodatkowych problemów. Oczywiście to nie było polecenie... tylko prośba.

W skrócie? 3 dni temu chłopak nieco młodszy ode mnie wpadł na przystanek tramwajowy. Mocno się wił i robił wszystko aby wytrzymać jak najdłużej. Tramwaje miały przerwę w kursowaniu, choć myślę że wiele to nie zmieniało w jego przypadku. Chwilę po tym jak przyszedł, na spodniach(termoaktywnych) miał kleksa który powoli nabierał na rozmiarach - z małej plamki na całe nogawki i prawie po same plecy. Myślę że w tym wypadku nawet pielucha by nie pomogła.  ;) Pod koniec wyglądał bardziej jakby się posikał niż dostał rozwolnienia, gdyby nie tylko wyróżniająca się plama na pośladkach. Zrezygnował z jechania komunikacją miejską na koniec i poszedł do domu chyba na nogach. Poza mną na przystanku siedziały jeszcze 2 osoby.

Offline Pablo

• Dyrektor Naczelny
  • Bohater Forum
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 11, 2018, 13:02 »
Nie no, ja ten temat widziałem w całości. Po prostu byłem ciekawy z jakiego powodu usunałeś swój wpis. Teraz wiem, że "komuś" się to niezbyt spodobało.

Offline hrm

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 13, 2018, 16:20 »
Cóż, reakcja na post trochę ostra, ale muszę powiedzieć, że w jakiś sposób jestem w stanie zrozumieć stanowisko, że przynajmniej zdjęcie warto było zmodyfikować. Nie, nie popieram usuwania postu jako całości. Dlaczego? Otóż opisana sytuacja mogła się zdarzyć każdemu i wszędzie. Coś poszło nie tak, ktoś biegał i rozpaczliwie szukał WC, a na końcu nie wytrzymał. Szczególnie dla osób mających rzadko (he he) problem z biegunką oszacowanie gdzie leży granica jest trudne i często zdarza się tutaj popełnić błąd, który kończy się w majtkach. I sam opis nie stanowi żadnego problemu. Natomiast zdjęcia - o ile dokładnie pamiętam co na nich było - mogą już stanowić raz, że naruszenie czyjejś prywatności, a dwa, że może ktoś na nie przypadkowo traffic i szczególnie razem z opisem skojarzyć osobę. A podejrzewam, że nikt nie chciałby być w gronie znajomych znany z tego, że na przystanku narobił w gacie. Pewnie wyjściem kompromisowym byłoby przycięcie grafiki do minimum przedstawiającego sytuację - powiedzmy od pasa do kolan. Natomiast mleko się rozlało i naprawienie tej sytuacji będzie pewnie równie ciężkie jak doprowadzenie się do ładu po takim wypadku.

Offline noyerrend

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 14, 2018, 01:42 »
Cóż, reakcja na post trochę ostra, ale muszę powiedzieć, że w jakiś sposób jestem w stanie zrozumieć stanowisko, że przynajmniej zdjęcie warto było zmodyfikować. Nie, nie popieram usuwania postu jako całości. Dlaczego? Otóż opisana sytuacja mogła się zdarzyć każdemu i wszędzie. Coś poszło nie tak, ktoś biegał i rozpaczliwie szukał WC, a na końcu nie wytrzymał. Szczególnie dla osób mających rzadko (he he) problem z biegunką oszacowanie gdzie leży granica jest trudne i często zdarza się tutaj popełnić błąd, który kończy się w majtkach. I sam opis nie stanowi żadnego problemu. Natomiast zdjęcia - o ile dokładnie pamiętam co na nich było - mogą już stanowić raz, że naruszenie czyjejś prywatności, a dwa, że może ktoś na nie przypadkowo traffic i szczególnie razem z opisem skojarzyć osobę. A podejrzewam, że nikt nie chciałby być w gronie znajomych znany z tego, że na przystanku narobił w gacie. Pewnie wyjściem kompromisowym byłoby przycięcie grafiki do minimum przedstawiającego sytuację - powiedzmy od pasa do kolan. Natomiast mleko się rozlało i naprawienie tej sytuacji będzie pewnie równie ciężkie jak doprowadzenie się do ładu po takim wypadku.

Niee HRM, wcale nie musiałem tego postu usuwać a zdjęcia tak czy inaczej były ucięte.  ;) Zdjęcia w żaden sposób nie naruszały niczyjej prywatności, na siłę ktoś mógłby zostać skojarzony patrząc na miejsce/ubiór osoby, ale nigdzie nie pokazałem jej wizerunku - także takie roszczenia (idąc tą logiką) mogłaby wyprowadzić każda inna osoba która nosi takie buty czy spodnie... Nie było żadnej ostrej reakcji tylko łagodna prośba, zdecydowanie rozumiem sytuację więc po prostu skróciłem opis znacząco i usunąłem "dowody". To że wywaliłem całą tą historię i obrazki które udało mi się uchwycić to po prostu czysta empatia z mojej strony. Wiem że nie brzmię skromnie - ale też nie chciałbym być obiektem pokazywanym gdzieś na jakimś fetyszowskim forum, dla mnie mój ubiór jest sprawą oczywistą i cały czas czułbym się o włos od zdradzenia wszystkim znajomym mojej tajemnicy gdyby coś takiego wyciekło gdzieś, tym bardziej że miejsce dość bardziej znajome no i łatwo wzbudzić takim czymś podejrzenia. - Hej, widziałem ostatnio zdjęcie na tym przystanku, chłopak miał dokładnie takie same portki i buty jak Ty, nie miałeś ostatnio małego wypadku?  :o ???
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2018, 01:44 przez noyerrend »

Offline szmugglarz

• Główny psuj
  • Prezes
  • Zaawansowany
    • Mokra Zabawa
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 15, 2018, 11:37 »
@Morfeusz zastanawiałem się ostatnio o czym jeszcze mógłbym napisać ze swoich życiowych doświadczeń.
Mogę napisać o tym co się wtedy wydarzyło - będzie to kolejna część cyklu o mojej ex.
Dzięki za pomysł.
500 (Internal Server Error)
Podpisu nie znaleziono

Offline hrm

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 15, 2018, 16:22 »
@szmugglarz - czekamy. Choć jak na razie nie mam dostępu nawet do 1. części :-/